Přání ohledně zdraví – jak je můžeme vyplnit?

Přání týkající se zdraví jsou o tom je umět správně formulovat. V prvé řadě musíme o zdraví přemýšlet jako o něčem, co už existuje. Není to něco, čeho musíme dosáhnout. Je to o tom začít myslet jako zdravý člověk. Udělat změnu a začít od začátku můžeme v životě kdykoliv, i když si myslíme, že už nemáme čas.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


Přání ohledně zdraví - jak je vyplnit?
Přání ohledně zdraví - jak je vyplnit? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Přání ohledně zdraví a v podstatě jakákoliv přání jsou uvědoměním si toho, kdo jsme. Díky přáním si uvědomujeme naši moc tvořit svůj svět. Překonáváme tak předsudky, omezené představy své i našeho okolí, které nás značně ovlivňuje. Je to proto, že vše je spolu propojeno a souvisí spolu. Proto i změna našeho myšlení může ovlivnit ty druhé. Říká se tomu umět inspirovat.

Zdraví je stav, kdy se cítíme spokojeně. Máme pocit, že náš život má smysl. Používáme svůj potenciál, se kterým jsme sem na Zem přišli, abychom ho realizovali. Jsme tedy pro tento svět důležití, jinak bychom tady nebyli. Jsme tady proto, že jsme se tak sami rozhodli. Ať už jsme k tomu měli jakýkoliv důvod.

Protože je svět složen z protipólů, je duální, tak máme možnost se pohybovat v určitém rozpětí a přesouvat se z jednoho pólu na druhý. Máme tedy možnost si najít v životě to, co nám vyhovuje. A nejsme na to sami.

Protože každé naše rozhodnutí vyvolává v okolí to, že se nám přizpůsobí a pomáhá jeho realizaci. Říká se tomu, že nás podporují vyšší síly, že nám štěstí přeje či jsme na správné cestě. Těch názvů je více.

Přání se plní pokud víme, co chceme

Základem přání i ohledně zdraví je to, že víme, co chceme. Když to víme, tak máme důvod zde být. Chceme tak zažívat existenci a vše, co s ní souvisí. Její omezení, překážky, hranice, neschopnost něco vyjádřit vždy přesně, aj. Pokud víme, co chceme, jsme šťastní, jsme zdraví. Jsme ve své zdravé mocné poloze, kdy řídíme svůj život, který nám byl dán.

A to pak v reálu může znamenat cokoliv. Tento mocný postoj, kdy vím, co chci a mám směr, se pak materializuje v mnoha podobách. Většinou jde o to, že s něčím skončíme a s něčím novým začneme. Ano, změna.

Změna je po uvědomění si, co chci, klíčem k naplnění přání nejen ohledně zdraví. Změna je podstatou života, kdy si uvědomíme, že něco nefunguje, a tak to začneme dělat jinak. Patří k tomu i přijetí faktu, že můžeme dělat chyby a že my sami jsme zodpovědní za své kroky, které ovlivňují fungování na celé Zemi.

Změna tedy nejdříve začne na myšlenkové úrovni. To, že je to „to ono“ člověk pozná podle radosti, která ho obklopí. Pozná to podle toho, že najednou si řekne „aha“. Těch možností je opět spousta a nelze je unifikovat na jednu správnou. A pak se začne vše materializovat.

Aby se přání splnilo, tak je potřeba začít

Přání se začne materializovat, když začneme jednat. Stačí udělat něco jinak než obvykle. Zavolat někam, kde jsme se pořád zdráhali zavolat. Koupit si něco, po čem jsme stále toužili a odkládali to, a další. Když si člověk udržuje zdraví (lidé se zdraví), tak žehná životu. Požehnejte tedy životu a všem jeho formám tím, že vyzkoušíte něco nového.

Není tím myšleno vše staré hodit za hlavu. Ale i to je někdy potřeba. Obzvláště pokud je naše zdraví již patologické. Začnete tedy třeba chodit na jógu nebo si koupíte motorku a objedete půlku světa. Nebo se soustředíte na svůj vnitřní svět a začnete ho více prozkoumávat. 

A věřte mi, že se nezmýlíte, pokud se rozhodnete od srdce. Nezapomeňte se však při rozhodování odpojit od okolí. Ale až pak začnete změny konat, tak okolí sledujte. Ne proto, aby vás jejich postoje ovládaly. Ale abyste měli zpětnou vazbu a viděli jasněji, kdo jste a kam míříte.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Přání ohledně zdraví - jak je můžeme vyplnit?269b - Přání ohledně zdraví - jak je můžeme vyplnit? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Přání ohledně zdraví - jak je můžeme vyplnit? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Přání ohledně zdraví - jak je můžeme vyplnit? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*