Apolóňané mají často léčitelské schopnosti

Apolóňané se velmi rádi učí a doplňují svůj mnohostranný talent. Často se zajímají o různé kurzy a rozvíjejí mnoho schopností. Mají velmi zvídavou povahu, která je vede k hledání odpovědí a naplnění. V touze neustále navyšovat repertoár svých vědomostí mohou v životě vystřídat několik kariérních drah nebo zájmů.

REKLAMA

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Díky své schopnosti nasávat různorodé informace se někdy mohou cítit jako „houby“. Svému okolí mohou připadat jako „profesionální studenti“ nebo jako že si nejsou schopni ujasnit, co by chtěli dělat. Tak tomu však není. Apolóňané se zkrátka nechtějí omezovat se na jedinou roli nebo definici toho, kým a čím jsou.

Kdokoliv se je pokusí takto omezit nebo nálepkovat, narazí na okamžitý a razantní odpor. To je jeden z momentů, ve kterém normálně klidní Apolóňané reagují dramaticky. Pokud dojde k situaci, v níž by mohli Apolóňané dojít k přesvědčení, že se je někdo snaží limitovat či omezit, budou silně vzdorovat bez ohledu na to, zda je jejich přesvědčení oprávněné či nikoliv.

Nosí v sobě hlubokou touhu po soběstačnosti a nechtějí být závislí na druhých ať už finančně nebo emocionálně. Bývají spíše vážní, takže občas si potřebují připomenout, že život je třeba si užívat a vyhradit si čas na potěchu. Zřetelně to lze pozorovat, když jsou soustředění na svou cestu nebo cíl. Je nutné mít na paměti, že i ta hrstka Apolóňanů, kteří se vydají cestou potěšení a zábavy namísto seriózní nauky, na ni bude hluboce a plně soustředěna.

Mnoho Apolóňanů má za úkol léčit Zemi a cítí hluboké spojení se Zemí a jejími potřebami. Už od dětství vnímají energetická pole, aury, duchovní přátele nebo anděly a to je připoutává k duchovnímu bádání jako prostředku hledání odpovědí a vysvětlení. Tyto energetické schopnosti je mohou v určitém bodě jejich života přivést k práci léčitele Země, zvířat nebo lidí. Nezřídka jsou přitahováni k dětem a touží jim pomáhat stejně jako dalším bezbranným nebo potřebným. Mohou tak činit v roli rodiče, učitele, poradce nebo prostě jen starostlivého přítele.

Mají silnou schopnost empatie s ostatními a tuto vlastnost využívají, aby ostatním pomohli vyléčit a uvolnit emocionální bolest a strach. Milují krásu a přírodu. Pokud sami potřebují léčbu nebo hledají vnitřní mír, spoléhají na krásu a klid přírody. Mají silný smysl pro intuici a spirituální napojení. Apolóňané si často připadají exotičtí a užívají si svou „jinakost.“

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

zdroj: www.in5d.com

překlad: Honzoid

REKLAMA

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

CHIA premium 1 kg

zrychlí metabolismus

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*