Vesmír, který tady byl dřív, než náš, se dá dokázat

Před vznikem našeho vesmíru existoval jiný vesmír. Jedná se o opakující se vesmírný cyklus smrti a zrození, stejně jako reinkarnace.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


Vesmír, který tady byl dřív, než náš, se dá dokázat.
Vesmír, který tady byl dřív, než náš, se dá dokázat. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

“Další vesmír bude stejný jako ten náš – avšak pouze z obecného hlediska, nikoliv v každém detailu samozřejmě…”

Výzkumník možná objevil přesvědčivý důkaz o vesmíru, který zde byl dříve, než ten náš. A nejen to. Říká, že náš vesmír je pouze posledním v nekonečné sérii vesmírů.

Profesor Sir Roger Penrose tvrdí, že náš známý vesmír je posledním v dlouhé linii dřívějších vesmírů. Odpovídá tak na otázku, co bylo před velkým třeskem.

Předchozí vesmír zanechal po sobě stopy

Podle profesora Sira Rogera Penrose, dřívějšího kolegy zesnulého profesora Hawkinga, náš vesmír stále nese stopy událostí předchůdce našeho vesmíru, který zanikl před nějakými 14 miliardami let. 

Profesor Penrose, výzkumník Oxfordské univerzity je jedním z nejpřednějších teoretických fyziků. Podle něj existují důkazy, jež naznačují, že náš vesmír je pouze posledním z nekonečné série vesmírů, kdy každý nový vesmír povstane ze svého předchůdce podobně jako bájný Fénix.

Obecně přijímané vědecké modely naznačují, že náš vesmír a všechen jeho obsah – hvězdy, planety a galaxie vznikl doslova z ničeho díky podivným a z velké části neobjeveným zákonům panujícím v subatomárním světě. 

Když byl 70. letech předložen inflační model zrodu vesmíru, byl oslavován jako zásadní průlom. Čím více však zkoumáme a poodhalujeme tajemství vesmíru, tím více tato teorie zaostává.

Předtím tady byl jiný kosmos

Nyní, podle cyklického modelu vesmíru, je odpověď na otázku, co bylo před naším vesmírem, snadná: Jiný vesmír.

Profesor Penrose a jeho kolegové ze Spojených států a Polska tuto myšlenku prověřovali. Věří, že konečně našli přesvědčivé stopy po vesmírech, které mohly existovat ještě před tím naším. Svá tvrzení zakládají na studiích reliktního záření po velkém třesku.

Toto záření, které astronomové poprvé objevili v polovině 60 let, prostupuje veškerým prostorem v podobě mikrovln. Studie však prokázaly, že toto záření se nešíří celým vesmírem rovnoměrně. Astronomové se domnívají, že tato nerovnoměrnost je důsledkem turbulence, která tu byla už ve chvíli, kdy byl stvořen náš vesmír.

Profesor Penrose a jeho kolegové však věří, že toto záření zároveň vykazuje vzory, které jsou v souladu s událostmi, jež mohly nastat v jiném vesmíru, který zde byl před tím naším. 

Profesor Penrose a jeho tým tvrdí, že tento náš vesmírný předek mohl obsahovat supermasivní černé díry. V průběhu nesčetných milionů let mohly tyto černé díry spolknout veškerou hmotu tohoto předchozího vesmíru. 

A nesčetné miliony let po této události mohly i tyto masivní černé díry zmizet v dávkách takzvaného hawkingova záření. (zdroj: curiosmos.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vesmír, který tady byl dřív, než náš, se dá dokázat269b - Vesmír, který tady byl dřív, než náš, se dá dokázat MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vesmír, který tady byl dřív, než náš, se dá dokázat OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vesmír, který tady byl dřív, než náš, se dá dokázat monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*