Horoskop na tento týden od 24. do 30. ledna 2022

Tento týden začne silným pocitem osamění. To se však brzy změní v mohutný výbuch hněvu, který otřásne celou společností. Je proto maximálně žádoucí, abychom zůstali zcela bezstarostní a jasnozřivě kráčeli si svým vlastním vytyčeným směrem, ať se děje, co se děje.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na tento týden od 24. do 30. ledna 2022.
Horoskop na tento týden od 24. do 30. ledna 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto upozorňuje, abychom nic v sobě nepotlačovali, ale rozpustili s vědomím, že všechno je pouze hra, kterou máme mít před očima, abychom neviděli skutečnost. Můžeme se proto směle ubírat svou cestou, plnou podpory a sebedůvěry.

V některých směrech ovšem musíme počítat s neplodným úsilím v jistých oblastech života. Budeme o to více přemítat, jak posílit naděje do budoucnosti, minimálně abychom zabránili jakýmkoliv nečekaným otřesům a posílili tak naši vnitřní stabilitu.

Jedinou radou je, že i když na okamžik znervózníme, s vědomím podpory, kterou máme zejména od přátel a kolegů, se můžeme snadněji přenést přes rozčarování, která nám mohou hrozit.

Pamatujme, že ať se jedná o cokoliv, nečekané ztráty či vydání, vše slouží svému účelu na cestě za celkovým vítězstvím, které z nás shodí veškeré starosti.

Někdy stačí pro dosažení úspěchu snížit své ambice, i když se nám může zdát, že takové přehodnocení situace nás uvrhne do mlhy, v níž bude těžké se zorientovat.

Abychom našli opět svůj směr, stačí se držet stranou, zejména dál od myšlenek cizích lidí, abychom se snadněji mohli dobrat ke zvolání: „Heuréka.“

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude především o totálním zregenerování našich sil. Budeme žít v hojnosti a harmonii. Jen si musíme dát pozor na unáhlené emotivní jednání.

Úterý

Úterý bude mystické, protože pochopíme další doposud skryté zákonitosti fungování naši reality. Může nás to znervóznit, ale díky naší sebedůvěře si s tím snadno poradíme, takže pozitivní obrat bude okamžitě následovat.

Středa

Se silnou sebedůvěrou vkročíme i do středy. Můžeme ovšem podléhat přílišným ambicím, bude lepší zvolnit.

Čtvrtek

Ve čtvrtek začne narůstat nedorozumění ve společnosti. Pokud se chceme vyhnout disharmonii, bude žádoucí se plně věnovat svému záměru, k čemuž budeme mít plnou podporu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Podpora nás bude provázet i v pátek. Jen pozor na zbytečný konflikt či lítost, protože naše úsilí pak může vyjít zcela na prázdno. Buďme raději trpěliví a povzbuzení bude na cestě.

Sobota

Sobota bude láskyplná, harmonická, podporující, regenerující. Svou budoucnost budeme vidět v hodně zlatavých barvách.

Neděle

Sobotní nálada se prolne i nedělí. I když budeme muset něco přehodnotit, bude se nám dařit. Ještě více tak upevníme svůj vnitřní záměr.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. ledna 2022269b - Horoskop na tento týden od 24. do 30. ledna 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. ledna 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 24. do 30. ledna 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*