Horoskop na tento týden od 8. do 14. června 2020

Přestože můžeme cítit tento týden vnitřní prázdnotu, v naší realitě se budou dít podivuhodné věci. Naše mystické vnímání se propojí s filozofickým pochopením. Začneme kráčet životem daleko sebe-vědoměji, protože uvidíme za horizonty, které se pro nás doposud ukrývaly v mlhavém oparu. Tušili jsme je, ale nedokázali si je vůbec představit. Nyní budeme o nich dobře vědět, a proto bude pro nás snadné je překonávat.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč


Horoskop na tento týden od 8. do 14. června 2020.
Horoskop na tento týden od 8. do 14. června 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, ať se připravíme na zásadní protiklady. Na jednu stranu si budeme užívat spojení s našimi blízkými, což bude posilovat naši mystickou polovinu. Na stranu druhou se máme připravit, že některé naplánované projekty mohou vyšumět do prázdna. Alespoň prozatím.

Někdy je zkrátka nutné projít obrovským vnitřním zápasem. Buď se bude týkat nás anebo budeme zpovzdálí sledovat, jak jím procházejí jiní. Pokud bude pro nás platit druhý případ, měli bychom lehce povzbudit ty, kteří budou trpět větší disharmonií, než jakou jsou schopni zvládnout.

Překonání duševních strastí bude odměněno pohárem povzbuzení, které nás notně přiblíží k naplnění našeho poslání a ukončí tak éru, kdy jsme si mohli připadat, jako bychom sem vůbec nepatřili.

Naše oddělenost od tohoto světa tímto aktem definitivně skončí. Díky lepšímu propojení obou našich hemisfér budeme náš život vnímat mnohem komplexněji. Cokoliv si budeme přát, se začne hned plnit. Je to zázrak? Svým způsobem ano, protože je výsledkem naší trpělivé a usilovné Práce na sobě. Od teď úsilí již nebude potřeba. Všechno půjde samo, protože jsme toho hodní.


Mantra na tento týden: Hrej svůj život vědomě.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne nejsilnějším pocitem oddělenosti, jaký jsme možná kdy zažili. Je to logické, protože každý konec je vždy spojen s nesnesitelným pocitem bytí. Když bude tlak největší, přijde pozitivní povzbudivá zpráva, která nás nakopne raketovou rychlostí do nového života.

Úterý

V tento den se budeme sžívat s naším novým pohledem na realitu. Budeme sice chápat, že všechno má své pro a proti, což nás může mírně rozlaďovat, ale jelikož budeme zároveň cítit silnou vnitřní podporu, v pohodě to zvládneme.

Středa

Ve středu projdeme zásadní transformací našeho vědomí. Bude se nám dařit, veškeré obavy a starosti odhodíme stranou, protože jdeme trpělivě svým posláním.

Čtvrtek

Čtvrtek začne mystickým ránem, kdy budeme vidět za tento svět. Zároveň se připravme na finanční vydání, které ale budou velmi dobrou investicí. Nepřemýšlejme, konejme, ať nám štěstí neuteče.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek přijdou další výborné zprávy, které ukončí doznívající éru dosavadního života.

Sobota

Sobota bude pokračováním pátku s tím rozdílem, že si materiálně hodně polepšíme. Upevní to roli, kterou ve společnosti hrajeme.

Neděle

Neděle bude zřejmě nejsilnějším dnem co se týče vnímání vnitřní prázdnoty. Cokoliv vyřkneme, se nám vrátí jako ozvěna zpět. Budeme se muset v něčem zásadním rozhodnout. Abychom zvolili dobře, bude záhodno vnímat, co se děje pod povrchem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. června 2020269b - Horoskop na tento týden od 8. do 14. června 2020 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. června 2020 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 8. do 14. června 2020 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*