Kosmické odhalení: Portály – cestování časem (2)

Příznačný třináctý díl Kosmického odhalení s Davidem Wilcockem a Corey Goodeym se nesl ve znamení cestování časem. Všechna tvrzení o nemožnosti cestování časem jsou založena na nepochopení, že čas je pouhou iluzí, kterou vytváříme my sami vlastním vědomím. Pokud to vnitřně přijmeme a rozšíříme tím naše vědomí, otevřou se nám další dveře, za nimiž nás čeká dosud pro nás skryté a nepoznané.

REKLAMA

ŠKORNICE extr

jako za mlada

399 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

449 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokračování prvního dílu.

DW: Ukazuje se, že pokud bychom zapátrali v naší vlastní historii, našli bychom legendy o bájných prstencích. Vyprávějí, že pokud jste vstoupili do kruhu v obilí, mohl jste potkat lidi, vypadající poněkud odlišně – elfy, trpaslíky, skřítky. Jedna z legend říká, že když vejdete do prstence, musíte vyjít ven stejnou cestou, jinak budete cestovat časem. Co to byly za prstence a jak to souvisí s tím, o čem jsme hovořili? Slyšel jsi o nich něco?

CG: Neslyšel jsem o nich nic. Ale zní to velmi podobně jako jednání galaktické federace uvnitř časové anomálie nebo časové bubliny. A stejně jako jsi to popsal, musíte odejít stejnou cestou, jakou jste přišli.

Takže prstence mohou být nějakým druhem časové bubliny, které vytvářejí mimozemské bytosti, aby pozorovaly, co se v nich děje. Pokud člověk do ní vejde a nevrátí se stejnou cestou, může v ní uvíznout i na stovky let, zatímco uvnitř mohly uběhnout jen minuty. Podobně jako se to stalo člověku jménem Rip Van Winkle (postava ze stejnojmenné povídky spisovatele Washingtona Irvinga z roku 1819. Autor, který povídku napsal doslova přes noc z náhlého vnuknutí, v ní popisuje příběh holandského osadníka z hor poblíž New Yorku. Muž se ztratil v horách, kde potkal podivné vousaté muže, hrající kuželky. Když se ráno probudil a vrátil se zpátky do vesnice, zjistil, že mezitím uplynulo dvacet let. Později se dozvěděl, že záhadní muži, které potkal, odpovídají popisu anglického námořního kapitána Hendricka Henry Hudsona a několika členů jeho posádky. Větší část jeho mužů se vzbouřila a Hudsona společně s jeho syny a několika věrnými vysadila na pobřeží. Od té doby je nikdo nikdy už neviděl. To se ovšem stalo o dvě století dříve než vypráví příběh Rip Van Winkleho).

DW: Jedna z věcí, kterou mi řekl Henry Deacon, byla, že čas je svým způsobem nedbalý, obrazně škytá a dělá skoky. Ale že my, díky našemu energetickému tělu, jsme schopni tyto trhliny v čase jakoby lepit dohromady. Máme psychologickou vyrovnávací paměť, která vytváří dojem, že čas probíhá kontinuálně. Mají to na svědomí fázové vztahy mezi naší sluneční soustavou a dalšími hvězdami, planetární konjunkce, a další podobné věci, jako jsou tyto, které způsobují časové trhliny. Ale zřejmě nejsme na tak vyspělé úrovni, abychom je byli schopni vnímat.

CG: To je tak trochu pravdou. Nicméně dokud nepřijmeme skutečnost, že čas je opravdu jen iluzí, nebudeme schopni to pochopit, protože jsme bytosti uvězněné ve způsobu myšlení a vědomí, typického pro třetí dimenzi. Čas se zrychluje a zpomaluje po celou dobu, jak o tom hovoří například Nassim Haramein.

Elektro-plazmatický a torzní vesmír, to jsou modely, s nimiž tajný vesmírný program již dávno pracuje. Všechny ostatní teorie, o kterých si lidé myslí, že jsou špičkové, se budou muset doslova vyhodit oknem. Všichni tito vědci se budou muset vrátit do školy, jakmile se tyto informace uvolní. Jde o skutečné vědy, které se před lidstvem tají, myslím tím například celou novou matematiku jako celek.

