Odvápnění šišinky mozkové: 11 způsobů

Tento návod vám pomůže dosáhnout odvápnění šišinky mozkové neboli epifýzy. Tato endokrinní žláza, označovaná také jako třetí oko, se nachází ve střední části mozku. Je domovem šesté čakry ajna, jejím projevem je psychospirituální fenomén.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


Odvápnění šišinky mozkové: 11 způsobů.
Odvápnění šišinky mozkové: 11 způsobů. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vaše šišinka produkuje řadu chemických látek a hormonů, které způsobují štěstí a vyrovnanost, euforii, klid, civilizované chování, vyvážené emoce a další psychické jevy. Většině lidí jsou tyto vnitřní stavy cizí, protože kvůli nedostatku správné výživy, znečištěnému prostředí, přílišnému důrazu na „racionální“ myšlení a různým chemikáliím, mají epifýzu zakrnělou. Pomůže jim pouze odvápnění šišinky mozkové.

Odvápnění šišinky mozkové otevírá třetí oko

Nekonečný stvořitel dal lidem šanci zvrátit nebo zpacifikovat všechny nemoci nemoci a dysfunkce. Existují různé doplňky stravy, alchymistické přípravky, jídla a nápoje, cvičení a další praktiky, které můžete do svého životního stylu implementovat, aby způsobily odvápnění šišinky mozkové.

Jakmile začnete vědomě pracovat s energií třetího oka, začnete vidět skutečnou realitu na rozdíl od toho, k čemu jste naprogramováni věřit.

Následující seznam není nutné brát přesně v pořadí, v jakém je uveden. Zjistěte, co s vámi rezonuje nebo co cítíte, a od tohoto bodu začněte. A pamatujte si, že pro každou duchovní a metafyzickou práci je klíčová trpělivost a důslednost.

1. Přestaňte jíst maso nebo jej radikálně omezte

Maso, zejména červené, jako je hovězí a vepřové, je velmi kyselé.

Kyselé vnitřní prostředí nevede k odvápnění šišinky mozkové.

2. Pijte alkalickou nebo destilovanou vodu

Alkalická voda je elektrizující a destilovaná voda, z níž jsou odstraněny nebezpečné toxiny a těžké kovy z lidského těla.

Ideální je studánková voda ošetřená šungitem.

3. Vyvarujte se fluoridu

Fluorid je pro lidské tělo velmi toxický. Používejte zubní pasty bez fluoridů.

4. Cvičte zírání do slunce

Přijetí energie Slunce, když je oranžové při východu či západu, je nesmírně prospěšné pro odvápnění šišinky mozkové. Můžete tak činit jednu denně po dobu 3-5 minut. Vaše epifýza je krystalem, reaguje pozoruhodně na naše Slunce.

5. Jezte více zeleniny a zeleniny pro odvápnění šišinky mozkové

Čím více zásaditých potravin dostanete do vašeho těla, tím více pomůžete epifýze a dalším klíčové částem vaší bytosti. Potraviny, které byly nabity slunečním zářením, jsou elektrizující a rozvětvené.

6. Vyvarujte se rtuti

Rtuť je extrémně toxická. Většina vakcín a výplní zubů obsahuje rtuť. V dnešní době však většina zubařů používá bílé netoxické výplně. Pokud máte ve svých zubech amalgámové výplně, nechte si je nahradit.

7. Udržujte pozitivní myšlenky a činy

Může se to zdát příliš banální, ale ve vaší mysli se ukrývá velká síla. Myšlenky tak mohou být rovněž velmi toxické.

8. Konzumujte řasy a další superpotraviny bohaté na chlorofyl

I když jíte klasickou zeleninu, tyto vám pomohou k účinnějšímu odvápnění šišinky mozkové. Mezi další superpotraviny patří chlorella, spirulina, mladý ječmen nebo mořské řasy.

9. Užívejte byliny pro odvápnění šišinky mozkové

Byliny jako šalvěj, vojtěška, petržel a gotu kola mají skvělé léčivé vlastnosti. Můžete si připravit čaj nebo je rozemlít a posypat jimi salát. Anebo je můžete použít jako součást rituálu.

10. Nepoužívejte zářivky

Standardní levné zářivky jsou velmi nekompatibilní s přirozeným světelným spektrem. Vaše šišinka je citlivá na světlo. Je také důležité, abyste spali v úplné tmě.

11. Jednou denně položte křišťál na třetí oko

Meditace s krystalem je energeticky prospěšná pro odvápnění šišinky mozkové. Mezi další oblíbené nerosty patří ametyst, čirý křemen, sodalit a lapis lazuli.

Autor Ali Ali Myers je učitelem metafyziky, spisovatelem, řečníkem a konzultantem, specializující se na duchovní rozvoj. Cílem Aliho je pomoci ostatním dosáhnout jejich nejvyššího potenciálu prostřednictvím napojení na na vyšší já.

12. Užívejte monoatomické prvky

Monoatomické prvky vám doplní pro vědomý život nezbytné prvky, které se původně nacházely v půdě, ale pod vlivem chemizace zemědělství zcela vymizely, takže takto potraviny vypěstované jsou v podstatě prázdné.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Odvápnění šišinky mozkové: 11 způsobů269b - Odvápnění šišinky mozkové: 11 způsobů MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Odvápnění šišinky mozkové: 11 způsobů OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Odvápnění šišinky mozkové: 11 způsobů monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*