Maldekané mají rádi záhady a změny

Ti, jejichž planetárním původem je Maldek, mají silnou a vyrovnanou osobnost. Ať už jsou jejich postoje jakékoliv, jsou v nich pevní a soustředí se na ně. Přesvědčit někoho z Maldeku o správnosti nových myšlenek může být těžké. Než přijmou za své nové možnosti, potřebují odpovědi na mnohé otázky. Často mají výborné vedoucí schopnosti, které se však mohou projevovat zcela poklidně.

REKLAMA

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Lidé z Maldeku jsou velmi inteligentní, technicky založení detailisté. Jsou erudovaní v mnoha různých směrech. Mohou mít několik kariérních drah, nebo jen jednu a vedle ní spoustu zcela odlišných energiezivota Banner3 - Maldekané mají rádi záhady a změnyintenzívních zájmů.

Chtějí vědět, co se skrývá pod povrchem lidí, věcí a událostí. Proto zřídkakdy přijímají jednoduchá vysvětlení nebo otázky. Rádi analyzují události, zkušenosti a interakce s lidmi a věří, že jde vždy o něco víc, než se na první pohled zdá. Jsou to lidé, kteří obvykle mají alespoň částečné povědomí o jakémkoliv konverzačním tématu.

Jsou zdrženliví a když je neznáte, mohou působit odměřeně nebo nepřístupně. Jsou velmi skeptičtí a ostražití, když přijde na to, komu a čemu uvěří jejich nejniternější já. Pokud někoho přijmou jako přítele nebo intimního partnera, jsou velmi milujícími, čestnými a důvěryhodnými společníky.

Nejsou spokojeni ve vztahu s lidmi, kteří jim neoplácejí stejnou měrou. Od druhých očekávají totéž, co jsou sami ochotni poskytnout. Druzí jsou nezřídka zaskočeni hloubkou přesvědčení, názorů a emocí u někoho, kdo se zdá být na povrchu tak tichý a zdrženlivý. Naplno se emocionálně otevřou jen před těmi, kterým plně důvěřují, ale v důvěrném prostředí umějí být sami sebou na všech úrovních.

Maldekané milují změny, záhady a vše neznámé a nevysvětlitelné. Často jsou fascinováni „kouzlem“ využití energie k tvoření a manifestaci. Mnohdy se začínají zajímat o astronomii, planety a poznávání vesmíru. Mohou milovat příběhy o králi Artušovi a rytířích Kulatého stolu, kouzelníku Merlinovi a dalších postavách té doby. Jejich touha po čestnosti, integritě, oddanosti a službě obecnému blahu je velmi silná. Mohou tíhnout k historickým dobám, v nichž obrana těchto ideálů byla denním chlebem. V těchto historických časech převládali na Zemi Maldekané, kteří se v dnešní době mohou cítit poněkud frustrovaní.

Pokud je jejich partner stejně ochotný se plně otevřít, poskytnou mu velkou podporu a porozumění, a probírají s ním všechny aspekty jeho potřeb a tužeb. Jakmile je dosaženo vzájemného porozumění, udělají všechno pro to, aby jejich milovaní dosáhli svých snů a cílů. Kvůli zvídavé povaze Maldekanů tomu však může předcházet mnoho debat. Maldekané jsou velmi oddaní a nebojí se závazků, ať už se jedná o vztah, přátelství, kariéru nebo ideály. Totéž očekávají na oplátku a pokud se tak neděje, jsou brzy rozčarovaní. To je také jedna z mála příležitostí, kdy lze Maldekany vidět rozladěné.

Maldek byla planeta za Marsem. Dnes již neexistuje a její zbytky tvoří pás asteroidů.

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

zdroj: www.in5d.com

překlad: Honzoid

 
REKLAMA

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

399 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

239 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

449 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*