Záhady Číny a Tibetu: Bytost z neznáma

Sovětští vědci studují v tibetských klášterech. Tato věta zavání protimluvem. Marxistická dogmata ve dvacátém století halasně vytrubovaná z Moskvy do světa nejen z řečnických pultíků, ale především válečnou polnici neladí s tajemným světem osvícených lámů a jejich mystických nauk. A přesto...

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč


Záhady Číny a Tibetu: Bytost z neznáma
Záhady Číny a Tibetu: Bytost z neznáma
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ten, kdo ví jak sovětskou armádu, rozvědku i politiky zajímaly paranormální jevy a jejich případné „praktické“ využití v boji s nepřítelem, se nediví. Je tichým tajemstvím, že mnohé mezinárodní půtky se změnily ve válku mágů. A to nejen na bitevním poli, ale třeba i při šachových zápasech o titul velmistra, kdy protivník sovětského šampióna býval ovlivňován působením psychických sil.

Italský autor Peter Kolosimo zaznamenal příběh  delegace sovětských vědců, kteří v roce 1959 navštívili klášter Gandän, vzdálený asi  60 km jižně od Lhasy. Mimo představených a řady mnichů se tu setkali i s lámou, který byl pevně přesvědčený o existenci inteligentního života na jiných planetách a věřil, že za určitých okolností je možné se s obyvateli  cizích světů navázat kontakt.

Uvolil se uskutečnit zvláštní experiment. Vybral si dva členy delegace a prováděl s nimi koncentrační cvičení. Zároveň k jim předepsal dietu, kterou musejí dodržovat. Po několika dnech vyzval oba Rusy, aby ho následovali do jeho cely.

REKLAMA
zahady ciny tibetu - Záhady Číny a Tibetu: Bytost z neznáma

Bytost se zhmotnila?

Usadili se okolo jakéhosi přístroje, který vydával tichý táhlý tón. Nějaký čas se nedělo nic. Pak se uprostřed místnosti objevila mlha. Nepatrné cáry houstly až se stmelily v mléčně bílý oblak. Z něj se vynořila tvář a postupně i tělo, neznámá bytost, podobná člověku. Postava stála vzpřímeně a bez hnutí. Živá a přitom strnulá, vypadala děsivě.

Před ní se zhmotnil pohyblivý model naší sluneční soustavy Merkur, Venuše, Země a ostatní planety obíhaly kolem mateřské hvězdy. A bylo jich celkem deset. Za oběžnou drahou Pluta (v roce 2006 se astronomové shodli, že toto těleso už nebudou považovat za planetu) kroužil ještě jeden objekt. Pak se výjev rozplynul. Rusové si nedokázali vysvětlit, co vlastně viděli a láma jim k tomu odmítl cokoli sdělit.

Nelze vyloučit, že zajímavá historka je zcela vymyšlená nebo notně překroucená. Pokud se ale opravdu udala přesně tak, jak je popsána, nabízí se hned několik vysvětlení. Jedno fantastičtější než druhé.

První část příběhu naznačuje, že kontakt s neznámou bytostí byl navázán ryze spirituální cestou. Anebo šlo o podvod. Láma si vybírá schopné adepty, které připraví na nadcházející mystický zážitek koncentračním cvičením a dietou. Ve své cele své hosty zhypnotizuje a zážitek, který se nikdy nestal jim vsune do paměti.

Otázkou je, proč by to dělal. Chtěl cizincům dokázat, že Tibet je skutečné centrum magie? Byl to žert, jakási obdoba iluzionistických kousků, kterými někteří indičtí svatí mužové sadhuové ohromují západní turistiky?

Existovala ona tajemná bytost sama o sobě? Byla plodem magického rituálu nebo neznámé duchovní techniky?

Již celou řadu století mnoho medií tvrdí, že když se dostanou do transu, mohou zhmotnit duchovní formy tvořené ektoplazmou – záhadnou želatinovou, mléčně zbarvenou substancí, která v průběhu seance vychází mediu z úst.

z knihy Arnošta Vašíčka: Záhady Číny a Tibetu, kterou můžete zakoupit v eshopu Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Záhady Číny a Tibetu: Bytost z neznáma 269b - Záhady Číny a Tibetu: Bytost z neznáma  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Záhady Číny a Tibetu: Bytost z neznáma  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Záhady Číny a Tibetu: Bytost z neznáma  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*