Kosmické odhalení: Portály – cestování časem (1)

Příznačný třináctý díl Kosmického odhalení s Davidem Wilcockem a Corey Goodeym se nesl ve znamení cestování časem. Všechna tvrzení o nemožnosti cestování časem jsou založena na nepochopení, že čas je pouhou iluzí, kterou vytváříme my sami vlastním vědomím. Pokud to vnitřně přijmeme a rozšíříme tím naše vědomí, otevřou se nám další dveře, za nimiž nás čeká dosud pro nás skryté a nepoznané.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

DW: Dobrý den, vítejte v Kosmickém odhalení. Jsem David Wilcock. Společně s informátorem tajných kosmických programů Corey Goode zde vedeme velmi podstatné rozhovory. Naše témata vyvolávají velký posměch, řada lidí se domnívá, že je to něco, co mohou na internetu znevažovat. Ale pokud jste sledovali naší show, myslím, že vám bude čím dál jasnější, že máme co do činění s něčím, co není snadné odmítnout.

Je faktem, že nemáme ještě všechny dokumenty. Nemáme takové důkazy, které by někteří lidé chtěli. Ale když začnete mluvit jako já s tolika různými zasvěcenci, kteří mají nejvyšší kosmickou bezpečnostní prověrku, 35 úrovní nad tou, která přísluší prezidentovi Spojených států, tak by Vás to rovněž přesvědčilo. Tito lidé vystupují jako tajní informátoři. Začali se mnou sdílet velmi konkrétní informace, které jsem hledal a které se všechny dohromady vzájemně doplňují. Tíživou myšlenku, že by všichni mohli uniformně lhát, přebíjí čím dál více přesvědčení, že naopak vlastně popisují něco, co je pravdou.

V této epizodě si budeme povídat o čase, jak se současná fyzika bude muset změnit na základě toho, s čím jsme se tady setkali. Takže bez dalších okolků, Corey, děkuji Vám za to, že jste tady. Vítejte v naší show.

CG: Děkuji.

DW: Dobrá, pojďme rovnou k velmi zásadním tajným informacím. Jedna z věcí, které fascinuje lidi nejvíce z mých svědectví od informátorů, je ta, kterou jsem sdílel od jednoho z nich jménem Daniel. Tvrdí, že pracoval v projektu, který většina lidí zná pod jménem Montauk. I když on sám mu říkal Phoenix III.

Řekl, že náš armádně-průmyslový komplex získal křeslo z havarovaného mimozemského disku. Toto křeslo funguje jako rozhraní pro připojení vědomí. Pokud si někdo do něj sedne, dá hlavu dozadu, tak křeslo začne generovat 22 základních vln, které se začnou propojovat s energetickým tělem až do okamžiku takzvaného tichého bodu, kdy se zcela zastaví mysl. Pak se křeslo vynuluje, což znamená, že všech 22 vln přestane kmitat a vy se ocitnete ve stavu naprostého klidu. A začnou se dít podivné věci. Například byste mohli přemýšlet o nějakém objektu. Energie o velmi specifické frekvenci, kterou umí křeslo emitovat, dokáže onen objekt v místnosti zhmotnit. A stejně tak Daniel řekl, že pokud jste mysleli na konkrétní místo, to se najednou před vámi objevilo jako projekce. A mohl do daného místa odcestovat. Řekl rovněž, že je to standardní provedení křesel v kosmických lodích – pilot si jen pomyslí, kam by chtěl jít, najednou se otevře prostup a on může skrze něj proletět. Takže než se dostaneme dál, cokoliv, co jsem teď řekl, odpovídá to věcem, které jsi slyšel i Ty? Mohl bys k tomu uvést něco bližšího?

CG: Když jsem byl jako dítě zařazen do programu MILAB, měli v něm podobná křesla, která fungovala jako rozhraní s vědomím. Když nás do nich posadili – zmínil jsi 22 vln, které se začaly s námi propojovat – tak nás negativním způsobem školili, abychom byli schopni na povel přejít do různých stavů vědomí, které se daly měřit.

DW: Jak negativním? Nejsem si jistý, že to chápu.

CG: Šlo o posílení našich schopností negativním způsobem.

DW: Něco na způsob mučení v podobě elektrošoků?

