Jak se můžeme stát duchovním člověkem

Trpělivost je vlastností, s níž se člověk nerodí. Trpělivým se člověk stane vlastním úsilím. I když slovo trpělivý může odkazovat na sloveso trpět, které máme zakódováno jako něco nepříjemného pro život, jeho význam je jiný – strpět, tedy snést jakékoliv příkoří, protože ve skutečnosti není naše, ale těch, kteří nám je působí. Podle naší reakce na potíže pak sami rozhodneme, zda-li chceme trpět, tedy pustíme útrapy dovnitř, anebo je strpíme, tedy nesnáze sklouznou po našem povrchu jako voda po křišťálové kouli, která zůstane uvnitř nedotčená.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

​Ve skutečnosti celý život se můžeme snažit šlechtit svůj vnitřní krystal do krásy, která pak prozařuje zevnitř ven. Svou průzračností a čistotou můžeme inspirovat ostatní. Některé z nás ovšem příliš světla může naopak bolet. Svítí na jejich zranění, které ve své vlastní tmě uchovávají již od dětství. Zranění se stala součástí jejich vícečetné osobnosti, kdy jedna část popírá druhou a navzájem se nesnášejí.

Jakékoliv rozmluvy o návratu k jednotě jim tak vytvářejí nesnesitelná muka, která jim drásají jejich staré jizvy. Jelikož se neumí mezi sebou domluvit na jednotném postupu, volí raději vnitřní boj, který se přenáší i navenek vůči jejich okolí.

Oni za to nemohou, jejich traumata mají na svědomí jejich rodiče, které k těm svým přišli kvůli svým rodičům a ti, však už to znáte. Co bylo dříve, slepice nebo vejce? Otázka, která nemá řešení.

Jediným východiskem je odpuštění, které zastaví veškeré útrapy. Aby se vícečetná osobnost stala jednou, nejdříve si musí odpustit její jednotlivé části. Začnou fungovat jako komunita, která má společný cíl. Stále jako skupina individualit, ale které vede vnitřní touha své nesnáze překonat.

Při práci v komunitě na společném cíli se časem rozdíly v osobnostech smažou. Původní individuální rozdíly přestanou mít význam, začnou se spojovat do jednolitého celku. Sice barevného, s převažujícím odstínem podle aktuálních vnějších okolností, ale stále již jen celku. Jakmile duše ucítí, že svěřené tělo má jednoho pána, má konečně tolik vytouženého partnera, s nímž je možné jednat o spojení, které nastane v okamžiku, kdy se osobnost či ego, chcete-li, stane transcendentní.

Splyne s duší jako průsvitné šaty, které se třpytí těmi nejnádhernějšími symboly.

A pak přichází finální fáze, kdy se oživující duch, který se doposud jen díval ven jako ve snu, konečně probudí. Protože víčka, která měl tak těžká, že je nemohl otevřít, jsou najednou průsvitná jako měsíční svit, který byl původně nepřítelem z temnoty, ale nyní již není. Lehkost bytí nabývá zcela jiného významu. Jsme opravdu povznášející, protože nás zvenku již nic netíží. Konečně jsme duchovní, protože jsme sami sobě duchem, tedy středem své vlastní bytosti.

Pak se můžeme nechat nést, kam až se dá. georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak se můžeme stát duchovním člověkem269b - Jak se můžeme stát duchovním člověkem MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak se můžeme stát duchovním člověkem OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak se můžeme stát duchovním člověkem monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*