Detoxikace s goji pro zdravý organismus

Celková očista je pro náš organismus nesmírně důležitá. Nejen, že uděláme něco pro své zdraví, ale budeme se i mnohem lépe cítit a mít potřebnou energii! Kustovnice čínská, neboli GOJI, je díky řadě svých benefitů ideálním pomocníkem jak restartovat náš organismus po dlouhé zimě!

REKLAMA

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Proč je celková očista pro náš organismus důležitá?

Pojem jarní detoxikace již slyšel určitě každý z nás. Proč má takový význam a k čemu jarní detoxikace vlastně napomáhá? Zima s naším organismem bojovala až do jarních měsíců a proto je nyní vhodná doba, kdy vyčistit náš organismus od různých parazitů, virů, toxických látek a mnoho dalšího.

Pod pojmem jarní detoxikace si můžeme jednoduše představit pročištění organismu , tedy přechod na lehčí stravu. Celková doba procesu se liší, především podle našeho předchozího životního stylu, měla by však trvat v rozmezí 3 až 7 dnů. Během detoxikační kůry bychom měli vyloučit nebo omezit celou řadu potravin jako je bílé pečivo, maso, sladkosti, pšenici, uzeniny a samozřejmě omezit alkohol a kouření. Základem detoxikace je celkové pročištění našeho tlustého střeva.

Na co bychom naopak při jarní detoxikaci zapomínat neměli? Existuje celá řada receptů, postupů a návodů jak na jarní detox, některé z nich využívali již naše babičky. Málo z nás však zná čínský zázrak v podobě plodů kustovnice čínské alias GOJI.

Zázračná superpotravina GOJI

Klenotem čínské medicíny je GOJI – bez nadsázky unikátní superovoce, které je zároveň nejzdravějším a nejprospěšnějším ovocem na zemi. V čínské medicíně ji považují již po celou řadu tisíciletí za pevný základ zdravého životního stylu.
Ať už sušené plody kustovnice čínské nebo GOJI ORIGINAL 100% juice působí na náš organismus velice komplexně a proto je i ideálním ovocem pro jarní očistu našeho těla. Obsahuje celou řadu důležitých antioxidantů, vitamínů, minerálů, vápníku, sodíku, bílkovin i potřebných sacharidů. Již jedna hrstka sušených plodů GOJI EXCLUSIVE pokryje celodenní doporučenou hodnotu vitamínu C!

Dbejte na kvalitu kustovnice čínské

Plody GOJI HIMALYO právem patří do kategorie EXCLUSIVE a jsou v prvotřídní BIO kvalitě. Na první pohled jsou rozeznatelné především podle neporušené slupky a stejné velikosti v balení. Plody jsou ručně sbírané a tříděné, vyznačují se tedy vyšší kvalitou a tím i nutriční hodnotou.

Jak na jarní detoxikaci s GOJI plody?

Způsobů jak na jarní očistu těla s GOJI je mnoho. Samozřejmě můžete každé ráno konzumovat sušené plody samostatně nebo vyzkoušet za studena lisovanou šťávu GOJI ORIGINAL 100% juice BIO. Díky vysoké koncentraci účinných látek v GOJI stačí pro dosažení znatelných výsledků pouhých 25 ml 100% džusu denně . Ideální doba konzumace džusu GOJI se doporučuje v ranních hodinách, tzv. na lačno.

Plody GOJI se však také hodí k přípravě nejrůznějších studených i teplých pokrmů a především i k přípravě řady koktejlů. Jeden takový recept jsme pro vás vytvořili, proto se můžete pustit ihned do přípravy výborného detoxikačního čaje.

goji02 - Detoxikace s goji pro zdravý organismusVyzkoušejte jarní GOJI superdrink!

Na přípravu budete potřebovat:
– hrst GOJI
– 2 lžičky medu pro doslazení
– větší hrnek vody
– 50 g zázvoru
– 4-5 citrónů

Recept je velice jednoduchý. Vše dohromady pořádně rozmixujte, následně nezapomeňte přecedit, zázvor totiž obsahuje vlákna, která by Vám později mohla při pití nápoje překážet. GOJI superdrink můžete pomalu popíjet po celý den.

Soutěž – S HIMALYO ZDRAVĚ I HRAVĚ

Experimentujete rádi v kuchyni? Baví Vás vytvářet originální recepty, vymýšlet nové složení pokrmů nebo koktejlů a jste soutěživí? Zapojte se do atraktivní soutěžte! Ve hře jsou luxusní a zdravé BIO produkty HIMALYO GOJI ORIGINAL! A neváhejte být kreativní! Vytvořte zcela ORIGINÁLNÍ recept z džusu či plodů HIMALYO, vyfoťte své dílo a spolu s receptem a vaší emailovou adresou nám jej zašlete do zpráv prostřednictvím HIMALYO Facebooku.

Náš TIP: Sušené plody GOJI EXCLUSIVE BIO můžete zakoupit i ve velkém 5 kg balení, které se perfektně hodí pro celou rodinu!

REKLAMA

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*