Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (3)

DW: Pokud by tato technologie mohla existovat ve skutečnosti, nepochybně se mnoho lidí začne zabývat otázkou, kolik z naší reality je skutečně skutečné a kolik z toho je jen virtuální simulace. Vytane nám na mysli film Matrix a myšlenka na to, jestli nejsme taky náhodou součástí nějakého velkého...CG: Pádluj, pádluj, pádluj se svým člunem. Život není nic jiného než sen.

REKLAMA

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokračování druhého dílu.

DW: Tak teď se dostáváme k další věci, o které mi informátor Dany říkal. Prudké svalové pohyby, bojová umění apod. Co se Dany při svém tréninku dověděl bylo, že tyto divoké prudké svalové pohyby mají co do činění s adrenalinem a tento adrenalin funguje jako vedení energie. Takovou zdatnost prý nelze získat prováděním hladkých jemných cvičení (jakými je Tai Chi). Kliky, a bojová umění jsou základ k tomu, aby člověk v tomto směru mohl pokročit. Víš k tomu něco bližšího?

CG: Chlapi, které jsem to viděl dělat, nejevili nejmenší známky adrenalinu. Naopak, jevili se absolutně uvolnění a klidní. Zdálo se, jakoby to vše pro ně bylo bez nejmenší námahy. Taky u toho nedělali žádné zvuky či výkřiky, které můžeme slyšet při provádění cviků typických pro bojová umění. Byly to skutečně jen velmi plynulé hladké pohyby. Zjevně fungovali, jako nějaké antény a stahovali si energii ze zdrojového pole.

DW: Tak teď chci pustit ta videa, protože teď dává opravdu smysl, proč by chtěl někdo Tai Chi začít praktikovat. Sám jsem trénoval bojová umění, takže trochu o tom vím. Pokrčení v kolenou, snížení svého těžiště, prociťování chi v břiše a tak. Chápu to správně, že to znamená brát si energii z vesmíru?

151016virt 400x300 - Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (3)CG: Pamatuji se, že při mentálním tréninku jsme měli procítit ukotvení sebe sama s centrem Země a také jsme si měli představovat, že jsme anténou, která může přijímat nebo vydávat energii vesmíru.

DW: Daniel se také zmiňoval, že je to Země, která tě zmocňuje k takové ‚magické‘ práci a že Země je ta, co ti dává oprávnění. Když se vydáváš na cestu práce rozvíjení vlastní energie, musíš pracovat se Zemí. Co Ty na to?

CG: No my jsme se učili trochu víc než jen to. Mělo to všechno do činění s kosmickou mřížkou. Všechno ve vesmíru je propojené a tak Země má vztah ke Slunci. Slunce má vazbu na blízké hvězdné shluky. Tyto shluky zase na střed galaxie. A galaxie má vztah k lokální shluky galaxií a tak dále.

DW: Co dalšího Tě učili v intuitivním tréninku?

CG: Bylo mnoho různých situací, kterými nás provázeli. Třeba virtuální realita, která je upřímně velmi nepříjemná. Uvedli by tě, samotného nebo s týmem, do virtuální reality. Bylo to tak opravdové, po stránce vjemů – čichu, chutí a pocitů. Mohl jsi například cítit vítr.

DW: Věděl jsi o tom, že jsi se ocitl ve virtuální realitě?

CG: To právě bylo součástí testu. Dali by tě například do nějaké celkem hororové situace. Zeptali by se Tě na nepříjemné věci nebo by tě navedli do zápasu s nepřátelskými entitami. A v těchto situacích si se musel víc a víc spoléhat jen na svou intuici, abys mohl vyhrát. Pokud si spoléhal jen na svůj trénink bojových umění nebo umění taktiky, nikdy bys nevyhrál. Ovšem pokud si se začal spoléhat na své intuitivní schopnosti, šance výhry se zvyšovala. A v tom momentu to bylo jako v lucidním snění. Najednou sis uvědomil, že se nacházíš ve virtuálním světě a v tom momentu ses z něho vytáhl.

DW: To zní přesně jako z filmu Divergence, kde dívka, která je vhozená do virtuální reality a je jiná než ostatní, se učí jak tuto realitu prolomit a dostat se z ní pryč.

CG: Přesně tak. Od té doby, co rozhovory se mnou se objevily na internetu, slyšel jsem o tom mnohokrát.

DW: Podobné je to ve filmu Enderova hra. Děti ve vesmírném programu se učí, jak bojovat s mimozemšťany a pilotovat vesmírné lodi. Jeden kluk, který je součástí tohoto vesmírného programu, si brzy uvědomí, že je vhozen do simulací virtuální reality a že z něj chtějí udělat sociopata. A tak namísto namísto spolupráce s těmito bytostmi, kteří mu mají být jen výzvou, tak on na ně zaútočí. Jsou v nějakém smyslu tyto filmy podobné s tím, co jsi zažíval Ty?

CG: Ano, jsou. Nejen, že nás trénovali, ale taky nás psychologicky analyzovali, aby poznali, jaký druh rozkazů bychom poslouchali, jak daleko bychom byli ochotni zajít. Chtěli vědět, kdo je sociopat, kdo by vykonal určitý druh rozkazů. Rozkazy…[povzdechnutí] ano, to tedy byly rozkazy.

DW: Asi otřesné věci.

