Jednotlivá znamení zvěrokruhu: Beran

Znamení zvěrokruhu jsou souhvězdí hvězd, které vzájemně vytváří synergickou energii. Tato souhvězdí tedy propůjčují jejich energii vesmíru. Z pohledu pozemského můžeme vidět, jak se Slunce i ostatní planety vyskytují v určitém souhvězdí. To znamená, že planetám souhvězdí propůjčují svou energii. Nicméně samotné planety mají rovněž svou vlastní energii.

REKLAMA

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

469 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Můžeme si to představit následovně. Planety jsou herci. A souhvězdí, ve kterém se vyskytují, je jejich role, kterou hrají. Existuje i místo na pódiu, kde tito herci účinkují. Tomu se v astrologii říká domy či životní sektory/oblasti.

chia goji - Jednotlivá znamení zvěrokruhu: Beran Ze všech znamení, které postupně budeme popisovat, bude i pochopitelný celý existenční cyklus. A zákon cyklů a stále se opakujících změn.

Beran je ohnivý element a kardinální kvalitou

Beran jakožto kardinální oheň představuje jiskru, počátek, začátek, energii (oheň) prvního náboje.

Představte si běžce, který čeká, než zazní výstřel. Ten první moment, kdy běžec vystartuje, znázorňuje znamení berana.

Všechny svaly se musí zatnout, aby uvedly do setrvačného pohybu celé tělo. Aby mohlo ohniště hořet, tak prvně musí být jiskra, která to vše uvede do trvajícího plamene.

Proto beran představuje prvotní vůli, která se musí vyvinout, aby mohlo něco nového započít.

Když někdo postrádá vůli něco nového začít, tak nikdy nic nového nezačne, protože bez oné počáteční vůle není možné, aby cokoliv vznikalo.

Beran má ze všech znamení největší talent na začínání věcí a na probourávání se zábranami, protože každá zábrana je pro berana vnímána jako výzva. Tedy jako něco, co má opačnou vůli a tedy je hodno dobytí a pokoření.

Beran představuje válečníka a dobyvatele, který prosazuje vůli. Není náhodou, že národy prosazují svou vůli skrze své armády. I když armáda je ten nejúčinnější nástroj pro prosazení vůle státu, tak není vždy nejvhodnější, ale to už je jiné téma.

Jakožto všechna ohnivá znamení, tak i beran je znázorněním svobody a odvahy. Nedostatkem toho znamení může být nadměrné ego, tvrdohlavost a až přílišná touha prosadit svou vůli i tam, kde není třeba – touha po krvi, po boji.

charakteristika: dobyvatel, válečník, bojovník, vyzyvatel, gladiátor, energetizátor
místo ve světě: iniciátor, přední linie. Ten, který je nezastavitelný.
planetární vládce: Mars

sliver – Astrologos

REKLAMA

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*