CG: Ano. Posadili nás do těchto židlí, které pocházely z mimozemských kosmických lodí. A snažili se zjistit, kteří z nás jsou natolik zdatní, aby byli schopni změnit určitou vlnu.

DW: Opravdu?

CG: Ano. Přišlo mi to velmi zajímavé. Nebyli jsme ale schopni zhmotnit věci v místnosti nebo se dívat do vzdálených míst a podobně. Používali tato zařízení, demontovaná z mimozemských kosmických lodí, aby nás otestovali, kdo z nás, když se připojil k tomuto rozhraní, by byl schopen měnit vlny na povel.

DW: Daniel byl rovněž školen v tréninku, kterému říkali PSI Corps, něco jako armádní jednotka pro využití psychických schopností. A jedna ze základních věcí, které po něm chtěli, byla, aby se naučil dostat se do stavu naprostého ticha ve své mysli. Slyšel jsi o tomto termínu?

CG: Ano.

DW: Jak jsi chápal tento trénink? Co se očekávalo, aby se stalo? Jaký byl cíl?

CG: Když to zmiňuješ, myslím, že jde o stav hluboké théty. Což je stav, kdy jsi nejméně spojem se svým tělem, se svým okolím, a naopak mnohem více v kontaktu s našim vyšším Já, domnívám se. A všechny myšlenky najednou zmizí a žádné do Tvé mysli již neproudí.

Nemusíte přemýšlet o tom, zda je vám zima, co budete později jíst, že vás svědí nos, že toto sedadlo je nepohodlné, že vaše kalhoty jsou z látky, která má podivnou strukturu. Mám tím na mysli, že nemáte žádné myšlenky. Lidé přitom říkají, že nemít žádné myšlenky je zcela nemožné, protože pokud chcete být vědomý a nebudete mít žádné myšlenky, tak s vámi mohou dělat to, co budou chtít. To je nejlepší způsob, jak to mohu popsat.

DW: Když se vrátím k mé původní otázce, zaznamenal jsi rovněž informaci, že křeslo z mimozemské kosmické lodi mělo rovněž schopnost, která by Ti umožnila otevřít portál, skrze něho by ses mohl dostat do jiného prostoru či dokonce času?

CG: Ano. Později jsem zjistil, jakým způsobem kosmické lodě fungovaly. Byly zcela řízené vědomím. Piloti seděli v křesle, většina z nich měla na hlavě čelenku anebo měli ruce na kontrolním panelu. A stejně jako bytostem z vyšší dimenze jim stačilo pomyslet na místo, kam chtěli jít, aby loď mohla přejít z fáze, ve které se aktuálně nacházela, do fáze v nové lokaci.

DW: Je tento způsob cestování podobný jako „skákání“ skrze kosmickou síť, jak jsi popisoval (v jednom z minulých dílů kosmického odhalení)?

CG: Ne. Je to více než to. Mluvili jsme o tom, že všechno je vibrace. Všechno má vibrační podpis. Každý solární systém, každá planeta, každé místo na planetě má svůj vlastní vibrační podpis. A vědomě, pokud myslíte na určité místo s určitým vibračním podpisem, můžete změnit celý vibrační podpis místa, kde sedíte, a přizpůsobíte jej, aby odpovídal vibračnímu podpisu lokace nové. Vesmír je svou podstatou holografický. Takže stačí, když se odfázujete a znovu nafázujete v novém místě. Dává to smysl?

DW: Ano. V knihách Carlose Castanedy: Don Juan, originální šaman, vystupuje skutečný muž jménem Cachora, který stále žije. Řekl, že někteří z těchto šamanů jsou schopni se kamkoliv teleportovat. A způsob, jakým to dělají, je, že pokud máte za sebou zkušenosti s astrálním cestováním, jste schopni se připojit k místu, které je stabilní a neměnné. Můžete pak na dané místo přenést své vyspělé vědomí a prostě tam skočíte. Funguje to tímto způsobem?

CG: Ano, tímto způsobem cestuje mnoho bytostí. Nazýváme to astrální projekcí. Nebo tam pošlou své vědomí. Vidí tamní okolí, prozkoumají jej a změří vibrace této oblasti. A pak pošlou tuto vibraci zpět do vědomí svého těla, které změní svou vibraci, odfázuje se z místa, kde se nachází a jde do místa nového, kde již přebývá jejich vědomí.

