Ayahuasca není droga, ale cesta k sebepoznání

Ayahuasca způsobuje stav pozměněného, zesíleného vědomí, který se dostaví po vypití nápoje z této rostliny. V zásadě působí psychickou očistu či detoxikaci a psychoemocionální úlevu. Psychická očista je doprovázena nevolností, případně dávením a dalšími očistnými procesy: zvracením, průjmem, pocením, třesem a podobně.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč


Ayahuasca není droga, ale cesta k sebepoznání.
Ayahuasca není droga, ale cesta k sebepoznání.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Na psychologické úrovni ayahuasca zesiluje veškeré pocity a vnímání a zintenzivňuje a oživuje myšlení, sebereflexi a reakce. Nejen, že umocňuje vnitřní zážitek vlastní mysli, ale ta naše část, která je vědomá a vnímající, je schopna vyvolat zřetelnější spojení mezi myšlenkami, emocemi a chováním.

Můžeme tak spatřit celistvý obraz částí našeho života, našich vztahů, našich potíží a takzvaných „problémů“, což vede k vhledu o sobě samotném a hlubšímu porozumění vlastní realitě. Nejen, že je při tomto prožitku osvětlen a prozářen náš vnitřní svět, ale rozšiřuje a umocňuje se také kapacita vědomí.

Vize spojené s prožitkem na ayahuasce, jakkoliv chaotické, matoucí nebo živé a intenzivní, slouží k tomu, aby nám ukázaly celistvost našeho života: vstupy a výstupy našeho vědomí a podvědomé mysli, naše emocionální reakce a to, jak ovlivňují naše vztahy. Na druhou stranu jsou tyto vize často jen dalším očistným faktorem, který nám umožňuje zpracovávat vizuální otisky – dopad masmédií, televize, internetu a dalších psychosomatických a emocionálních blokád.

S respektem k duchovním aspiracím jedince se prožitek na ayahuasce ujímá role spontánního učení. Bez nároku na konkrétní fenomenologický status toho, co je zdrojem tohoto učení, může člověk zakusit velmi hluboké vhledy, odkrytí, a dokonce pocit, že je veden. Proto si prožitek na ayahuasce zaslouží nejhlubší úctu a je to ten typ zkušenosti, která vyvolává potřebu navštívit duchovního mistra či učitele.

Co ayahuasca není

Co ayahuasca je

  • droga
  • šamanský čaj z léčivých rostlin
  • DMT trip
  • nápoj pro detoxikaci a psychosomatickou očistu
  • zábava
  • zážitek holistické terapie
  • všelék
  • zážitek vnitřního učení a vedení
  • rekreační zážitek
  • magický prožitek

Komu je ayahuasca prospěšná a jak?

Prožitek na ayahuasce nám pomáhá získat více než mentální porozumění našemu životu. Pomáhá odkrýt srdeční porozumění našim situacím. Při tomto prožitku je těžké vyhnout se vlastní realitě, spíše naopak – otevírá člověku vnímání a vědomí a umožňuje mu zažít svou mysl ve své celistvosti.

Vzhledem k tomu, že odhaluje poznání různých stránek osobnosti (jak její příjemné aspekty, tak také stránky, se kterými se nesrovnáváme snadno), je doslova nemožné užívat ayahuascu rekreačním způsobem nebo skrze ni zažít výlet do jiných realit.

Ačkoliv je ayahuasca potenciálně silnou podporou na cestě k poznání sebe sama, není efektivní, pokud se k ní přistupuje pasivním způsobem. Ayahuasca není něco externího, co by „intervenovalo a napravilo problémy uvnitř nás samotných“, aniž bychom k tomu záměrně přispěli. Opravdového pomocníka přeměny z ní dělá až pevné osobní odhodlání, správná motivace a záměr.

Jak už bylo popsáno výše, ayahuasca pomáhá rozšířit a prohloubit známé prožitky stejně jako kapacitu vědomí jako takového, a proto je přínosem hlavně pro jedince, kteří chtějí vědomě zkoumat život, vztahy a hledají duchovní naplnění.

Ayahuasce se často říká léčitel, protože usnadňuje vnitřní procesy, které pak mohou nastartovat fyzické změny, psychosomatický a spirituální posun, změnu návyků nebo ústup od návykových vzorců. Prožitek na ayahuasce nás inspiruje a pomáhá nám začít se změnou, která umožní sebeléčbu a skutečnou transformaci.

Ayahuasca může člověka ponouknout k hlubšímu náhledu na realitu, ideje, ideologie a přesvědčení.

Prožitek na ayahuasce tedy připravuje podmínky pro trénink naší psyché, umožňuje získat více „vnitřního prostoru“ pro vnímání a posiluje schopnost nahlížet na každou zkušenost jako na mentální obraz – vysoce realistickou interpretaci reality, než jako na realitu „absolutní pravdy“. (zdroj: www.ayahuascaprajna.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Ayahuasca není droga, ale cesta k sebepoznání269b - Ayahuasca není droga, ale cesta k sebepoznání MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Ayahuasca není droga, ale cesta k sebepoznání OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Ayahuasca není droga, ale cesta k sebepoznání monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*