Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat?

Přinášíme vám výčet vlastností, které si zrozenci v jednotlivých slunečních znameních horoskopu neumí přiznat sami před sebou. Tyto vlastnosti platí zejména pro zrozence na nižších stupních vývoje v rámci jednotlivých znamení. Pokročilejší adepti práce na sobě o tom povětšinou již nejen vědí, ale zároveň s tím pracují. I když ne vždy se jim to daří, na rozdíl od méně vyspělých si to přiznat již více či méně dokáží.

REKLAMA

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Beran (21. března – 20. dubna)

Neradi přiznávají, že občas sejdou z cesty. Jsou zvyklí stát nohama pevně na zemi a být příkladem pro ostatní. Neradi přiznávají, že někdy neví, co dělají, protože si myslí, že by je ostatní považovali za slabochy nebo méně důvěryhodné, zvláště pokud jde o vrstevníky.

Býk (21. dubna – 21. května)

Nikdy nepřiznají, že se mýlí — za žádných okolností. Jsou až moc pyšní na to, aby uznali svou chybu. Budou se snažit udělat cokoliv, aby ji napravili, ale nikdy je ve skutečnosti neuslyšíte, že by veřejně – dokonce ani sami sobě – připustili, že udělali chybu nebo někomu křivdili. Rovněž od nich neuslyšíte žádnou omluvu.

Blíženci (22. května – 21. června)

Ve skrytu duše vědí, že dávají mnoho slibů, o kterých ví, že je později poruší, protože pořád někde lítají, mají hlavu v oblacích a dělají si plány na deset let dopředu jen proto, aby poté přišli domů a všechno si rozmysleli. Ví to, ale vždy to budou popírat.

Rak (22. června – 22. července)

Mají potíže připustit si, že jsou ve skutečnosti daleko citlivější, než se na první pohled zdá. Rádi se tváří tvrdě a lhostejně, ale pravda je, že i sebemenší poznámka se jich může vážně dotknout a nedat jim spát. Také vám neřeknou, pokud jsou smutní nebo se cítí dotčeni, protože nechtějí ostatním ukázat, jak zranitelní ve skutečnosti jsou.

Lev (23. července – 22. srpna)

Neradi přiznávají, že nechtějí, aby ve výsledku byl někdo lepší než oni. Podporují ostatní v jejich odvaze a sebejistotě, ale nechtějí, aby je někdo zastínil. Jsou zvyklí vše řídit a za nic by to nevyměnili.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny se rády chovají spořádaně a líbí se jim, že právě ony jsou ze všech znamení považovány za perfekcionisty, ale někdy přemýšlejí nad tím, jaké to je na druhé straně – být svobodomyslný, žít okamžikem. Nerady to přiznávají, ale ve skutečnosti jim záleží na tom, co si lidé myslí. Názory ostatních do značné míry ovlivňují jejich chování.

Váhy (23. září – 23. října)

Nerady přiznávají, že potřebují pomoc, když jsou na dně; jsou zvyklé pomáhat ostatním v podobné situaci a nedokážou se smířit s tím, že by také ony potřebovaly někoho, kdo by jim byl na blízku, když se jim zrovna v životě nedaří. Jsou raději, když mohou pomoc nabízet, než o ni žádat.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři nikdy nepřiznají, že jsou lamači srdcí. Nikdy nepřiznají, že každého svedou, a poté chtějí být jen kamarádi. Rádi používají svůj šarm a sexualitu k přilákání ostatních. Rádi jsou všemi obdivováni, aby si z těchto zástupů obdivovatelů mohli vybírat.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Vědí, že jsou občas až příliš tolerantní a mnoho lidí to považuje za samozřejmé, ale nikdy to neřeknou nahlas. V těch, které milují, vidí jen to dobré nebo pro jejich chování hledají výmluvy, i když ví, že si takovou lásku a odpuštění nezaslouží.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Kozorozi nikdy nepřiznají, že jsou osamělí. Za každých okolností nasadí úsměv a tváří se, jako by nikoho nepotřebovali, protože se soustředí na kariéru. Nikdy nechtějí před lidmi působit tak, aby si mysleli, že je potřebují a že to bez nich nezvládnou.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Dokáží přiznat vše s jedinou výjimkou – nikdy nepřiznají svou lítost. Je pro ně těžké uvěřit, že při rozhodování nezvolili tu nejlepší možnost. Vždy budou chválit svá rozhodnutí a říkat vám, že byla správná, přestože sami vědí, že to není pravda.

Ryby (21. února – 20. března)

Nechtějí si přiznat, že od sebe někoho odehnaly. Vždy budou vinit ostatní za to, že je opustili a nebudou se snažit zjistit, zda za to ve skutečnosti nemohly ony samy. Žijí ve svém vlastním světě a vždy se vše snaží dramatizovat – včetně své vlastní reality.

zdrojový článek: www.theearthchild.co.za

překlad: Siw

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat? 269b - Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat?  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat?  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co si různá znamení horoskopu neumí přiznat?  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

249 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*