Vězení nejen na zemi, ale také ve falešném nebi

Už jste se někdy zamysleli nad tím, proč dochází k reinkarnaci? Proč máme tolik krátkých životů, v nichž jedinou duchovní cestou obvykle bývají pochybná náboženství a učitelé? Nebo proč jsou tato náboženství vystavěna na hierarchickém principu? Už jste někdy přemýšleli nad tím, proč je ve světě tolik zla? A proč se zdá, že se zlí lidé stávají světovými vůdci?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

A nyní stěžejní otázka k reinkarnaci: Proč si nepamatujeme své minulé životy? Jak máme vyřešit svou minulost, když si ji ani nepamatujeme?

Procházíme svými životy, zatímco nás pronásledují ty minulé. Ty však nemůžeme zahlédnout. Nemáme ponětí o tom, že od svých dřívějších já přebíráme pozůstatky zvyků a vlastností a nevíme, odkud se berou.

Většinou také netušíme, jak nás ovlivňují v přítomnosti. Jak tedy můžeme vyřešit problémy minulosti, které nás navíc ovlivňují i v současnosti?

Který duchovní učitel nebo jogín zodpověděl uspokojivě tuto otázku: Proč si nepamatujeme naše minulé životy? Odpověď může být děsivá.

Ve védských a puránských textech se píše, že lidé ve zlatém věku žili velmi dlouhé životy. Trávili je v hluboké meditaci a žili v rovnováze a souladu s matkou přírodou. Pak ale došlo ke zlomu. Dávné legendy, mýty a texty to popisují jako úpadek lidstva.

„Člověk je původně dokonalé božské stvoření, které degenerovalo do současné podoby.“ – R. A. Schwaller de Lubicz, Egyptian Miracle

„…pravěký člověk byl nejskutečnějším prototypem a představitelem lidstva a veškerý dosavadní lidský pokrok, ač v určitých aspektech prospěšný, byl především neutuchající degradací.“ – Joseph A. Seiss, Gospel of the Stars

„Pak přišla s proroctvím, v němž předpověděla blížící se konec Božského věku a začátek nového, v němž léta budou bez květin, krávy nadojí méně mléka, ženy budou nestoudné a muži slabí, stromy neplodné a moře bez ryb, stařešinové budou vynášet falešné rozsudky a zákonodárci psát nespravedlivé zákony, válečníci budou podrážet jeden druhého, z lidí se stanou zloději a svět bude nemravný.“ (Proroctví Badb, irské válečné královny)

Co tento úpadek způsobilo? Příčinu lze spatřit v jediném bodu – přišli bohové z nebes a naučili nás zemědělství a hospodaření se zvířaty, která tak byla zotročena.

Na základě těchto znalostí vyrostla města, zrodili se králové, hierarchický systém moci, armády, války, otroctví, uctívání a obětování bohům. Tím začal úpadek lidstva. Lidé ztratili rovnováhu a soulad s matkou přírodou a postupně přišli o mravnost.

Kdo byli oni bohové, kteří dali lidstvu tyto znalosti? Odkud přišli? Nebyli ze Země. Přišli, aby nás zotročili a žádali si krvavé oběti včetně těch lidských.

Chtěli být uctíváni. A jak se můžeme dočíst ve Starém zákoně, Jehova zničil celé rasy nebo tím pověřil „vybrané lidi“. Gnostikové tyto bohy nazývali archony. Don Juan jim říkal predátoři.

Tito bohové se na lidstvu přiživovali tisíce let. Vnímali nás jako své stádo, stejně jako my vnímáme hospodářská zvířata. Stejný systém nahoře i dole.

Živili se naším uctíváním, našimi negativními emocemi a energiemi. Obzvláště měli rádi krev a utrpení, proto mezi lidmi vytvářeli konflikty, násilí a války. Povšimněme si, že nejvíce válek vzniklo mezi náboženstvími.

