Horoskop na tento týden od 3. do 9. ledna 2022

První týden v novém roce začne nadějně, což nám zvedne sebevědomí. Pak ale počítejme s tím, že všechno půjde velmi namáhavě, bezvýsledně.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na tento týden od 3. do 9. ledna 2022.
Horoskop na tento týden od 3. do 9. ledna 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden ale utěšuje, že můžeme zůstat v naprostém klidu, jelikož to tak musí být. Každá mlhavá stagnace či zápas je znamením nové cesty, která změní naše životní štěstí v absolutní svobodu úspěšně dokončit naše úkoly. Naopak pro egoisty to bude znamenat tvrdý pád, z něhož se budou velmi těžko vzpamatovávat.

Nechme je však být. Hleďme si svého, nechme se unášet vědomím, že cokoliv činíme, je naprosto správné a naplňující. Díky této odevzdanosti vyššímu účelu leccos zásadního pochopíme. Umožní nám to dívat se na svět novým, pozornějším pohledem.

Ale hlavně se budeme moci spolehnout na naše spolupoutníky a spolupoutnice. V tom tkví základ našeho úspěchu. Jeden člověk vydá za jednoho, dva lidé s týmž vnitřním záměrem za 7 lidí, tři pak za 49, čtyři dokonce za 343 a tak dál. Jakkoliv to zní omšele, v jednotě je skutečně síla. Nutno ale dodat, že jednota musí být přirozená, nikoliv násilně vynucená.

Připravme se ovšem na jistá nečekaná vydání či ztráty. Naštěstí můžeme počítat s podporou, takže vše se v dobré obrátí, i když jistá příchuť disharmonie může v nás zůstávat. Chce to opět trpělivost a oddanost našemu cíli.

Vězme, že naše úsilí bude po zásluze odměněno. Čeká nás harmonický, hojný a především láskyplný rok.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí bude úspěšné, ve znamení nové cesty, která bude sice lemována pozorností okolí, ale my se budeme raději držet stranou.

Úterý

Úterý bude naplňující, hojné a stabilní. V druhé části dne se ale vše zastaví, jak se zmiňuji v úvodu horoskopu.

Středa

Středa bude láskyplná, harmonická. Budeme sebevědomí, protože všechno nám bude vycházet. Budeme mít plnou podporu.

Čtvrtek

Čtvrtek bude pokračovat podobně jako středa. Až do okamžiku, kdy egoisty potká tvrdý pád. Naše vítězství jim tak logicky nebude vůbec po chuti.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek proto můžeme čekat jistá nedorozumění, což nás může znervózňovat. Nenechejme se. Zaměřme se na cíl a obnovíme harmonii.

Sobota

V sobotu budeme opět slavit vítězství, který předznamená pozitivní obrat v našem životě. Něco nás ale může rozladit a zamlžit cestu.

Neděle

V neděli si uvědomíme doposud skryté aspekty fungování naší reality. Bude to sice pro nás těžké, ale toto pochopení nám umožní dělat věci jinak, svěžím způsobem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. ledna 2022269b - Horoskop na tento týden od 3. do 9. ledna 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. ledna 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. ledna 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*