Horoskop na týden od 8. do 14. května 2023

Čeká nás hodně práce, která nás zavede novým směrem. Budeme mnohem klidnější, i když kolem nás mohou vládnout zmatky a nejasnosti.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na týden od 8. do 14. května 2023.
Horoskop na týden od 8. do 14. května 2023.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nepříjemnosti, kterým můžeme čelit, mohou způsobit, že naše úsilí bude neplodné. Naštěstí se můžeme spolehnout na podporu, která nám i za cenu jistých obětí přinese úspěch.

Nepřijde ovšem hned, ale za nějakou chvíli. Musíme být trpěliví a důrazní, aby se dostavil.

Nepropadejme proto depresi, věřme vlastním zkušenostem, které nám ukáží naději i v naprosté mlze.

Stačí se podívat dál do své budoucnosti na základě životního směru, kterým se ubíráme.

Důležitá je vlastní sebedůvěra, která nám vyjeví další cestu, ať se děje, co se děje.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Ráno může být poněkud depresivní. Když si budeme věřit, obnovíme harmonii, která nás přivede k vítězství, byť se to neobejde bez vzrušených debat.

Úterý

Nový směr se nám odhalí v úterý. Na výsledky si ale ještě budeme muset počkat, něco nás může zastavit. Podívejme se vnitřním zrakem do prvotních plánů svého života, než jsme se v tomto světe narodili.

Středa

Ve středu se mohou probudit naše ambice, které povzbudí naše ego. Něco se nám podaří, něco zase ne. Každopádně i to je součástí našeho nového vnímání vlastního života.

Čtvrtek

Ve čtvrtek se dozvíme informaci, která nás rozladí, aby vzápětí přišel nečekaný pozitivní obrat. Vydechneme si a jdeme směle dál.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek se budeme plně koncentrovat. Díky vnitřní transformaci, která nám jasnozřivě otevře cestu ke štěstí, hojnosti a harmonii, budeme v naprosté euforii. Náš život se změní.

Sobota

V sobotu bude zapotřebí hodně trpělivosti, jelikož nás čeká hodně práce. Budeme si užívat pospolitosti s lidmi na stejné lodi, čeká nás příjemný pozitivní obrat.

Neděle

V neděli můžeme na chvíli znervóznět. Díky porozumění s lidmi na stejné vlně si něco zásadního uvědomíme, což posílí naši vnitřní trpělivost jít dál za svým vysněným cílem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 8. do 14. května 2023269b - Horoskop na týden od 8. do 14. května 2023 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 8. do 14. května 2023 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 8. do 14. května 2023 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*