Plejáďané chtějí ostatní činit šťastnými

Z jakého hvězdného systému pocházíte? Co když jsou to Plejády? Ti, jejichž planetárním původem jsou Plejády, jsou citliví, milující a laskaví. Přetrvává u nich hluboká touha po míru a štěstí pro všechny. Pokud byste se Plejáďana zeptali, co chce od života, nejspíš by odpověděl „být šťastný.“ Plejáďané mají příjemnou jemnou energii, jíž si druzí rádi užívají.

REKLAMA

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jsou emocionální a milující, ale v touze potěšit druhé mají tendenci potlačovat vlastní emoce. Jsou citliví a na kritiku reagují zbrkle. Plejáďané často obětovávají své potřeby a požadavky, aby uspokojili druhé. To může působit vnitřní rozhořčení. Než by však své rozhořčení a hněv vyjádřili otevřeně, Plejáďané mohou místo toho užívat pasivně agresivní chování v naději, že se jejich pocitům dostane pozornosti a odpovědi, aniž by bylo nutné vést o nich debatu.

Musí si uvědomit, že ti, jež chtějí potěšit, by jejich pocity a potřeby raději slyšeli. Když musí ve svém okolí čelit zlobě, otevřenému napětí nebo hádkám, mohou Plejáďané fyzicky onemocnět, neboť v podvědomé snaze zmírnit a urovnat situaci absorbují emoce druhých.

Pokud nejsou vlastní potlačované emoce a absorbované emoce druhých jednou za čas uvolněny, mohou vytvářet energetické bloky. To může eventuálně vést až k fyzickému onemocnění.

Velká část toho, co by se Plejáďané měli naučit, spočívá v umožnění ostatním zažít si to, co si vybrali a osobně se v tom neangažovat. Naučí se uvědomit si svou touhu činit ostatní šťastnými a pochopit, že za své osobní štěstí a rozvoj je zodpovědný každý sám.

Musí se naučit umožnit druhým být zodpovědní za sebe, za svůj růst a za lekce, které musí podstoupit.

Musí se naučit, že nemohou rozhodovat o tom, kdy budou ostatní šťastní nebo co k tomu potřebují, místo aby se soustředili na vlastní štěstí. Jakmile akceptují skutečnou zodpovědnost za sebe sama a za své osobní štěstí, rozkvetou a jejich fyzické tělo začne v odpovědi zářit.

Plejáďané musí pracovat na rozvoji sebevědomí a komunikačních dovedností na třetí dimenzionální úrovni. Je pro ně důležité nabýt zpět svou osobní sílu, naučit se otevřeně komunikovat a stát se vnitřně silnými. Někdy mohou Plejáďané přijít druhým přehnaně zdrženliví a odměření. Souvisí to s jejich tendencí být natolik kritičtí k vlastním myšlenkám, že si je raději nechají pro sebe a také se s sníženým sebevědomím, jemuž mnoho Plejáďanů čelí. Často mají pocit, že jejich myšlenky nejsou „hodné“ sdílení a to je další oblast, na které musí pracovat.

Lidé z Plejád ve snaze přechodně uniknout z reality často začnou o usilovat o něco z třetí dimenze nebo využívat falešné prostředky k výstavbě komunikačních dovedností a sebejistoty. Těmi mohou být pokusy s drogami nebo alkoholem, vytváření sexuálních nebo romantických dramat či jednoduše únik do jiných realit prostřednictvím čtení, televize nebo filmů.

Plejáďané se uvolňují pláčem. Vzhledem k jejich tendenci potlačovat emoce se mohou dostat až k bodu, kdy už uvolnění nelze oddalovat. Může to vyústit v pláč, který se ve světle dané situace jeví jako přehnaná reakce. Toto uvolnění však zahrnuje mnoho předešlých situací. Vzhledem ke komunikačním problémům, s nimiž pracujeme, má mnoho Plejáďanů zkušenosti s různými typy uvolnění v oblasti krční čakry, například s pláčem.

Mohou se u nich také vyskytovat časté potíže s řečí nebo fyzické problémy jako je chrapot, kašel nebo ztuhlost krční čakry. Ty však vymizí, jakmile se v každodenním životě naučí být sebevědomí a otevřeně vyjadřovat své potřeby a emoce. Tyto potíže naznačují, že je potřeba nahlédnout dovnitř a zjistit, jaká komunikace tam uvízla a musí na povrch.

Plejáďané mají velmi silnou víru. Už od dětství silně pociťují účel, propojení s Bohem, jeho záměr a plán, a to i v nejtemnějších chvílích. Nosí uvnitř touhu hledat duchovní odpovědi a nalézt své propojení s Božskou silou. Jakmile začnou hledat a učit se, pokračují v růstu. Jak si postupně uvědomují své spojení s Bohem a začnou se mít rádi jako dokonalá stvoření, jimiž všichni jsou, mnoho starých pocitů, emocí a pochyb o sobě samotných vymizí.

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

269b - Plejáďané chtějí ostatní činit šťastnými ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Plejáďané chtějí ostatní činit šťastnými OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Plejáďané chtějí ostatní činit šťastnými http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

REKLAMA

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*