Monoatomická platina aktivuje vyšší energii

Koloidní platina měla na nás již v prvním dni užívání překvapivý účinek. Zvýšila naši energii na zcela jinou úroveň. Nikoliv však způsobem, který je vlastní stimulantům na kofeinové či podobné bázi. Šlo o energii vnitřní, jakoby přicházela z vyšších dimenzí. Věci, které předtím nedávaly smysl, jej najednou pro nás měly – se všemi pozitivními i negativními účinky. Prostě vyšší level.

Monoatomické prvky.
MACA peruánská BIO 100 g - 50% SLEVA

Cítíte mnohem znatelněji vnitřní světlo, které uzdravuje. Dostáváte vyšší sílu.

Zkušenosti uživatelů říkají, že monoatomická platina slouží jako most mezi příčinou a následkem.

Pokud jistá část těla nefunguje správně, v dlouhodobém horizontu tato disharmonie bude mít následek, který povede ke snížení výkonu těla, v horším případě k nemoci.

Monoatomická platina má díky své supravodivosti schopnost optimalizovat příčinu a tím i následek. Pochody v těle, ať už fyzickém či potažmo světelném, se tak stanou mnohem harmoničtější.

Platina má také tendenci fungovat jako izolant. Snižuje tak potřebu se izolovat například od slunečního záření za pomoci opalovacího krému.

A zároveň zvyšuje schopnost zpracovávat sluneční světlo jako výživu pro tělo.

MONOATOMICKÁ PLATINA 30 ml

Dalo by se říci, že monoatomická platina aktivuje v těle pomyslný reaktor, který začne dodávat buňkám jiný zdroj energie. Vyšší energie.

Tudíž se snižuje nutnost požívat hmotnou stravu. Velmi dobře to znají lidé na půstu či breathariáni. Expanzivní reakce uvnitř těla poskytuje nadšení, vnitřní vzrušení, které jste možná necítili již od dětství.

Na rozdíl od koloidní formy monoatomická platina je pro lidský organismus mnohem lépe vstřebatelnější a tudíž o to více účinnější.

Supravodivé vlastnosti platiny zvyšují schopnost jednotlivých částí těla mezi sebou lépe komunikovat. Může tak spojit části, které věda považuje za nesourodé od přírody, jako tomu je u obou hemisfér našeho mozku.

Platina umožní, aby se lépe synchronizovaly, tedy aby emoce i rozum byly v daleko vyšším souladu.

Pokud se cítíte stresovaní a nekoncentrovaní, monoatomická platina by vás mohla dostat z těchto destruktivních způsobů myšlení. Při praktikování duševního a duchovního tréninku pomůže navodit harmoničtější stav mysli, která se tak zároveň stane silnější, protože přestane postupně používat lineární uvažování a nahradí jej mnohem komplexnějším a vyrovnanějším pohledem na každodenní realitu.

gcat

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*