V současnosti tady dole pracujeme s velmi archaickou matematikou a fyzikou. Ale jakmile se naučíme porozumět tomu, jak všechny tyto věci fungují, budeme zároveň rozumět tomu, proč se čas neustále zrychluje a zpomaluje. Má to co do činění s torzními účinky galaxií vůči sobě navzájem, na naši sluneční soustavu, na naši mysl, a jakým způsobem to vnímáme.

DW: Hovořili jsme o křeslu z projektu Montauk. Nedávno mi Pete Peterson sdělil několik velmi zajímavých informací, podle nichž na zádech, přímo mezi lopatkami, je důlek, kde se v tomto malém bodě sbíhají všechny nervové dráhy z celého těla. Vypadá to jako výtvor božské inteligence. A Peterson dále řekl, že mnoho různých mimozemšťanů mají křesla, které mají výstupky, sloužící jako porty. Stačí si do křesla sednout, opřít se a výstupky zapadnou do tohoto malého bodu mezi lopatkami. Kýváte hlavou, takže víte, o čem je řeč.

CG: Ano. Používali jsme je také. Pomocí nich si můžete stáhnout velké množství informací.

DW: Řekl jsi, že mnozí vědci budou muset vrátit do školy. Pete například prohlásil, že skrze tyto porty se dá dokonce vidět. Mnoho moderních stíhaček ve skutečnosti nemá okna, takže s využitím těchto portů by pilot všechno viděl ve své mysli. A dále řekl, že tímto způsobem se dají stahovat informace přímo do naší mysli. Setkal jsi se s něčím takovým?

CG: Ano, použil jsem to ke stahování informací.

DW: To zní ale divně, že? Jak se něco takového může dostat do našeho vědomí.

CG: Navíc máme mnoho nervových zakončení v prstech našich rukou. To je ostatně důvodem, proč to tolik bolí, pokud se zraníme na prstech ve srovnání s jinými místy na těle. Existuje mnoho zařízení, která fungují jako neuro rozhraní, vyrobená z mědi a něčeho jako nerezový plát. Jsou ve tvaru rukou, které se na ně přikládají. Nebo je možné použít rukavice, s kovovými proužky uvnitř. Všechna tato zařízení slouží jako neuro nebo bio-elektrické rozhraní pro další přístroje.

DW: Slyšel jsi rovněž o tom, že se v bodě mezi lopatkami sbíhají všechny nervové dráhy a že to vypadá jako velká neurokřižovatka?

CG: Neřekli mi o tom. Jedině v době, kdy jsem byl v MILABu, používali jsme podobná křesla. Byla celkem nepohodlná, protože malé výstupky nás tlačily do zad. Když jsme se opřeli, tak jsme skrze výstupky cítili brnění elektrické povahy. Tímto způsobem se do nás stahovaly informace, abychom se je naučili.

DW: To je příkladem něčeho, co se skutečně stalo. Nikdy jsme o tom dříve mluvili. Je to velmi temný a zároveň konkrétní detail, který jsi zažil na vlastní kůži.

CG: Bylo mi tenkrát řečeno, že jednou se takto budou vzdělávat všichni.

DW: Budeme celému tomuto tématu věnovat ještě mnoho času. Je tady spousta dalších věcí, na které se Tě budu chtít zeptat – cestování časem, skoky časem, to je něco, co nás všechny skutečně fascinuje. A možná se rovněž dotkneme tématu, o kterém jsme již mluvili dříve, a sice o paralelní zemi. To vše ale až příště. Potřebujeme znát pravdu. Jsem David Wilcock, děkuji vám za sledování našeho pořadu.

Konec.

zdroj: www.spherebeingalliance.com

překlad: amber

Videoseriál Kosmické odhalení s českými titulky můžete sledovat na portálu www.matrix-2001.cz

REKLAMA

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zdravá pokožka

249 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*