Plejáďané chtějí ostatní činit šťastnými

Z jakého hvězdného systému pocházíte? Co když jsou to Plejády? Ti, jejichž planetárním původem jsou Plejády, jsou citliví, milující a laskaví. Přetrvává u nich hluboká touha po míru a štěstí pro všechny. Pokud byste se Plejáďana zeptali, co chce od života, nejspíš by odpověděl „být šťastný.“ Plejáďané mají příjemnou jemnou energii, jíž si druzí rádi užívají.

REKLAMA

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

259 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jsou emocionální a milující, ale v touze potěšit druhé mají tendenci potlačovat vlastní emoce. Jsou citliví a na kritiku reagují zbrkle. Plejáďané často obětovávají své potřeby a požadavky, aby uspokojili druhé. To může působit vnitřní rozhořčení. Než by však své rozhořčení a hněv vyjádřili otevřeně, Plejáďané mohou místo toho užívat pasivně agresivní chování v naději, že se jejich pocitům dostane pozornosti a odpovědi, aniž by bylo nutné vést o nich debatu.

Musí si uvědomit, že ti, jež chtějí potěšit, by jejich pocity a potřeby raději slyšeli. Když musí ve svém okolí čelit zlobě, otevřenému napětí nebo hádkám, mohou Plejáďané fyzicky onemocnět, neboť v podvědomé snaze zmírnit a urovnat situaci absorbují emoce druhých.

Pokud nejsou vlastní potlačované emoce a absorbované emoce druhých jednou za čas uvolněny, mohou vytvářet energetické bloky. To může eventuálně vést až k fyzickému onemocnění.

Velká část toho, co by se Plejáďané měli naučit, spočívá v umožnění ostatním zažít si to, co si vybrali a osobně se v tom neangažovat. Naučí se uvědomit si svou touhu činit ostatní šťastnými a pochopit, že za své osobní štěstí a rozvoj je zodpovědný každý sám.

Musí se naučit umožnit druhým být zodpovědní za sebe, za svůj růst a za lekce, které musí podstoupit.

Musí se naučit, že nemohou rozhodovat o tom, kdy budou ostatní šťastní nebo co k tomu potřebují, místo aby se soustředili na vlastní štěstí. Jakmile akceptují skutečnou zodpovědnost za sebe sama a za své osobní štěstí, rozkvetou a jejich fyzické tělo začne v odpovědi zářit.

Plejáďané musí pracovat na rozvoji sebevědomí a komunikačních dovedností na třetí dimenzionální úrovni. Je pro ně důležité nabýt zpět svou osobní sílu, naučit se otevřeně komunikovat a stát se vnitřně silnými. Někdy mohou Plejáďané přijít druhým přehnaně zdrženliví a odměření. Souvisí to s jejich tendencí být natolik kritičtí k vlastním myšlenkám, že si je raději nechají pro sebe a také se s sníženým sebevědomím, jemuž mnoho Plejáďanů čelí. Často mají pocit, že jejich myšlenky nejsou „hodné“ sdílení a to je další oblast, na které musí pracovat.

Lidé z Plejád ve snaze přechodně uniknout z reality často začnou o usilovat o něco z třetí dimenze nebo využívat falešné prostředky k výstavbě komunikačních dovedností a sebejistoty. Těmi mohou být pokusy s drogami nebo alkoholem, vytváření sexuálních nebo romantických dramat či jednoduše únik do jiných realit prostřednictvím čtení, televize nebo filmů.

Plejáďané se uvolňují pláčem. Vzhledem k jejich tendenci potlačovat emoce se mohou dostat až k bodu, kdy už uvolnění nelze oddalovat. Může to vyústit v pláč, který se ve světle dané situace jeví jako přehnaná reakce. Toto uvolnění však zahrnuje mnoho předešlých situací. Vzhledem ke komunikačním problémům, s nimiž pracujeme, má mnoho Plejáďanů zkušenosti s různými typy uvolnění v oblasti krční čakry, například s pláčem.

Mohou se u nich také vyskytovat časté potíže s řečí nebo fyzické problémy jako je chrapot, kašel nebo ztuhlost krční čakry. Ty však vymizí, jakmile se v každodenním životě naučí být sebevědomí a otevřeně vyjadřovat své potřeby a emoce. Tyto potíže naznačují, že je potřeba nahlédnout dovnitř a zjistit, jaká komunikace tam uvízla a musí na povrch.

Plejáďané mají velmi silnou víru. Už od dětství silně pociťují účel, propojení s Bohem, jeho záměr a plán, a to i v nejtemnějších chvílích. Nosí uvnitř touhu hledat duchovní odpovědi a nalézt své propojení s Božskou silou. Jakmile začnou hledat a učit se, pokračují v růstu. Jak si postupně uvědomují své spojení s Bohem a začnou se mít rádi jako dokonalá stvoření, jimiž všichni jsou, mnoho starých pocitů, emocí a pochyb o sobě samotných vymizí.

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

269b - Plejáďané chtějí ostatní činit šťastnými  ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Plejáďané chtějí ostatní činit šťastnými  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Plejáďané chtějí ostatní činit šťastnými  http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

REKLAMA

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*