Škodlivé elektromagnetické záření: Jak jej zablokovat?

Nejnebezpečnějším znečištěním, kterému jsme v současnosti vystaveni, je neviditelné moře elektromagnetického záření. Ovlivňuje nás po celý den, kamkoli jdeme, a to nejen na veřejných místech, ale i v našich domovech.

Škodlivé elektromagnetické záření: Jak jej zablokovat?
Škodlivé elektromagnetické záření: Jak jej zablokovat? foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Většina záření pochází z mobilních telefonů, rozhlasových věží, počítačů, inteligentních měřících přístrojů a Wi-Fi. V poslední době se k tomu všemu přidalo ještě záření 5G.

Oficiální autority nám sice tvrdí, že elektromagnetické záření je bezpečné a není pro člověka hrozbou. Měli bychom však zvážit, že telekomunikační průmysl, odkud tato tvrzení vycházejí, manipuluje se státními regulačními a zdravotními orgány i s jednotlivými odborníky prostřednictvím obrovských sofistikovaných lobby. A tak spotřebitelé zůstávají zmatení a nevědomí si rizika pro zdraví spojená s touto problematikou.

Zvláště pokud trpíte závažným onemocněním, měli byste věnovat svůj čas minimalizaci účinkům elektromagnetického záření. Mobilní telefony jsou ve skutečnosti ekvivalenty cigaret v ohrožení veřejného zdraví v 21. století.

Co způsobuje elektromagnetické záření?

em02 300x229 - Škodlivé elektromagnetické záření: Jak jej zablokovat?Elektromagnetické záření „nesmaží” buňky, jak to někteří uvádějí. Záření však aktivuje VGCC (napěťově chráněný vápníkový kanál) ve vnější buněčné membráně, což způsobuje řetězovou reakci ničivých dějů, které:

 • ničí mitochondriální funkci, buněčné membrány a proteiny,

 • způsobují vážné poškození buněk,

 • projevují se v poškození DNA,

 • radikálně urychlují proces stárnutí,

 • vyvolávají zvýšené riziko vzniku chronických onemocnění.

Když si uvědomíte, že elektromagnetické záření může způsobit vážné poškození buněk a DNA, rozvoj kardiovaskulárních onemocnění, rakoviny, neplodnosti a mnoha dalších velmi závažných chronických onemocnění, budete jistě motivováni jeho dopady snížit.

Jak snížit působení elektromagnetického záření

Zde je několik tipů:

 1. Připojte stolní počítač k internetu pomocí kabelového připojení.

 2. Pořiďte si zařízení Alcyone, které působí jako ochrana před vlivy elektromagnetického záření.

 3. Pokud se nemůžete používaní Wi-Fi vyhnout, vypněte ji, když ji zrovna nepoužíváte, a to zejména v noci, když spíte.

 4. Pokud stále ještě používáte mikrovlnnou troubu, vyměňte ji za parní konvekční troubu, která ohřeje jídlo rychleji a mnohem bezpečněji.

 5. Nepoužívejte „inteligentní” spotřebiče a termostaty, které závisí na bezdrátové síti. To platí i pro všechny nové „inteligentní” televizory.

 6. Nenoste mobilní telefon na těle, pokud není v režimu letadlo, a nikdy s ním nespěte v jedné místnosti.

 7. Pokud telefonujete mobilním telefonem, zapněte si reproduktor a přístroj držte co nejdál od sebe.

Elektromagnetické záření je pro děti daleko nebezpečnější než pro dospělé

em01 300x202 - Škodlivé elektromagnetické záření: Jak jej zablokovat?
Elektromagnetické záření.

Bohužel většina mladých lidí se stala obětí bezdrátové revoluce a zodpovědností rodičů tedy je naučit své děti vyhýbat se tomuto nebezpečí. Mnohé děti mají mobilní telefony a bezdrátové tablety již v 5 letech i dříve, a dokonce s nimi spí pod polštářem. To pro ně představuje mnohem vážnější ohrožení zdraví než kouření jejich pradědů v přítomnosti dnešních rodičů, když byli dětmi.

Možnost velkého poškození mitochondrií v průběhu času je exponenciálně vyšší u dětí než u dospělých. Mnohé dnes rostou doslova obalené technologiemi. Velmi brzy dostávají mobilní telefony, používají počítače a tablety od raných školních let, tráví spoustu času videohrami na internetu, a to všechno velmi úzce souvisí s mnohdy nevratnými účinky elektromagnetického záření.

Dostupné řešeníalcyon edit 275x300 - Škodlivé elektromagnetické záření: Jak jej zablokovat?

Možné řešení nabízí přístroj Alcyone, který dokáže eliminovat vlivy elektromagnetického záření a geopatogenních zón. Regeneruje buňky našeho těla a přináší celkovou fyzickou a duševní pohodu.

alcyone.cz

tel: +420 792 232 163

email: info@alcyone.cz

(zdroj: naseveru.org)

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*