Jednotlivá znamení zvěrokruhu: Beran

Znamení zvěrokruhu jsou souhvězdí hvězd, které vzájemně vytváří synergickou energii. Tato souhvězdí tedy propůjčují jejich energii vesmíru. Z pohledu pozemského můžeme vidět, jak se Slunce i ostatní planety vyskytují v určitém souhvězdí. To znamená, že planetám souhvězdí propůjčují svou energii. Nicméně samotné planety mají rovněž svou vlastní energii.

REKLAMA

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

349 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Můžeme si to představit následovně. Planety jsou herci. A souhvězdí, ve kterém se vyskytují, je jejich role, kterou hrají. Existuje i místo na pódiu, kde tito herci účinkují. Tomu se v astrologii říká domy či životní sektory/oblasti.

chia goji - Jednotlivá znamení zvěrokruhu: BeranZe všech znamení, které postupně budeme popisovat, bude i pochopitelný celý existenční cyklus. A zákon cyklů a stále se opakujících změn.

Beran je ohnivý element a kardinální kvalitou

Beran jakožto kardinální oheň představuje jiskru, počátek, začátek, energii (oheň) prvního náboje.

Představte si běžce, který čeká, než zazní výstřel. Ten první moment, kdy běžec vystartuje, znázorňuje znamení berana.

Všechny svaly se musí zatnout, aby uvedly do setrvačného pohybu celé tělo. Aby mohlo ohniště hořet, tak prvně musí být jiskra, která to vše uvede do trvajícího plamene.

Proto beran představuje prvotní vůli, která se musí vyvinout, aby mohlo něco nového započít.

Když někdo postrádá vůli něco nového začít, tak nikdy nic nového nezačne, protože bez oné počáteční vůle není možné, aby cokoliv vznikalo.

Beran má ze všech znamení největší talent na začínání věcí a na probourávání se zábranami, protože každá zábrana je pro berana vnímána jako výzva. Tedy jako něco, co má opačnou vůli a tedy je hodno dobytí a pokoření.

Beran představuje válečníka a dobyvatele, který prosazuje vůli. Není náhodou, že národy prosazují svou vůli skrze své armády. I když armáda je ten nejúčinnější nástroj pro prosazení vůle státu, tak není vždy nejvhodnější, ale to už je jiné téma.

Jakožto všechna ohnivá znamení, tak i beran je znázorněním svobody a odvahy. Nedostatkem toho znamení může být nadměrné ego, tvrdohlavost a až přílišná touha prosadit svou vůli i tam, kde není třeba – touha po krvi, po boji.

charakteristika: dobyvatel, válečník, bojovník, vyzyvatel, gladiátor, energetizátor
místo ve světě: iniciátor, přední linie. Ten, který je nezastavitelný.
planetární vládce: Mars

sliver – Astrologos

REKLAMA

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

999 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*