Pět tvrzení psychopatů, kterými vás dostanou

Když uslyšíte slovo „psychopat“, možná se vám vybaví Hannibal Lecter nebo Ted Bundy. Během výzkumu pro svou novou knihu jsem přišel na to, že většinu psychopatů tvoří vlastně nenásilní členové společnosti, kteří nikdy nebyli vězněni. Ve skutečnosti existuje vysoká šance, že se běžnému pozorovateli budou jevit jako altruističtí a nevinní.

REKLAMA

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Psychopaté jsou zejména společenští predátoři. Bez svědomí, které by kontrolovalo jejich chování, používají šarm a manipulaci volně k tomu, aby od ostatních získali to, co chtějí. Nikdo není výjimkou. Bez energiezivota Banner3 - Pět tvrzení psychopatů, kterými vás dostanouohledu loví rodinné příslušníky, přátele, partnery, spolupracovníky, nebo dokonce využívají svých schopností v kultech či politice. Upravují svou osobnost tak, aby působili přesně, jak chcete vy. A jsou v tom dobří.

Psychopaté, kteří se ve vašem životě objeví, se vám pravděpodobně budou zdát neuvěřitelně ohleduplní a soucitní a budete k nim cítit neobvykle silné pouto – do doby než vás přestanou potřebovat. Poté se objeví jejich chování, kterým vás budou chtít dovést k šílenství.

Zde je několik běžných vět, které uslyšíte od psychopata snažícího se zpochybnit vaše duševní zdraví – a způsoby jakými podkopávají vaši nezávislost.

Přestože tyto věty z člověka ještě nemusí nutně dělat psychopata, měly by být brány jako varování, že je na čase přehodnotit, zda je takový vztah ještě zdravý.

1. „Všechno moc řešíš.“

Je samozřejmé, že se lidé nad situací hodně zamyslí. Zda jde skutečně o manipulaci, poznáte tak, že se ohlédnete zpět a zjistíte, zda vaše obavy byly odůvodněné.

Psychopaté budou záměrně dělat věci, při kterých se cítíte na hraně či jako paranoik. Například budou před celým světem flirtovat na sociálních sítích s bývalým partnerem, kterého předtím odsuzovali. Když se jich začnete vyptávat, obviní vás, že danou situaci až příliš analyzujete, ale o měsíc později zjistíte, že s tou osobou podváděli. Psychopaté se snaží zpochybňovat vaši intuici neustálými narážkami, které mají za cíl vás znervóznit, a poté vás za tuto úzkost vinit.

2. „Nesnáším drama.“

A přesto brzy zjistíte, že jsou to právě oni, kdo vše dramatizují nejvíce ze všech lidí, které jste kdy poznali. Psychopaté si vás nejprve idealizují, chválí vás pro váš dokonalý a bezstarostný charakter, ale proto, že jsou neustále znudění, jim to dlouho nevydrží. Jsou patologičtí lháři, podvodníci a věčné oběti.

Tyto rysy se zanedlouho začnou vynořovat, a vy se cítíte velmi zmateni. Kdykoliv se zmíníte o svých obavách nebo frustraci, řeknou vám, jak moc nesnáší drama a způsobí, že se cítíte provinile za svou reakci na jejich příšerné chování (místo aby řešili právě chování samotné).

3. „Jsi moc citlivý(á).“

Psychopaté v lidech vytvářejí emoce – je to jejich přirozenost. Poté, co vás zasypou chválou a lichotkami, vás dlouho budou ignorovat a čekat, jak zareagujete. Když se tak stane, obviní vás, že jste příliš citliví nebo že se jen dožadujete nadměrné pozornosti. Budou vás urážet, znevažovat a kritizovat (obvykle škádlivým/žertovným způsobem) a posouvat vaše hranice, dokud se konečně neozvete.

Poté obrátí tyto vytvořené reakce proti vám, abyste si připadali jako blázen. Psychopaté dokáží během několika týdnů udělat z neobyčejně bezstarostné osoby nerozeznatelnou trosku plnou nejistot a pochybností o sobě samém.

4. „Nepochopil(a) jsi mě.“

Samozřejmě že i ve zdravých vztazích často dochází k nedorozuměním, ale psychopaté vám účelně budou říkat věci, o kterých ví, že vás vyprovokují. Jakmile zareagujete, vše obrátí proti vám a začnou vás vinit z toho, že jste něco špatně pochopili. Často budou dokonce tvrdit, že nic takového nikdy neřekli.

Tato metoda psychologické manipulace se nazývá gaslighting – očividné konání či tvrzení něčeho a následné obviňování druhé strany ze špatné interpretace (nebo zapírání, že se něco takového kdy událo). Ve skutečnosti jste jim až moc dobře rozuměli, jen se vás snaží donutit zpochybnit své duševní zdraví.

5. „Jsi blázen/bipolární/žárlivý(á)/zahořklý(á)/miluješ mě.“

Urážky většinou začnou, když věci naberou rychlý spád. Podle psychopatů jsou všichni jejich bývalí partneři, kolegové a přátelé blázni, bipolární, žárliví, zahořklí nebo do nich zamilovaní. Vše vám připadne ještě více matoucí v okamžiku, kdy se přesně s těmito lidmi, které před vámi předtím pomluvili, opět začnou stýkat, aby mohli dál působit chaos (ze kterého psychopaté vždy vyjdou jako velmi žádané osoby). Nakonec vás odsunou do té stejné skupinky „šílenců“ a pokračují ve svém nikdy nekončícím cyklu idealizování a devalvace všech, kteří měli tolik smůly, že s nimi přišli do styku.

Věřím, že jediná cesta ven je přerušení veškerého kontaktu. To znamená žádné zprávy, hovory, emaily či přátelství na Facebooku. V opačném případě se můžete vsadit, že udělají vše, co je v jejich silách, aby vás přivedli k šílenství.

Dobrá zpráva je, že pokud se vás psychopaté snaží donutit zpochybnit svou intuici, znamená to, že jim působila potíže. Psychopaté se snaží psychologicky zničit každého, kdo ohrožuje jejich iluzi normality, za kterou se skrývají před světem. Jakmile se tedy s vámi pustí do těchto myšlenkových soubojů, skládají vám jakousi pokřivenou nepřímou poctu pro vaši schopnost všimnout si, že s nimi něco není v pořádku. (zdroj: www.truthinsideofyou.org)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Pět tvrzení psychopatů, kterými vás dostanou269b - Pět tvrzení psychopatů, kterými vás dostanou MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Pět tvrzení psychopatů, kterými vás dostanou OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Pět tvrzení psychopatů, kterými vás dostanou monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*