CG: Ano, skutečně otřesné věci, o kterých nebudu na kameru hovořit. Viděl jsem kamarády, no spíš známé z tréninkového týmu podílet se na plnění rozkazů, s nimiž jsme já měl morální zábrany. Musel jsem řešit dilema, zda podlehnu tlaku týmu – provést rozkaz – nebo to neudělat.

DW: Můžeš nám říci alespoň něco z toho, s čím si musel bojovat? Nechci, aby sis musel prohrabávat všemi těmi nepříjemnými vzpomínkami, ale..

CG: Měli velmi dobré povědomí o všem, co jsi neměl rád nebo čeho si se štítil.

DW: Aha, takže pokud tomu rozumím, tak vědomě cílili na to, čeho se člověk nejvíc bojí?

CG: Ano, měli na mušce tvé obavy, tvůj strach. Takže pokud nemáš rád osminohý hmyz, budeš bojovat s velmi velkými pavouky. Já bojoval s reptiliány (druh mimozemské entity).

DW: A opravdu nelze poznat, že to vše není skutečné?

CG: Je to tak. Dostaneš se do bodu, kdy je velmi těžké rozpoznat, co je skutečné a co není. A když se konečně dostaneš ve svém empatickém intuitivním výcviku tak daleko, že poznáš, že se jedná o virtuální nastavení, tak tě posunou do vyššího stupně.

DW: Zmiňoval si se mi v jiném rozhovoru, že to bylo jak profesionální zápas, jen s většími a silnějšími muži, se kterými si byl nucen bojovat.

CG: Ano, a ty jsi navíc malým klukem.

DW: Není to jako noční můra? Nepamatuješ si, jak ses do ní dostal, ale když už tam jednou jsi, prostě se stane tvou realitou?

151016virt02 400x300 - Kosmické odhalení: Aktivace šišinky mozkové (3)CG: Když jsem bojoval v jiné realitě s člověkem, prvním krokem bylo, že místo, abych se spoléhal na své schopnosti z bojových umění, jsem se zahleděl do oponentova oka. Navázal s ním spojení a pak jsme intuitivně jasně věděl, jaký bude jeho další krok ještě před tím, než jej udělal. Když jsi byl tohoto schopen a došlo k nějaké situaci, pak jsi už intuitivně byl schopen odhadnout, kolik bylo v budově pokojů, ve které si se nacházel. Byl jsi schopen vědět, kolik těch pokojů je ‚čistých‘ a intuitivně jsi rovněž věděl, že určitý počet z nich bylo nutné ‚vyčistit‘. Jakmile jsi byl toho schopen, bylo jasné, že brzy budeš schopen intuitivně vycítit, že je vše virtuální.

DW: Bylo by zajímavé vědět, kdo dělá celou tu virtuální show. A taky by mě zajímalo, pokud jsi schopen psychicky cítit, jak s někým bojovat, kdo ten někdo je? Stojí za tím nějaký člověk, který kontroluje toho, s kým bojuješ? Nebo se jedná o počítačový program? Jak to tedy je?

CG: Stahují si informace z našich hlav a kontrolují je. Taky dokážou vložit hned několik lidí do stejné virtuální reality, ve které tam tito lidé skutečně byli spolu.

DW: Když bojuješ s něčím jako je tarantule například, je ta tarantule řízena nějakým člověkem, kteří operuje s jejími pohyby nebo je to počítačový program jako umělá inteligence?

CG: Nevím, jestli se jednalo o umělou inteligenci, ale vím, že to bylo vše velmi technicky sofistikované a že zrcadlili velké množství informací naší psychiky do virtuální reality.

DW: Pokud by tato technologie mohla existovat ve skutečnosti, nepochybně se mnoho lidí začne zabývat otázkou, kolik z naší reality je skutečně skutečné a kolik z toho je jen virtuální simulace. Vytane nám na mysli film Matrix a myšlenka na to, jestli nejsme taky náhodou součástí nějakého velkého…

CG: Vesluj, vesluj, vesluj se svým člunem. Život není nic jiného než sen.

DW: Vezměme si, že že máme posmrtný život a že reinkarnace jsou skutečné. Stejně si pamatujeme jen jeden životní cyklus – tento. Není to nakonec tak, že náš život tady na zemi je pouhou simulací a pokaždé, když se probudíme ze spaní, vlastně skáčeme zpět do hologramu?

CG: No to je dobrý způsob jak to vše osvětlit. Ale z toho, co mi sdělili Blue Avians (mimozemská entita), jsme sice duchovní děti, ale nežijeme dostatečně dlouhou dobu na to, abychom se dostatečně duchovně vyvinuli. Je nutno několika životních cyklů k tomu, abychom pochopili dané lekce a duchovně se vyvinuli natolik, abychom mohli postoupit do vyšších dimenzí bytí.

DW: No, tak jste to slyšeli. Toto je Vesmírné odhalení. Velmi ohromující informace a je toho ještě mnohem více. Máme celkem 52 epizod a je možné, že jich ještě přibude. Každý týden máte možnost uslyšet (nebo si přečíst) fascinující věci, jako ty, které jsme se dozvěděli právě teď. Takže zůstaňte nám nakloněni. Jsem váš průvodce, David Wilcock a děkuji vám za pozornost.

Konec.

zdroj: www.spherebeingalliance.com

překlad: Lenkita

Videoseriál Kosmické odhalení s českými titulky můžete sledovat na portálu www.matrix-2001.cz

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*