Arkturiáni oplývají velkou zásobou energie

Ti, jejichž planetárním původem je Arcturus, mají silnou osobnost, hlubokou vnitřní sílu a vědění. Na povrchu se jeví silní, schopní a výkonní. Od dětství mají pocit, že mají důležitý životní účel, ačkoliv obvykle nevědí jaký. Pátrání po tomto účelu je často přivede až ke zkoumání duchovna. Pokud svůj účel nenaleznou, může to u nich vést k pocitu nespokojenosti nebo smutku, aniž by tušili, jaká je příčina těchto pocitů.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Arkturiáni jsou velmi kreativní. Mnoho Arkturiánů se stává spisovateli, umělci, designéry nebo své schopnosti využívají k jiné tvůrčí činnost. Arkturiané jsou často dobří veřejní řečníci, mají smysl pro energiezivota Banner3 - Arkturiáni oplývají velkou zásobou energienačasování a humor a jsou králi večírků. Rádi rozesmívají druhé. Milují cestování.

Snadno se začnou nudit a hledají nové zážitky, aby se nudě vyhnuli. Pokud se však nudí, mohou vytvářet dramata – jen aby rozvířili hladinu či vnesli trochu vzrušení. Může se to projevovat zveličováním a protahováním problémů nebo dramatizováním situací za účelem získání pozornosti.

Někdy se může zdát těžké k nim proniknout. Nemají mnoho blízkých a intimních osobních přátel, zato mají dostatek těch neformálních. Pokud vás Arkturián přijme za svého osobního přítele a sdílí s vámi své nitro, vězte, že jste před tím prošli pečlivým posouzením.

Arkturiáni přitahují lidi: jejich energií a magnetismem jsou přitahování i naprosto neznámí lidé. Jsou to dobří rádci a díky své auře budí u druhých dojem, že jsou silní a celiství. Ostatním pak může přijít překvapivé, že mají problémy a city stejně jako kdokoliv jiný. Nezřídka mají široký okruh známých, kteří jsou závislí na jejich radách a vedení. Ačkoliv jsou ochotní naslouchat a udělovat rady, mohou být Arkturiáni netrpěliví k těm, kteří nezkoušejí dosáhnout svých cílů nebo pro to nevyvíjejí dostatečné úsilí. Pokud někdo hledá radu a nevyužije tu, kterou dostal, může o svého arkturiánského mentora přijít.

Arkturiáni mají mnoho energie jak psychické, tak fyzické. Mohou skákat z jednoho tématu nebo místa na jiné. Obvykle neradi sedí tiše a v klidu a potřebují cítit, že na něčem pracují. Bývají zapálení a optimističtí. Pokud je jejich energie soustředěná a dobře využitá, zvládnou takřka cokoliv. Pokud je však roztříštěná a nesoustředěná, mnoho projektů, které začnou, nedokončí.

V milostných vztazích potřebují Arkturiáni osobní svobodu. V omezujících vztazích se cítí uvězněni. Potřebují být občas sami či s přáteli a to bez pocitů viny nebo nutnosti vysvětlovat. Podle jejich pojetí by tato svoboda měla platit pro všechny zúčastněné – podmínky, které chtějí pro sebe, chtějí i pro ostatní.

Arcturiáni neradi vyjadřují své nejhlubší emoce a v situacích, které se jich dotýkají, se snaží odvádět pozornost. Z emocí umí nejsnáze vyjádřit hněv a humor. Aby se vyhnuli otevřenému probírání svých emocí, mohou vytvářet hádky, vykládat příběhy (Arcturiáni jsou skvělí vypravěči!), snažit se navodit smích nebo mít náhlou potřebu něco podniknout.

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

zdroj: www.in5d.com

překlad: Honzoid

 
REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


1 Comment

  1. Ku knihe Artkuriani ktorú som prečítal za pár hodín sa trochu vyjadrím keď môžem. Mám celkom rád túto problematiku súvisiacu s témou UFO mimozemský život a pod. Povedal by som že z väčšej časti moc neverím informáciám v tejto knihe. Fakt ktorý tam spomínajú že sú ochrancovia našej slnečnej sústavy a celej galaxie mi nesedí. Z dôvodu ako oni tvrdia že už milióny rokov chránia našu slnečnú sústavu pred negatívnymi škodcami ako ich oni nazývajú. Sami tvrdia že inteligentný život stojí za to ho ochraňovať. A milióny rokov. Takže jeden člen skupiny Artkuriani sám hovoril že asi pred 400 000rokmi sem na zem pristáli príslušníci z inej planéty z oblasti Siria a urobili na našich dávnych predkoch genetické zmeny v našej dna štruktúre. Prvé pokusy boli zrejme strašné… Chceli proste vytvoriť otrocku rasu ktorá by pre nich ťažila zlato ktore potrebovali nejakým spôsobom pridať do atmosféry vlastnej planéty. Sám Artkurian zdôraznil že to bolo hrubé porušenie vesmírneho zákona ta geneticky upravená dna. Ako teda mohli Artkuriani nás chrániť po milióny rokov keď nás nechranili pred 400 000rokmi? To je trochu čudné a zvláštne. Druhá vec je stretnutie amerického prezidenta Eisenhowera na základni holoman s mimozemskými návštevníkmi najskôr údajne to boli nordicky pozitívny. Ktorý varovali prezidenta pred malými sedivakmi. K dohode nedošlo a tak malý sedivaci pristáli ako druhý na základni. Boli to veľmi negatívne bytosti malého vzrastu. S nimi sa americká strana dohodla na výmene technológii a oni zase môžu robiť pokusy na ľuďoch. Aby som to skrátil ako nás môžu Artkuriani chrániť pred negatívnymi entitami keď nás nechranili pred dlhými tisícročiami? A potom ani v roku 1954 keď došlo údajne k stretnutiu s prezidentom na základni holoman? Je o tom veľa článkov. Takže neverím tomu že nás ochraňujú veď svedčia o tom tieto dva prípady ktore tu opisujem. A už vôbec nie milióny rokov. Kniha má vôbec nenadchla je podpriemerná ako veľa ďalších podobných. Skôr doporučujem knihu Môj otec bol MIB. Tam sú aspoň zaujímavé informácie aj realistické témy čo sa týka chodu nášho sveta. Všetko je inak na svete ako nám to predkladajú vlády médiá. Tu knihu Artkuriani nedoporucujem. Príde mi ako lacný scifi roman. Ak by nás teda chránili ako tvrdia určite by predsa nedopustili vniknúť do našej slnečnej sústavy cudzím negatívnym návštevníkom aby nás zotrocili a odporné zmenili dna našich predkov. A tiež v roku 1954 by nemohli pristáť predsa malý sedivaci na základni holoman ak by nás ochráni ako Artkuriani. Nemyslite?

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*