Škodlivé elektromagnetické záření: Jak jej zablokovat?

Nejnebezpečnějším znečištěním, kterému jsme v současnosti vystaveni, je neviditelné moře elektromagnetického záření. Ovlivňuje nás po celý den, kamkoli jdeme, a to nejen na veřejných místech, ale i v našich domovech.

Škodlivé elektromagnetické záření: Jak jej zablokovat?
Škodlivé elektromagnetické záření: Jak jej zablokovat? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Většina záření pochází z mobilních telefonů, rozhlasových věží, počítačů, inteligentních měřících přístrojů a Wi-Fi. V poslední době se k tomu všemu přidalo ještě záření 5G.

Oficiální autority nám sice tvrdí, že elektromagnetické záření je bezpečné a není pro člověka hrozbou. Měli bychom však zvážit, že telekomunikační průmysl, odkud tato tvrzení vycházejí, manipuluje se státními regulačními a zdravotními orgány i s jednotlivými odborníky prostřednictvím obrovských sofistikovaných lobby. A tak spotřebitelé zůstávají zmatení a nevědomí si rizika pro zdraví spojená s touto problematikou.

Zvláště pokud trpíte závažným onemocněním, měli byste věnovat svůj čas minimalizaci účinkům elektromagnetického záření. Mobilní telefony jsou ve skutečnosti ekvivalenty cigaret v ohrožení veřejného zdraví v 21. století.

Co způsobuje elektromagnetické záření?

Elektromagnetické záření.Elektromagnetické záření „nesmaží” buňky, jak to někteří uvádějí. Záření však aktivuje VGCC (napěťově chráněný vápníkový kanál) ve vnější buněčné membráně, což způsobuje řetězovou reakci ničivých dějů, které:

 • ničí mitochondriální funkci, buněčné membrány a proteiny,

 • způsobují vážné poškození buněk,

 • projevují se v poškození DNA,

 • radikálně urychlují proces stárnutí,

 • vyvolávají zvýšené riziko vzniku chronických onemocnění.

Když si uvědomíte, že elektromagnetické záření může způsobit vážné poškození buněk a DNA, rozvoj kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny, neplodnosti a mnoha dalších velmi závažných chronických onemocnění, budete jistě motivováni jeho dopady snížit.

Jak snížit působení elektromagnetického záření

Zde je několik tipů:

 1. Připojte stolní počítač k internetu pomocí kabelového připojení.

 2. Pořiďte si zařízení Alcyone, které působí jako ochrana před vlivy elektromagnetického záření.

 3. Pokud se nemůžete používaní Wi-Fi vyhnout, vypněte ji, když ji zrovna nepoužíváte, a to zejména v noci, když spíte.

 4. Pokud stále ještě používáte mikrovlnnou troubu, vyměňte ji za parní konvekční troubu, která ohřeje jídlo rychleji a mnohem bezpečněji.

 5. Nepoužívejte „inteligentní” spotřebiče a termostaty, které závisí na bezdrátové síti. To platí i pro všechny nové „inteligentní” televizory.

 6. Nenoste mobilní telefon na těle, pokud není v režimu letadlo, a nikdy s ním nespěte v jedné místnosti.

 7. Pokud telefonujete mobilním telefonem, zapněte si reproduktor a přístroj držte co nejdál od sebe.

Elektromagnetické záření je pro děti daleko nebezpečnější než pro dospělé

Elektromagnetické záření.
Elektromagnetické záření.

Bohužel většina mladých lidí se stala obětí bezdrátové revoluce a zodpovědností rodičů tedy je naučit své děti vyhýbat se tomuto nebezpečí. Mnohé děti mají mobilní telefony a bezdrátové tablety již v 5 letech i dříve, a dokonce s nimi spí pod polštářem. To pro ně představuje mnohem vážnější ohrožení zdraví než kouření jejich pradědů v přítomnosti dnešních rodičů, když byli dětmi.

Možnost velkého poškození mitochondrií v průběhu času je exponenciálně vyšší u dětí než u dospělých. Mnohé dnes rostou doslova obalené technologiemi. Velmi brzy dostávají mobilní telefony, používají počítače a tablety od raných školních let, tráví spoustu času videohrami na internetu, a to všechno velmi úzce souvisí s mnohdy nevratnými účinky elektromagnetického záření.

Dostupné řešeníAlcyone.

Možné řešení nabízí přístroj Alcyone, který dokáže eliminovat vlivy elektromagnetického záření a geopatogenních zón. Regeneruje buňky našeho těla a přináší celkovou fyzickou a duševní pohodu.

alcyone.cz

tel: +420 792 232 163

email: info@alcyone.cz

(zdroj: naseveru.org)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*