Kosmické odhalení: Paralelní Země (2)

Paralelní Země má podle zasvěcence tajných kosmických programů Coreyho Goode odlišnou historii. Druhou světovou válku v ní vyhráli Němci, Země se tak ocitla ve spárech fašistického světového řádu.

REKLAMA

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokračování prvního dílu.

DW: Kde se Xeroxový portál nacházel?

CG: Nebyl pouze jeden. Ale ten, kterého jsem si vědom, byl v podzemním zařízení někde tady na Zemi. Ale údajně mají jedno z těchto zařízení na Měsíčním operačním velitelství (LOC) v jednom z nižších pater (pod zemí). Ale já jsem tam dole nikdy nebyl, myslím, že to bylo ve třetím nebo čtvrtém patře. Zatím jsem nedostal možnost si to prohlédnout během posledních zasedání na LOC. Ačkoliv jiní lidé, kteří nikdy v tajném kosmickém programu nebyli, tuto velkou prohlídku absolvovali. Mne však do třetího či čtvrtého patra nepustili.

DW: Byli někteří lidé schopni jít do této jiné reality a bez problémů se vrátit?

CG: Ano.

DW: Takže znovu byli zkopírováni, aby se mohli vrátit?

CG: Ano, tento proces se opakuje.

DW: Člověk se tak zničí dvakrát?

CG: Ano.

DW: Došlo k nějakým výpadkům paměti? Nebo k jakékoliv anomálii s jejich myslí, který by byla důsledkem zničení a opětovné rekonstrukce z kopie?

CG: Nic takového hlášení neuvádí, kromě nepříjemných faktorů samotného procesu.

DW: Co přesně na tom bylo nepříjemné? Jen pomyšlení či odporný pocit?

CG: Byl to bolestivý, nepříjemný proces.

DW: Něco jako vlastní smrt?

CG: Jen říkám to, co bylo v hlášení. Byl to velmi nepříjemný, bolestivý proces. Zároveň jsou tady lidé, kteří přicestovali z paralelního světa k nám.

DW: Mohl bys popsat, jaké jsou hlavní rozdíly v historii této Země, ve srovnání s naší? Na co si konkrétně vzpomeneš, že bylo jiné?

CG: Je těžké to všechno pamatovat. Vzpomínám si, že druhá světová válka dopadla jinak.

DW: Jako že Němci vyhráli?

CG: Správně. Země Osy vyhrály. Jednu dobu jsem si pamatoval více detailů, které jsem četl na skleněném padu. Byl to krátký souhrn, k němuž jsem dostal přístup. Moc informací jsem ale nedostal.

DW: Zasvěcenec, který mi Tě představil – a byl to ten, s nímž jsi na počátku měl mnoho společného, včetně mnoha věcí, které nikdo nevěděl a s ním jsi byl v online spojení – řekl, že v paralelní Zemi žádný Roswell nebyl. A že měli mnohem méně kontaktů s mimozemšťany. Už jsi někdy narazil na tyto informace?

CG: Setkal jsem se s tím, ale nemohu si vzpomenout, z jakého zdroje já to mám.

DW: Ale on přece říkal totéž, co říkáš Ty, že to byl podle jeho názoru velmi důležitý projekt. A že jste si oba navzájem nějakým způsobem pomáhali.

CG: Ano.

DW: Řekl, že na druhé straně měli mnohem méně pokročilé technologie než máme my.

CG: Ano.

DW: A tak jsme se snažili něco z toho vytěžit. Myslíš si, že aby někoho přiměli k úkolu jít na druhou stranu, tak raději verbovali nováčky? Tedy někoho, kdo třeba neslyšel zvěsti o tom, jak hrozné to je a jak je to nebezpečné?

CG: Ne. Tito lidé to považují za velmi důležitou misi. Jsou tomuto úkolu velmi oddaní.

DW: Jedna z klíčových věcí, kterou jsi mi předtím řekl, myslím bylo, že si paralelní Země nevede příliš dobře, pokud jde o války a tak podobně. Jsou na tom mnohem hůře, něco v tom smyslu.

CG: Ano. Je to údajně opravdu bezútěšné, beznadějné místo.

DW: Takže něco na způsob nového světového řádu nebo celosvětového fašismu?

CG: Správně.

DW: Autorka Jenny Randles ve své Časová bouře vypráví mnoho příběhů o přirozených časových skluzech, aspoň tak jim říká. Popisuje náhlé zmizení jednoho dítěte, které se o tři dny později objeví v zahradě. Přestože tu zahradu prohledali snad stokrát, najednou se v ní opět objevilo. A s ním i světelná bublina. Moderní lidé by asi řekli, že je to klasické pozorování UFO a s tím spojená ztráta času – ok, ztratil jsem čtyři hodiny. Některé případy mohou být UFO, ale některé by zase mohly vypovídat o přirozených portálech. Souhlasíš?

CG: Přesně tak.

DW: Jenny Randles rovněž popisuje případy některých lidi, kteří prošli těmito časovými skluzy. Když se vrátili, v jejich domě se objevil jiný kus nábytku. Nebo stěny byly natřené jinou barvu, na okně byly závěsy, které tam předtím nebyly. A k jejich domu vedl nový kamenný chodník. Všichni z toho mají velkou legraci. Takže je možné, že pokud bychom se dostali do přirozeného časového skluzu, nová realita, do které se vrátíme, je rekonstrukcí té původní, ale poněkud jiného rázu?

CG: Lidé, kteří byli zapojeni do tohoto druhu časových experimentů si měli všímat těchto anomálií. A měli je okamžitě hlásit, pokud by je zpozorovali. Třeba že zavěsí svůj zubní kartáček do držáku a on se najednou objeví na druhé straně zrcadla. Divné věci se děly lidem, kteří byli zapojeni do těchto časových pokusů. Nikdy jsem sice neslyšel o té knize, ale je velmi zajímavé, co jsi nadnesl. Každopádně lidé měli mít oči stopkách a okamžitě tyto věci hlásit, pokud je zaznamenali.

DW: Myslíš, že jsou tyto bubliny v pohybu? Když lidé popisují případy pozorování UFO, říkají, že nebyl slyšet žádný zvuk. Neslyšeli ptáky, vítr, nic. Mohl by být výpadek zvuku při těchto kontaktech s UFO důsledkem toho, že došlo ke změně času? A že zpěv ptáků byl tak pomalý, že jsi ho vlastně nemohl vůbec slyšet?

CG: Ano, to přesně se děje. Když lidé pozorovali UFO na svých předzahrádkách, viděli před sebou jiné lidi úplně bez pohybu. Auta, která projížděla ulicí, najednou zastavila. Ptáci zůstali viset ve vzduchu. Zkrátka našli způsob, jak manipulovat s prostorem a časem. Takže je to tak, jak popisuješ.

DW: Dobře, chtěl bych Ti poděkovat za tuto fascinující diskusi. Zdaleka jsme ovšem debatu o fenoménu času ještě neskončili. Máme na to celý rok půlhodinových epizod. Je toho mnohem více, o čem s Tebou chci mluvit, protože se jedná o velké téma. V další epizodě se můžeme těšit na mnohé jiné zajímavé věci. Děkuji vám za sledování.

Konec.

zdroj: www.spherebeingalliance.com

překlad: amber

Videoseriál Kosmické odhalení s českými titulky můžete sledovat na portálu www.matrix-2001.cz

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*