Monoatomická platina aktivuje vyšší energii

Monoatomická platina měla na nás již v prvním dni užívání překvapivý účinek. Zvýšila naši energii na zcela jinou úroveň. Nikoliv však způsobem, který je vlastní stimulantům na kofeinové či podobné bázi. Šlo o energii vnitřní, jakoby přicházela z vyšších dimenzí. Věci, které předtím nedávaly smysl, jej najednou pro nás měly – se všemi pozitivními i negativními účinky. Prostě vyšší level.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Cítíte mnohem znatelněji vnitřní světlo, které uzdravuje. Dostáváte vyšší sílu.

Zkušenosti uživatelů říkají, že monoatomická platina slouží jako most mezi příčinou a následkem.

Pokud jistá část těla nefunguje správně, v dlouhodobém horizontu tato disharmonie bude mít následek, který povede ke snížení výkonu těla, v horším případě k nemoci.

Monoatomická platina má díky své supravodivosti schopnost optimalizovat příčinu a tím i následek. Pochody v těle, ať už fyzickém či potažmo světelném, se tak stanou mnohem harmoničtější.

Platina má také tendenci fungovat jako izolant. Snižuje tak potřebu se izolovat například od slunečního záření za pomoci opalovacího krému.

A zároveň zvyšuje schopnost zpracovávat sluneční světlo jako výživu pro tělo.

REKLAMA
platina newest2 - Monoatomická platina aktivuje vyšší energii

Dalo by se říci, že monoatomická platina aktivuje v těle pomyslný reaktor, který začne dodávat buňkám jiný zdroj energie. Vyšší energie.

Tudíž se snižuje nutnost požívat hmotnou stravu. Velmi dobře to znají lidé na půstu či breathariáni. Expanzivní reakce uvnitř těla poskytuje nadšení, vnitřní vzrušení, které jste možná necítili již od dětství.

Na rozdíl od koloidní formy monoatomická platina je pro lidský organismus mnohem lépe vstřebatelnější a tudíž o to více účinnější.

Supravodivé vlastnosti platiny zvyšují schopnost jednotlivých částí těla mezi sebou lépe komunikovat. Může tak spojit části, které věda považuje za nesourodé od přírody, jako tomu je u obou hemisfér našeho mozku.

Platina umožní, aby se lépe synchronizovaly, tedy aby emoce i rozum byly v daleko vyšším souladu.

Pokud se cítíte stresovaní a nekoncentrovaní, monoatomická platina by vás mohla dostat z těchto destruktivních způsobů myšlení. Při praktikování duševního a duchovního tréninku pomůže navodit harmoničtější stav mysli, která se tak zároveň stane silnější, protože přestane postupně používat lineární uvažování a nahradí jej mnohem komplexnějším a vyrovnanějším pohledem na každodenní realitu.

gcat

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Monoatomická platina aktivuje vyšší energii 269b - Monoatomická platina aktivuje vyšší energii  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Monoatomická platina aktivuje vyšší energii  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Monoatomická platina aktivuje vyšší energii  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*