Kosmické odhalení: Elektrické Slunce (2)

V devátém díle Kosmického odhalení David Wilcock a Corey Goode diskutovali o Slunci, které je elektrické povahy, což zcela nabourává konzervativní vědecké představy o chování naší hvězdy. Ta navíc slouží jako hyperdimenzionální portál pro mimozemské civilizace, aby mohly cestovat do naší sluneční soustavy a posléze i z ní ven.

REKLAMA

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokračování první části.

DW: Pete Peterson posunul matematiku hodně dopředu. Nicméně jsem se setkal s člověkem, který pochopil, jak funguje matematika hyperdimenzionální. Nemohu říct jeho jméno, protože si nepřeje vystoupit z anonymity. V podstatě vypočítal, že celý vesmír má podobu Penrosovy dlažby (geometrická konstrukce, kterou lze vydláždit nekonečnou plochu pomocí malého počtu druhů dlaždic, a to tak, aniž by se vzorek dláždění kdekoli opakoval). To znamená, že všechno je průsečíkem tří linií.

A pokud počítáte v šestkové soustavě, což znamená, že jdete od jedné do šesti, pak 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-1, 3-2 a tak dále, tak ze všech čísel, jako jsou Pí a Fí, se stanou čísla celá. Nemají opakující se desetinná místa. Myslíš si, že hyperdimenzionální matematika, kterou jste dostali, to nějakým způsobem bere do úvahy?

CG: V podstatě sjednocuje všechny z těchto vědeckých principů, s nimiž si naše tradiční věda neví rady. Dokud náš hlavní proud vědy neopustí své teorie a nezačne přijímat skutečnost, že vesmír je plazmově elektrický a torzní – obojí je pravdivé – na základě čehož tajný kosmický program založil svou technologii, tak nebude schopen jít dál. Obzvlášť když budou vědci i nadále používat technologii z osmnáctého a první poloviny devatenáctého století.

DW: Když nyní mluvíme o matematice, přemýšlím nyní o základech teorie superstrun, kvantové mechanice, o všech těchto věcech, které se skeptici pokusí použít k útoku na nás, aby mohli říct, ale dobře, vždyť je to všechno prokázané. Téměř všechna matematika, která se vyvinula do teorie superstrun, pochází od indického matematika jménem Srinivasa Ramanujan. Byl to génius, který aktualizoval sto let západní matematiky v jediné knize a přišel s věcí, kterou absolutně nikdo nechápal, a sice s modulární funkcí. V podstatě říká, že geometrie je klíčem k těmto vyšším dimenzím. Nyní se všechny jeho myšlenky používají v teorii superstrun. Zatím to nic nenahradilo. Důležité však je, že Ramanujan uvedl, že jej všechno naučila hinduistická bohyně Namakkal – ve snu. Takže si myslím, že různí dobročinní mimozemšťané se snaží zasít tyto znalosti v naší společnosti.

CG: Ano. Vyšší dimenzionální bytosti se nás snaží dostat… Bylo mi řečeno, že naše životy jsou velmi krátké. V podstatě umíráme jako duchovní děti. Měli bychom žít mnohem déle, abychom měli mnohem více času k duchovnímu vývoji.

DW: Když říkáš, bylo mi řečeno, kdo Ti to řekl?

CG: Bylo mi řečeno bytostí zvednou Raw Tear Eir.

DW: Jedním z Blue Avians (ptačí bytosti z vyšších dimenzí).

CG: Ano. V okamžiku naší smrti jsme duchovní děti. A to nastává, když žijeme velmi dlouhý a zdravý život. Takže potřebujeme pomoc v těchto krátkých životech, abychom postoupili, abychom dosáhli určitého vývoje. Dostává se nám pomoci od vyšších dimenzionálních bytostí, aby nám předali informace v podobě snů či jinými způsoby. Aby nám pomohli ve vývoji, na konci toho, čemu říkají hlavní cyklus. Abychom se rychle dostali tam, kde potřebujeme být.

DW: Padl termín "hlavní cyklus" použitý během Tvé komunikaci s Blue Avian?

CG: Říkali, že jsme na konci velkého cyklu.

DW: To je přesně to, co říká Zákon jednoty. Tedy něco, o čem jsme ještě předtím nediskutovali. Ale pojďme zpátky k našemu hlavnímu tématu. Když se poslaly sondy do slunce, byly vyslány ještě někam jinam? Nebo měly mapovat jen nitro hvězdy?

