Pvilané se velmi rádi často baví na cizí účet

Z jakého hvězdného systému pocházíte? Co když je to Pvila? Ti, jejichž planetárním původem je Pvila, mají silnou osobnost, schopnosti a velkou hrdost. Mají velký smysl pro humor a touhu být středem pozornosti. Často jsou to „třídní šašci“ nebo „králové večírků“. Mohou mít tendenci zajít se svým humorem a dobíráním příliš daleko, někdy se baví na cizí účet. Ne však se záměrem ublížit, ale proto, že se nezřídka nechají „strhnout“ kouzlem okamžiku. Měli by se učit soucitu a ohleduplnosti k ostatním.

REKLAMA

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

sladí hemisféry

469 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pvilané vyzařují auru moci, která může u druhých vyvolávat pocit, že jsou neoblomní a nepřístupní. Může to být zneklidňující zvláště pro ty, kteří se necítí bezpečně nebo mají nízké sebevědomí. Občas je energiezivota Banner3 - Pvilané se velmi rádi často baví na cizí účettěžké Pvilanům porozumět, protože mohou působit poněkud panovačně. Někdy je nutné s nimi pracovat na změně behaviorálních vzorců a zjemnění přístupu k interakci s okolím.

Pro ostatní je přínosné nahlédnout za onen rázný exteriér, umožní jim to spatřit laskavost uvnitř. Když se vám to podaří, zjistíte, že Pvilané jsou velmi starostliví a ochotní udělat mnoho pro ty, o nichž vědí, že jsou to jejich skuteční přátelé a pomoc si zaslouží. Někdy mohou pro přátele dělat až příliš – pak je dobré, když poodstoupí a umožní jim zakusit vlastní zkušenost. Jejich blízcí je vidí jako velice loajální a oddané lidi, kteří snadno přimhouří oko nad nedostatky či slabinami svých přátel. Snadno však za stejné nedostatky rychle odsoudí a nálepkují ty, jež za své přátele nepovažují.

Pvilanům pomáhá, když se naučí poodstoupit a odpoutat se od „sebe sama“, protože jsou do svého života často tak ponořeni, že zapomínají na druhé. To může působit potíže v osobních vztazích a druzí se v takovém případě mohou cítit opomíjení. Mnoho Pvilanů si jako lekci tohoto života vybralo pracovat na kontrole ega a vyvažování péče o ostatní s péči o vlastní potřeby.

Bývají to nadšení sběratelé informací, detailů, vědomostí a touží všechno poznat a všemu porozumět. Pvilané mají „fotografický“ typ paměti. Pro pozdější využití umí přechovávat to, co se naučili a to v úžasných detailech. Pvilané jsou dobrými učiteli, autory nebo mohou pracovat s technickými či vědeckými znalostmi. Nejen, že rádi získávají vědomosti, rádi se o ně také dělí s ostatními.

Pvilané jsou velmi odhodlaní a soustředění na svou cestu v daném čase. Tato cesta se může často měnit, protože snadno přecházejí z jedné na druhou. Ostatním se to může jevit tak, že mají potíže činit rozhodnutí nebo udržet pozornost. To však není pravda, mají zkrátka jen schopnost soustředit se na více věcí naráz a střídat úrovně jejich priorit. Sféry zájmu přicházejí a odcházejí spolu s jejich touhou po dalším novém poznávání.

Ve vztazích potřebují Pvilané respekt a svobodu. Měli by k sobě hledat silné a sebevědomé lidi, kteří z nich nebudou mít strach. Pvilané potřebují trávit čas o samotě, aby se znovu napojili na své nitro a našli tam vnitřní mír. Mají silnou potřebu soukromí a klidových období. Dobře vycházejí s těmi, kteří s nimi tuto potřebu po svobodě a soukromí sdílejí. Často je přitahují lidé jemnějších energií, ačkoliv je pro ně důležité trávit čas s podobně inteligentními jedinci. Ti totiž představují výzvu a vzrušení, jež Pvilané tolik milují. Tak mohou vyrovnávat svou energii a zároveň si zachovávat intelektuální stimulaci, která je pro ně velmi důležitá.

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

zdroj: www.in5d.com

překlad: Honzoid

 
REKLAMA

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*