Ne každá voda umí harmonizovat vaše tělo

Při pravidelné každotýdenní hřebenové túře v Beskydech jsem potkal náhodného poutníka. Pozval mne napít se do studánky, kterou právě vytvořil.“Tady na hřebenu až do svých osmnácti bydlel můj otec. Žil tady, pil tuto vodu. Dnes je mu 84 let, je čiperný jako mladík a nemá žádný vážný zdravotní problém. Jeho mamka na tom byla úplně stejně. Taky pila stejnou vodu. Kdyby si nezlomila v 93 letech při pádu nezlomila krček stehenní kosti, a nešla tak do nemocnice, kde za 3 dny zemřela, tak by se dožila mnohem vyššího věku,“ vyprávěl poutník.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

S úžasem jsem poslouchal tento příběh. Znovu se mi potvrdil stoprocentní fakt, že voda, která je základem lidského života a tvoří až 90 procent lidského těla, velmi příznivě ovlivňuje zdraví.

Načepoval jsem si litrovou lahev a celou najednou vypil. Tak příjemný pocit v těle jsem následujících několik hodin dlouho nezažil. Naposledy když mi bylo snad dvacet.

Zřejmě se mne nyní ptáte, kde ta studánka je. I když bych Vám to prozradil, stejně by tato informace byla nevyužitelná, pokud byste v dané lokalitě nezačali žít a danou vodu pili pravidelně, aby se Váš organismus postupně harmonizoval.

Výborným řešením je úprava vody v harmonizačních karafách se zlatým květem života.

Dalším způsobem je pak od starověku jen mezi zasvěcencni šířený návod, jak se dožít vysokého věku ve výborném zdraví.

Je to koloidní zlato, konkrétně jednomocné molekuly, zvané také jinak monoatomární.

Jak funguje zlato v lidském těle?

Zlato má vysokou elektrickou vodivost, což vysvětlují vědecky potvrzené pozitivní účinky při přenosu nervových vzruchů nejen v mozku, ale i v celém těle.

Molekuly jednomocného zlata vynikají jedinečnou schopností zůstat stabilní v monoatomární formě, což má za následek nejrůznější účinky – od supravodivosti až po fenomén energie nulového bodu.

Mozek je biologický kvantový počítač o netušeném výkonu, kterého zatím nejsme schopni přirozenou cestou dosáhnout. Pokud ovšem nevyužijeme schopnosti jednomocného zlata.

Molekuly jednomocného zlata v mozku dokáží budovat nové neuronové cesty, což následně zvyšuje nejen počet přenosů nervových vzruchů, ale zároveň jejich rychlost.

Jak konzumovat monoatomární zlato?

Přestavujeme Vám Zlaté kapky, které jsou unikátní díky mikroskopickým nano-částicím dvojmocného a jednomocného koloidního zlata.

Právě částečky jednomocného koloidního zlata naprosto odlišují Zlaté kapky od všech ostatních vzdáleně podobných produktů na českém trhu.

Další informace se dozvíte na kartě Zlatých kapek.

Parádní harmonizaci těla plnou energie života přeje gcat

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*