CG: Zkoumaly nitro Slunce. Posílaly zpět údaje, dokud nepodlehly silám uvnitř slunce. V podstatě to byla sebevražedná mise. Znamenala jít dovnitř, shromažďovat data, a posílat je zpět tak dlouho, jak to jen šlo.

DW: Jedna z věcí, které mne zaujala, je Tvůj popis jádra, které tvoří hornina s vysokým podílem kovových prvků, s oblakem kolem něj. Zní to trochu jako popis Jupiteru či Saturnu, tedy v intencích toho, co víme, že se ve středu nachází. Existuje nějaký vztah mezi hvězdou a planetou na základě toho, co vám bylo řečeno?

CG: Mezi hvězdou a každým planetoidem existuje vztah na bázi elektromagnetického vlákna. Cokoliv, co má dostatečně velkou hustotu, aby zakřivilo časoprostor do torzního pole, vytváří vztah s mateřskou hvězdou. Vytváří vlákno neboli elektromagnetické spojení se svou hvězdou. Každá planeta má jádro, které je hybnou silou, v závislosti na tom, jak aktivní je jádro a jak silné spojení se svou hvězdou má.

DW: V mé knize "Zdrojové pole" jsem prezentoval práci Johna Martineau, který napsal opravdu fascinující, průlomový spis s názvem "Malá kniha shody náhod v naší sluneční soustavě." Bylo to šílené, protože jsem napsal celou knihu, když se mi na poslední chvíli dostala ta jeho do rukou. A tak jsem musel změnit celou knihu a přidat kapitolu právě o tomto chlápkovi. Zkoumal vztah jednotlivých planetárních orbit k sobě navzájem. A zjistil, že se dají dokonale popsat řadou vnořených geometrií. Většina z těchto vztahů se dá vyjádřit pomocí takzvaných platónských těles, takže mluvíme o krychli, osmistěnu, a dvacetistěnu, který se skládá z dvaceti rovnostranných trojúhelníků. Vypadá jako diskotéková koule. Dvanáctistěn je zase složen z dvanácti pětiúhelníků.

CG: Jedná se o mnoho symbolů, které se objevují v modelech hyperdimenzionální matematiky.

DW: Používají platónská tělesa?

CG: Ano. Tyto modely obsahují několik čísel a řadu symbolů, platónských těles a mnoho dalších věcí.

DW: To zcela dává smysl. Všichni moderní zastánci teorie superstrun používají Ramanujenův model a funkce. Nacházejí je v platónské geometrii a říkají, že tyto modulární funkce ji dekódují. Takže geometrie je zahrnuta v hyperdimenzionální matematice. To je věc, o které lidé nemají ani potuchy.

CG: Příliš se zaměřují na kvantovou fyziku, zatímco ve skutečnosti, jak jsme zjistili, všechno je jen vibrací – tedy vibračním stavem. A jakmile si opravdu uvědomíme, že vše kolem nás je vibrační stav a s časem, hmotou a prostorem se může manipulovat, jakmile si uvědomíte nebo se naučíme, jak manipulovat s vibrací, pak všechny ty vědy, o kterých skeptici říkají, že jsou prokázané a kterým říkám špatné, tak zaniknou.

DW: Jedna z věcí, kterou je možné najít v bohaté knihovně na Gaiam TV, je pořad, kde jsem hovořil o doktoru Robertu Moonovi, který byl jedním z nejvýznamnějších vědců a zároveň otcem atomové bomby. V roce 1987 objevil, že protony v atomu se sbíhají v geometrii. Zcela to prozkoumal. A pak tady máme švýcarského vědce Hanse Jennyho, který dělal pokusy s vibrací vody a písku. Když rozvibrujete písek, dostanete posvátnou geometrii. Co nám to říká? Geometrie je vibrací. Vibrace vytváří strukturu. A tato geometrie, která je ve všech těchto dimenzích, je strukturou vibrací. Takže je to přesně to, co jsi právě popsal.

CG: A je zcela ignorován hlavním proudem vědy?

DW: Samozřejmě.

CG: Toto jsou informace, který se potlačují. Ale není to jen teorie, kterou tady jen tak zbůhdarma házím. Je to praktická věda, která se používá v tajném vesmírném programu po dlouhou dobu. Mnoho z těchto informací nám předali mimozemské rasy, které jsou milióny let technologicky před námi, a používají tyto koncepty a matematické modely po věky věků.

Bude pokračováno.

zdroj: www.spherebeingalliance.com

překlad: amber

Videoseriál Kosmické odhalení s českými titulky můžete sledovat na portálu www.matrix-2001.cz

REKLAMA

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*