DW: Takže křeslo je jakousi technologickou pomocí, jak rozšířit vaše přirozené schopnosti?

CG: Ano. Někteří z těchto mimozemšťanů našli způsob, jak to obejít, aby mohli cestovat stejným způsobem, jakým to dělají povznesení mistři nebo bytosti z vyšších dimenzí.

DW: Chtěl bych dostat k jádru toho, proč o tom všem hovoříme, a to je záležitost fenoménu času. Daniel velmi dobře znal lidi zapojené do programu Phoenix III. Lidé v programu objevili, že portály, které vytvářeli a o kterých si původně mysleli, že fungují pouze pro cestování vesmírem, se dají využít rovněž pro cestování časem. V programu byl jeden muž, tak trochu více než blázen, který se rozhodl, že zabije svého otce. Jen proto, že si uvědomil, že může jít zpátky v čase. Slyšel jsi něco o tom?

CG: Slyšel jsem o tomto paradoxu.

DW: Dobrá. Takže mohl bys místo mne popsat, co by se mohlo stát? Nebo znáš historické případy lidí, kteří se snažili provádět takové podivné věci, a jaký to mělo následek?

CG: Z toho, co jsem četl na skleněném padu, jedním z hlavních důvodů, proč mají moderní kosmické lodě tlumiče, blokující cestování časem, protože se to může extrémně vymknout z rukou. Lidé cestovali časem zpět, protože byli přesvědčeni, že když zabijí konkrétní osobu, tak se změní časová linie. Jenže když se tito lidé vrátili zpět do přítomnosti, tak se neocitli v původní, ale v nové časové linii, kterou vytvořili. Vytvořilo to mnoho trhlin a rozštěpení časových linií. A tak poslali lidi zpátky, aby tomu zabránili a opravili to. Jenže to způsobilo další a další problémy, časová osa se ještě více rozdělila na malé části, prostě se to zcela vymklo z ruky. Všimli si toho vyspělé mimozemské bytosti, které řekly – a dost, musíte s tím přestat. Takže se přišlo na to, že čas je jedna velká iluze, kterou vytváříme našim vědomím. To bylo klíčem k uvědomění, že když se používá křeslo, aby docházelo ke zhmotnění věcí, to stejné provádíme každý den s naším kolektivním vědomím. Vytváříme naši realitu.

Schopnost používat toto zařízení, s využitím vědomí, aby se dalo cestovat zpátky časem, bylo založeno na vědomí onoho jedince a především pak na polaritě dané osoby – jak je pozitivní či negativní. To stejné platilo pro lidi, kteří cestovali do budoucnosti. Lidé, kteří cestovali do budoucnosti, pokud byli záporné polarity, třeba zástupci Iluminátů, tak v budoucnosti zjistili, že Zemi zasáhla obrovská katastrofa, která změnila její rotaci a z 90 procent ji zničila. Pak se vrátili zpátky do přítomnosti a o všech těchto hrozných věcech referovali. A naopak, jestliže by pozitivní lidé cestovali v čase, viděli by zářivou budoucnost. Takže pokud je technologie spolehlivá a vy máte mnoho různých lidí s pozitivní či negativní polaritou, kteří podnikají tyto cesty časem, co nám to vlastně o čase samotném říká?

Mimozemšťané nám řekli, abychom přestali s cestováním časem, za účelem snahy opravit všechny tyto rozkoly a problémy s časovou linii. Protože stejně jako prostor, i čas je elastický. Takže pokud vytvoříte torzní pole, zakřivujete prostor. Pokud torzní pole odstraníte, prostor se vrátí do původního stavu. Pokud to stejné uděláte s časem, napraví se sám do původního stavu.

Vědci měli velký problém toto pochopit. Nemohli uvěřit, že čas je pouze iluzí, která je něčím, co se může smrštit zpět a samo se napravit. A to se také stalo – čas je zkrátka podstatou vědomí.

Bude pokračováno.

zdroj: www.spherebeingalliance.com

překlad: amber

Videoseriál Kosmické odhalení s českými titulky můžete sledovat na portálu www.matrix-2001.cz

REKLAMA

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*