Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat?

Přinášíme vám výčet vlastností, které si zrozenci v jednotlivých slunečních znameních horoskopu neumí přiznat sami před sebou. Tyto vlastnosti platí zejména pro zrozence na nižších stupních vývoje v rámci jednotlivých znamení. Pokročilejší adepti práce na sobě o tom povětšinou již nejen vědí, ale zároveň s tím pracují. I když ne vždy se jim to daří, na rozdíl od méně vyspělých si to přiznat již více či méně dokáží.

REKLAMA

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Beran (21. března – 20. dubna)

Neradi přiznávají, že občas sejdou z cesty. Jsou zvyklí stát nohama pevně na zemi a být příkladem pro ostatní. Neradi přiznávají, že někdy neví, co dělají, protože si myslí, že by je ostatní považovali za slabochy nebo méně důvěryhodné, zvláště pokud jde o vrstevníky.

Býk (21. dubna – 21. května)

Nikdy nepřiznají, že se mýlí — za žádných okolností. Jsou až moc pyšní na to, aby uznali svou chybu. Budou se snažit udělat cokoliv, aby ji napravili, ale nikdy je ve skutečnosti neuslyšíte, že by veřejně – dokonce ani sami sobě – připustili, že udělali chybu nebo někomu křivdili. Rovněž od nich neuslyšíte žádnou omluvu.

Blíženci (22. května – 21. června)

Ve skrytu duše vědí, že dávají mnoho slibů, o kterých ví, že je později poruší, protože pořád někde lítají, mají hlavu v oblacích a dělají si plány na deset let dopředu jen proto, aby poté přišli domů a všechno si rozmysleli. Ví to, ale vždy to budou popírat.

Rak (22. června – 22. července)

Mají potíže připustit si, že jsou ve skutečnosti daleko citlivější, než se na první pohled zdá. Rádi se tváří tvrdě a lhostejně, ale pravda je, že i sebemenší poznámka se jich může vážně dotknout a nedat jim spát. Také vám neřeknou, pokud jsou smutní nebo se cítí dotčeni, protože nechtějí ostatním ukázat, jak zranitelní ve skutečnosti jsou.

Lev (23. července – 22. srpna)

Neradi přiznávají, že nechtějí, aby ve výsledku byl někdo lepší než oni. Podporují ostatní v jejich odvaze a sebejistotě, ale nechtějí, aby je někdo zastínil. Jsou zvyklí vše řídit a za nic by to nevyměnili.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny se rády chovají spořádaně a líbí se jim, že právě ony jsou ze všech znamení považovány za perfekcionisty, ale někdy přemýšlejí nad tím, jaké to je na druhé straně – být svobodomyslný, žít okamžikem. Nerady to přiznávají, ale ve skutečnosti jim záleží na tom, co si lidé myslí. Názory ostatních do značné míry ovlivňují jejich chování.

Váhy (23. září – 23. října)

Nerady přiznávají, že potřebují pomoc, když jsou na dně; jsou zvyklé pomáhat ostatním v podobné situaci a nedokážou se smířit s tím, že by také ony potřebovaly někoho, kdo by jim byl na blízku, když se jim zrovna v životě nedaří. Jsou raději, když mohou pomoc nabízet, než o ni žádat.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři nikdy nepřiznají, že jsou lamači srdcí. Nikdy nepřiznají, že každého svedou, a poté chtějí být jen kamarádi. Rádi používají svůj šarm a sexualitu k přilákání ostatních. Rádi jsou všemi obdivováni, aby si z těchto zástupů obdivovatelů mohli vybírat.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Vědí, že jsou občas až příliš tolerantní a mnoho lidí to považuje za samozřejmé, ale nikdy to neřeknou nahlas. V těch, které milují, vidí jen to dobré nebo pro jejich chování hledají výmluvy, i když ví, že si takovou lásku a odpuštění nezaslouží.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi nikdy nepřiznají, že jsou osamělí. Za každých okolností nasadí úsměv a tváří se, jako by nikoho nepotřebovali, protože se soustředí na kariéru. Nikdy nechtějí před lidmi působit tak, aby si mysleli, že je potřebují a že to bez nich nezvládnou.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Dokáží přiznat vše s jedinou výjimkou – nikdy nepřiznají svou lítost. Je pro ně těžké uvěřit, že při rozhodování nezvolili tu nejlepší možnost. Vždy budou chválit svá rozhodnutí a říkat vám, že byla správná, přestože sami vědí, že to není pravda.

Ryby (21. února – 20. března)

Nechtějí si přiznat, že od sebe někoho odehnaly. Vždy budou vinit ostatní za to, že je opustili a nebudou se snažit zjistit, zda za to ve skutečnosti nemohly ony samy. Žijí ve svém vlastním světě a vždy se vše snaží dramatizovat – včetně své vlastní reality.

zdrojový článek: www.theearthchild.co.za

překlad: Siw

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat? 269b - Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat?  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat?  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*