Nahraďte karcinogenní barvy na vlasy kávou

Podle zprávy anglických vědců obsahují barvy na vlasy chemikálie, které mají spojitost s rakovinou. 87 ze 100 žen, které si dlouhodobě barvily vlasy, trpělo rakovinou prsu. Těch, které trpěly rakovinou vaječníků a barvily si vlasy 1 až 4x za rok, bylo 70 %, tedy o něco méně.

eshop energie života nabízí


KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč

ZLATÉ KAPKY

přetaktuje váš mozek

1491 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Použití přírodních produktů vám sice nezaručí stejně trvalý efekt, vlasy však určitě zůstanou silnější a méně poničené. Americký Národní onkologický institut zjistil, že v běžné barvě na vlasy je více než 5000 chemických látek a velké množství z nich je karcinogenních.

Káva má oproti tomu na vlasy přínosný vliv a je zcela přírodní. Přírodní káva vám může přinést očekávané výsledky, může však také napomáhat růstu vašich vlasů. Podle studie uveřejněné v International Magazine of Dermatology v lednu 2007 káva skutečně pomáhá v procesu růstu vlasů.

Postup barvení vlasů kávou

  • Uvařte opravdu silnou organickou kávu, například espreso, protože některé neorganické druhy kávy obsahují chemické látky.
  • Nechte ji trochu vychladnout
  • Vytvořte směs obsahující 2 lžičky organické kávy, 2 šálky přírodního kondicionéru a 1 šálek dříve připravené studené kávy
  • Naneste tuto směs na vlasy a nechte ji asi 60 minut působit. Směs přirozeně obarví vaše vlasy a propůjčí jim čokoládovou barvu, aniž by to ovlivnilo jejich kvalitu.

Kávový přeliv

  • Nejdříve si umyjte vlasy šampónem a poté na ně naneste kávu.
  • Nechejte 20 minut působit
  • Kávu z vlasů spláchněte jablečným octem, který zafixuje barvu
  • Umyjte vlasy vlažnou vodou. Pokud nejste spokojení s výsledkem, opakujte tento postup několik dní a velice rychle se dostaví výborné výsledky

zdroj: justamazingrecipes.com cancer.gov ncbi.nlm.nih.gov


KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

REISHI FORTE

rakovina ustupuje

799 Kč

ŠKORNICE extr

přírodní viagra

399 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

zpevní svaly

449 Kč


2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*