Horoskop od 31. prosince do 6. ledna

Vše se na konci roku zastaví. Nikdo nebude na nic myslet, protože na to je vždy dost času. Letošní silvestrovské oslavy budou o vzájemném shledání se a doputování k cíli. Nový rok mnohým posílí zejména ego, pocit vlastní důležitosti a nutnost úspěchu. Než se opět začneme dívat jen ven, je záhodno se podívat dovnitř, co nás k tomu pohání. Zda je to bytostná touha anebo jen nesplněná přání, která nás jen sžírají a rozfoukávají naše skryté ambice, které jsou jen posledním útočištěm neúspěchu, jak kdysi pronesl dramatik Oscar Wilde.

REKLAMA

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč


Horoskop na tento týden od 31. prosince 2018 do 6. ledna 2019.
Horoskop na tento týden od 31. prosince 2018 do 6. ledna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá velmi pozitivní začátek roku, který zvedne naši sebedůvěru. Mnohým z nás přinese tak silný úspěch, že nás to doslova nakopne až na celé čtvrtletí. Sice se možná budeme o některé kroky se svými přáteli, spolupracovníky či blízkými poněkud handrkovat, ale to bude pouze k prospěchu věci. Nejlepší nápady vždy vznikají v jiskřivé atmosféře a nikoliv tam, kde všichni uvažují naprosto stejně.

Nové převratné nápady přinesou harmonii. Nejen duševní, ale rovněž v oblasti finančního zabezpečení. Konečně se mnohým, kteří zatím jen dřeli bez valného úspěchu, začne dařit. Je však zároveň nutno s některými starými zvyky definitivně skoncovat, protože by mohly v rozletu bránit jako koule na noze.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Ejchuchů. Silvestrovské oslavy vždy v nás nastartují nezřízenou touhu slavit za každou cenu. Pokud s tím začneme již zrána, taky se nám může stát, že nám brzy dojdou síly a pak se budeme jen trápit. Navíc nám nikdo nemusí rozumět. Co takhle zvolit střídmost? Jak na Nový rok, tak po celý rok, ale jedině v případě, že si to budeme uvědomovat již během samotného Silvestra.

Úterý

Náročný bude Nový rok. Ostatně jako každý rok. Pokud jsme však o den dříve vsadili na námi doporučovanou střídmost, bude start 2019 opravdu úchvatný. Možná jako nikdy v životě. Bude totiž mnohem více vědomější než v minulosti. S radostí a plni nových sil vkročíme do nového roku.

Středa

Středa bude pro mnohé návratem zpět do reality, kdy nemusí všechno fungovat tak, jak bychom si přáli a tudíž mohou nastat nedorozumění v komunikaci. Uvnitř nás ale bude pulsovat elán, který nás bude pohánět vstříc novému životu.

Čtvrtek

Čtvrtek bude o přemítání nad uplynulým životem. Některé věci budeme muset přehodnotit. Pokud najdeme odvahu a život si zjednodušíme, najdeme souznění s těmi, kteří dospěli k témuž. I tak budeme v tento den více mlčet než mluvit.

Pátek

I když bude možná pátek lehce zmatený, bude se nám dařit. A to více než dost. Pátek bude oním skutečným startem do nového roku. Jeho číslem je totiž 8 (4+1+2+0+1+9=17=8).

Sobota

Nedorozumění mohou poněkud narušit tento den. Ale dají se překonat vzájemným sdílením, které je základním atributem lásky, tedy spojení mezi námi navzájem. A to i přesto, že se může odehrávat na mírně škádlivé frekvenci. V tento den nemá smysl dělat cokoliv smysluplného, protože to nebude mít žádný, ehm, smysl 🙂

Neděle

Neděle bude pokračovat na vlně lásky. Zároveň již však budeme pod vlivem energií dalšího týdne, které již tak harmonické nebudou. Emoce brzy začnou s námi lomcovat, čeká nás náročnější období.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života neobdržíte výjimečně horoskop na tento týden, ale horoskop na rok 2019 pro jednotlivá znamení.

georg

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*