Apolóňané mají často léčitelské schopnosti

Apolóňané se velmi rádi učí a doplňují svůj mnohostranný talent. Často se zajímají o různé kurzy a rozvíjejí mnoho schopností. Mají velmi zvídavou povahu, která je vede k hledání odpovědí a naplnění. V touze neustále navyšovat repertoár svých vědomostí mohou v životě vystřídat několik kariérních drah nebo zájmů.

eshop energie života nabízí


CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

139 Kč

MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Díky své schopnosti nasávat různorodé informace se někdy mohou cítit jako „houby“. Svému okolí mohou připadat jako „profesionální studenti“ nebo jako že si nejsou schopni ujasnit, co by chtěli dělat. Tak tomu však není. Apolóňané se zkrátka nechtějí omezovat se na jedinou roli nebo definici toho, kým a čím jsou.

Kdokoliv se je pokusí takto omezit nebo nálepkovat, narazí na okamžitý a razantní odpor. To je jeden z momentů, ve kterém normálně klidní Apolóňané reagují dramaticky. Pokud dojde k situaci, v níž by mohli Apolóňané dojít k přesvědčení, že se je někdo snaží limitovat či omezit, budou silně vzdorovat bez ohledu na to, zda je jejich přesvědčení oprávněné či nikoliv.

Nosí v sobě hlubokou touhu po soběstačnosti a nechtějí být závislí na druhých ať už finančně nebo emocionálně. Bývají spíše vážní, takže občas si potřebují připomenout, že život je třeba si užívat a vyhradit si čas na potěchu. Zřetelně to lze pozorovat, když jsou soustředění na svou cestu nebo cíl. Je nutné mít na paměti, že i ta hrstka Apolóňanů, kteří se vydají cestou potěšení a zábavy namísto seriózní nauky, na ni bude hluboce a plně soustředěna.

Mnoho Apolóňanů má za úkol léčit Zemi a cítí hluboké spojení se Zemí a jejími potřebami. Už od dětství vnímají energetická pole, aury, duchovní přátele nebo anděly a to je připoutává k duchovnímu bádání jako prostředku hledání odpovědí a vysvětlení. Tyto energetické schopnosti je mohou v určitém bodě jejich života přivést k práci léčitele Země, zvířat nebo lidí. Nezřídka jsou přitahováni k dětem a touží jim pomáhat stejně jako dalším bezbranným nebo potřebným. Mohou tak činit v roli rodiče, učitele, poradce nebo prostě jen starostlivého přítele.

Mají silnou schopnost empatie s ostatními a tuto vlastnost využívají, aby ostatním pomohli vyléčit a uvolnit emocionální bolest a strach. Milují krásu a přírodu. Pokud sami potřebují léčbu nebo hledají vnitřní mír, spoléhají na krásu a klid přírody. Mají silný smysl pro intuici a spirituální napojení. Apolóňané si často připadají exotičtí a užívají si svou „jinakost.“

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

zdroj: www.in5d.com

překlad: Honzoid


JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

SPIRULINA tbl.

vyčistí krev

180 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*