Horoskop od 31. prosince do 6. ledna

Vše se na konci roku zastaví. Nikdo nebude na nic myslet, protože na to je vždy dost času. Letošní silvestrovské oslavy budou o vzájemném shledání se a doputování k cíli. Nový rok mnohým posílí zejména ego, pocit vlastní důležitosti a nutnost úspěchu. Než se opět začneme dívat jen ven, je záhodno se podívat dovnitř, co nás k tomu pohání. Zda je to bytostná touha anebo jen nesplněná přání, která nás jen sžírají a rozfoukávají naše skryté ambice, které jsou jen posledním útočištěm neúspěchu, jak kdysi pronesl dramatik Oscar Wilde.

REKLAMA

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Horoskop na tento týden od 31. prosince 2018 do 6. ledna 2019.
Horoskop na tento týden od 31. prosince 2018 do 6. ledna 2019. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden předpovídá velmi pozitivní začátek roku, který zvedne naši sebedůvěru. Mnohým z nás přinese tak silný úspěch, že nás to doslova nakopne až na celé čtvrtletí. Sice se možná budeme o některé kroky se svými přáteli, spolupracovníky či blízkými poněkud handrkovat, ale to bude pouze k prospěchu věci. Nejlepší nápady vždy vznikají v jiskřivé atmosféře a nikoliv tam, kde všichni uvažují naprosto stejně.

Nové převratné nápady přinesou harmonii. Nejen duševní, ale rovněž v oblasti finančního zabezpečení. Konečně se mnohým, kteří zatím jen dřeli bez valného úspěchu, začne dařit. Je však zároveň nutno s některými starými zvyky definitivně skoncovat, protože by mohly v rozletu bránit jako koule na noze.

Horoskop na tento týden pro jednotlivé dny

Pondělí

Ejchuchů. Silvestrovské oslavy vždy v nás nastartují nezřízenou touhu slavit za každou cenu. Pokud s tím začneme již zrána, taky se nám může stát, že nám brzy dojdou síly a pak se budeme jen trápit. Navíc nám nikdo nemusí rozumět. Co takhle zvolit střídmost? Jak na Nový rok, tak po celý rok, ale jedině v případě, že si to budeme uvědomovat již během samotného Silvestra.

Úterý

Náročný bude Nový rok. Ostatně jako každý rok. Pokud jsme však o den dříve vsadili na námi doporučovanou střídmost, bude start 2019 opravdu úchvatný. Možná jako nikdy v životě. Bude totiž mnohem více vědomější než v minulosti. S radostí a plni nových sil vkročíme do nového roku.

Středa

Středa bude pro mnohé návratem zpět do reality, kdy nemusí všechno fungovat tak, jak bychom si přáli a tudíž mohou nastat nedorozumění v komunikaci. Uvnitř nás ale bude pulsovat elán, který nás bude pohánět vstříc novému životu.

Čtvrtek

Čtvrtek bude o přemítání nad uplynulým životem. Některé věci budeme muset přehodnotit. Pokud najdeme odvahu a život si zjednodušíme, najdeme souznění s těmi, kteří dospěli k témuž. I tak budeme v tento den více mlčet než mluvit.

Pátek

I když bude možná pátek lehce zmatený, bude se nám dařit. A to více než dost. Pátek bude oním skutečným startem do nového roku. Jeho číslem je totiž 8 (4+1+2+0+1+9=17=8).

Sobota

Nedorozumění mohou poněkud narušit tento den. Ale dají se překonat vzájemným sdílením, které je základním atributem lásky, tedy spojení mezi námi navzájem. A to i přesto, že se může odehrávat na mírně škádlivé frekvenci. V tento den nemá smysl dělat cokoliv smysluplného, protože to nebude mít žádný, ehm, smysl 🙂

Neděle

Neděle bude pokračovat na vlně lásky. Zároveň již však budeme pod vlivem energií dalšího týdne, které již tak harmonické nebudou. Emoce brzy začnou s námi lomcovat, čeká nás náročnější období.

Horoskop na tento týden s objednávkou

Společně s Vaší objednávkou z eshopu Energie života neobdržíte výjimečně horoskop na tento týden, ale horoskop na rok 2019 pro jednotlivá znamení.

georg

REKLAMA

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*