Horoskop na týden od 25. dubna do 1. května 2022

Budeme zažívat harmonii, která nás sice může udržovat v naší svaté pravdě, ale to nic nezmění na naší uvolněnosti a plné oddanosti našemu vnitřnímu záměru.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 25. dubna do 1. května 2022.
Horoskop na týden od 25. dubna do 1. května 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Úspěch, kterého dosáhneme, bude průběžnou odměnou za naši tvrdou práci, jejíž plody dozrají později. Cesta bude namáhavá, ale díky naší rozhodnosti a odvaze jít si za svým cíl bude opravdu stát za to.

Naše ambice posílí informace, která potvrdí, že námi zvolený směr je naprosto správný, byť to nebude zadarmo.

Nikdo ještě nic nevydělal šetřením, peníze se mají točit. V tomto směru se můžeme spolehnout na podporu, která nám pomůže vidět lépe záblesky budoucnosti.

V tuto chvíli si ale užívejme harmonie, která nám zvedne naši sebedůvěru, že věci, na kterých tvrdě pracujeme, přece jen mají svůj smysl.

Zároveň ale počítejme s tím, že některé ambiciózní plány nemusí nutně vyjít.

Proto je žádoucí, abychom naše kroky pečlivě promýšleli, ale zároveň byli nekompromisní.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

V pondělí se můžeme spolehnout na pomoc, což nám bude zvedat náladu, i když den může být poněkud fádní a unylý. Věnujme se plně své práci a koníčkům.

Úterý

V úterý nás může čekat rozčarování. Bude nutné zaujmout rázný postoj. Díky intenzivnímu spojení s naším vyspělejším já najdeme východisko.

Středa

Rozčarování nás může potrápit i ve středu, ale euforická radost, která přijde vzápětí, ho rychle vymaže. Trpělivost bude na místě.

Čtvrtek

Čekají nás zmatky. Pachuť problémů z minulých dní se přesune dovnitř nás. My si přesto ale budeme pískat, čeká nás radostné shledání.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude podobný jako čtvrtek s tím rozdílem, že naše odvaha a rozhodnost čelit nesnázím ještě více posílí.

Sobota

V sobotu můžeme očekávat zásadní pozitivní obrat. Naše trpělivost přinese své ovoce, naše ambice vzrostou. Budeme mít slunce v duši.

Neděle

Do nedělního rána se probudíme spanile. Dozvíme se informaci, která zastaví úplně veškeré dění a zvýší tlak. Někteří s nás mohou být dost na dně. Pečlivě sledujme vše, co má pro nás smysl.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 25. dubna do 1. května 2022 269b - Horoskop na týden od 25. dubna do 1. května 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 25. dubna do 1. května 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 25. dubna do 1. května 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*