Také nás však ovládali pomocí náboženství, ideologií, vlád, spolků, propagandy, médií a tak dále. Další způsob kontroly představuje reinkarnace. Reinkarnace je druhem otroctví. Od počátku úpadku se délka lidského života drasticky zkrátila.

Naši předci se dožívali průměrného věku kolem 25-40 let. To nebylo mnoho času na to, aby pochopili, o čem je život, obzvláště když vše, co znali, bylo náboženství zmíněných bohů. Celé dny se lopotili, vychovali své děti a pak zemřeli.

A pak je zde otázka, proč si nepamatujeme své minulé životy. Neustále se rodíme do ignorance a jediné dostupné znalosti jsou ty, jež nám dali bohové – náboženství a ideologie.

Uplyne pár krátkých let, umřeme v ignoranci a pak se znovu vracíme. Tak se ve stádě udržuje řád. Aniž bychom si cokoliv pamatovali, jsme uvězněni v ignoranci bez správných nástrojů k vysvobození.

Příležitostně se několika velkým duším povedlo osvobodit, ale kontrolu nad jejich učením převzali kněží. Překroutili ho a semleli do náboženství.

Jsme součástí Matrixu, v němž byl skutečný svět překryt konstruktem umělého světla.

Stejně jako ve stejnojmenném filmu jsme jen bateriemi, z nichž bohové čerpají energii. Je naším údělem rodit se a umírat v matrixu jako potrava zlých entit. Ty mají zde na Zemi samozřejmě své přisluhovače, kteří udržují stádo v poslušnosti.

Po nějakém čase stráveném ve FALEŠNÉM NEBI se vracíme do stejného cyklu. Říká se tomu kolečko samsáry, cyklu zrození a smrti.

Jediným únikem z tohoto vězení je probudit se do svého skutečného já. Opustit všechny falešné názory, bohy, anděly, guru a tak dále a přestat tyto falešné bohy krmit svým uctíváním, krví, negativními emocemi a myšlenkami a z celé té hry vystoupit.

„Abyste uzřeli vesmír ve své pravé podobě, musíte vystoupit ze sítě. Není to těžké, protože síť je plná děr. Všimněte si, kolik má v sobě rozporů. Kdykoliv někam nakročíte, hned se vracíte zpět. Chcete mír, lásku a štěstí a přitom tvrdě pracujete na vytváření bolesti, zášti a boje. Chcete dlouhověkost a přitom se přejídáte. Chcete přátelství a přitom zneužíváte. Nahlížejte na svou síť, jako by byla vyrobena z těchto rozporů a odstraňte je. Takový čistý pohled to dokáže.“ – Nisargadatta Maharaj

Nazírejme na matrix jako na účelovou strukturu. Zdá se, že je všemocná a nedává šanci na únik, je však plná děr. Pokud máme otevřenou mysl, soudnost a vidoucí zrak, změní se tato hra v pouhý domeček z karet.

V Ask Simple Question (Ptejte se jednoduše) jsem předložil mnoho příkladů toho, jak se tento matrix trhá ve švech. Otázkou zůstává, zda se probudíme, nebo se necháme strhnout sítí, abychom pokračovali v kolečku zrození a smrti.

Představme si, jaké máme štěstí, když držíme v rukou klíče k úniku z tohoto vězení. Vidíme, jak matoucí může být se všemi svými náboženstvími, New age filozofiemi, falešnými učiteli a naukami. Vidím, že je zde několik skvělých mistrů, kteří září nad vším tím zmatkem.

Vezměme si od nich vše potřebné, ale zažehněme vlastní cestu ke svému vnitřnímu já a prolomme mříže svého vězení. (zdroj: howtoexitthematrix.com)

Ormus aktivuje DNA, zvyšuje intuici a inteligenci

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vězení nejen na zemi, ale také ve falešném nebi269b - Vězení nejen na zemi, ale také ve falešném nebi MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vězení nejen na zemi, ale také ve falešném nebi OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vězení nejen na zemi, ale také ve falešném nebi monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*