Jak se můžeme léčit zvukem samohlásek

Přestože dnes existuje spousta alternativních léčebných postupů, založených na přírodní léčbě, mnozí z nás nedají dopustit na léčbu zvukem. Tradiční národy tohoto světa tento způsob regenerace organismu využívaly po mnohá staletí a dnes se mu opět dostává pozornosti. Některé z nich přežily věky věků jen za přispění tajných společností, které byly určeny jen vyvoleným. Principy některých utajovaných technik se dozvíte na konci článku.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Podstata léčení zvukem spočívá v posunu energetické vibrace organismu směrem k rovnováze. Tím dochází k odstranění nejen psychických, ale často rovněž i fyzických bloků, jelikož ty jsou často s duševním stavem bezvýhradně propojeny. Respektive pokud dlouhodobě neřešíme určitě stresové situace, ty negativně ovlivní toky energií v našem těle, což v dlouhodobém působení pak ovlivňuje funkci orgánů v lidském těle.

Existuje mnoho technik léčení zvukem. Jsou postavené na samohláskách a jejich kombinacích. Velmi podrobně se jimi zabývá ve své knize Healing sounds Američan Jonathan Goldman, který se celý život věnuje léčivým zvukům, tradicím a frekvencím. V podstatě jen oživuje pradávné akustické rituály, jejichž cílem byla harmonizace konkrétních energetických center, tělesných orgánů a endokrinních žláz.

Ve své knize Roar of Silence další výzkumník Don Campbell definuje tónování jako vědomé prodloužení zvuku pomocí dechu a hlasu. Přibližuje čtenářům pradávné posvátné pěvecké techniky, aby mohli opět dostat do rovnováhy mysl, dech, srdeční tep a vůbec celý energetický systém.

Britská akademie zvukové terapie zase používá tradiční védický systém tónování na čakry. Každý konkrétní tón rezonuje s určitou čakrou, které se tak postupně dostává do rovnováhy. Stejně tak je možné pomocí samohlásek rozvíjet parapsychologické schopnosti. Například pro jasnozřivost platí samohláska I, pro jasnoslyšení E, pro srdeční centrum, které rozvíjí inspiraci, je vhodné pracovat se samohláskou O. Abyste mohli rozvíjet telepatii, je důležité pracovat se samohláskOu U.

Abychom zůstali v českých zemích, staří Slované měli rovněž rozvinutý systém léčení zvukem za pomocí samohlásek.

Zvukové cvičení je ideální provádět ráno v přírodě. Stoupnete si s nohama u sebe, dlaně dáte překřížené na hruď, abyste cítili rezonanci při prozpěvování samohlásek. Každá bude mít pro vás jiný význam. Samohlásky můžete prozpěvovat samostatně i v řadě za sebou.

Zvuk vytvořený písmenem A stimuluje životní sílu, stejně tak duchovní rozvoj vědomí, čím tak dochází ke zvyšování frekvence lidské osobnosti.

Jinými slovy, když se na písmeno A podíváte, je jako stavba, tedy základ, jistota, na kterou se můžete spolehnout. Proto je také prvním písmenem abecedy a první samohláskou v řadě. Je znamení pevnosti, když budete zpívat A, zároveň si vizualizujte sami sebe jako velmi neochvějnou silnou bytost, kterou nic nezlomí.

Zvuk samohlásky E přispívá k očistě. Svým vzezřením ne nadarmo připomíná hřeben, kterým pomysleně učešeme veškeré potíže ve svém životě. Pokud budete každý den ráno zpívat v přírodě písmeno E, budete zkrášlovat svou duši a tím harmonizovat svou životní pouť.

Samohláska I propojuje vědomí s přítomností, aby člověk byl schopen soustředit se na aktuální život bez ohledu na minulost a budoucnost. Svým vzhledem symbolizuje spojení s nebem i peklem v nás, tedy plus a minus = jednota.

Samohláska O rozvíjí pocit svobody, empatii a soucit. Symbolizuje zrození, je vyjádřením naší kreativity. Ideální pro nové nápady a ideje.

A nakonec samohláska U pomáhá odstraňovat stres, strach a depresi. Připomíná dělohu, kde jsme byli v bezpečí. Proto tolik uklidňuje. Ve stresových zaměstnáních doporučuji provádět i přes den.

Parádní objevování harmonizace zvukem přeje georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak se můžeme léčit zvukem samohlásek269b - Jak se můžeme léčit zvukem samohlásek MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak se můžeme léčit zvukem samohlásek OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak se můžeme léčit zvukem samohlásek monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*