Horoskop na tento týden od 3. do 9. srpna 2020

Pokud se nám v minulý dnech zdálo, že vše stojí na místě, nyní se můžeme těšit na pořádnou jízdu s velmi pozitivním nábojem. Bude sice náročná na čas a povinnosti, ale o to více bude posílená velkým počtem lidí, kterým na nás záleží.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč


Horoskop na tento týden od 3. do 9. srpna 2020.
Horoskop na tento týden od 3. do 9. srpna 2020. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden říká, že podpora bude velmi mocná. Bude nás neustále naplňovat překrásnou vnitřní harmonií. Ta se projeví i navenek v naší realitě – hojností a prosperitou.

Je však nutné mít na paměti, že nás budou sledovat i lidé, které zžírá jejich závist. Bude proto velmi žádoucí, abychom velmi pečlivě zvažovali, s kým jednat a s kým nikoliv, protože by to bylo nejen ztrátou času, ale zároveň rizikem nákazy negativitou.

Pokud tyto nástrahy trpělivě překonáme, zbude nám jen hodně práce, což půjde zvládnout, protože podpora našeho úsilí nebude slábnout, ale naopak ještě více sílit.

Kdyby se přece jen stalo, že nás velká pozornost, kterou budeme poutat, začne unavovat, obrňme se nadějí a lehkým odstupem.

Investujme do naší přítomnosti, protože nás formuje do budoucna. Radost, kterou při tom můžeme zažívat, má samozřejmě svůj rub a líc. Jelikož žijeme v dualitě, tak zatímco některé věci mohou kvést, jiné zase uvadat.

Pokud cítíme, že něco opravdu nemá smysl, je lepší odejít než riskovat další a další problémy v budoucnu, protože logicky vyplývají z našich charakterů.


Mantra na tento týden: Předvídám.


Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Podpora začne již v pondělí. Bude záhodno se plně oddat své práci, svému poslání. Díky tomu si uvědomíme něco zásadního, což nám pomůže zregenerovat všechny své síly.

Úterý

V úterý bude podpora pokračovat. V tento den bude ale zároveň zásadní, nakolik si necháme poradit od zkušenějších. I tato věc má ale své pro a proti. Když si necháme poradit, úspěch nás nemine. Ale zároveň bude jasné, že naše úsilí bylo ovlivněno byť pozitivním, ale cizím elementem.

Středa

Ve středu se opět ponoříme do práce. A bude jí opravdu hodně. Tento nával promění naše uvažování. Budeme se držet spíše stranou.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nás čeká změna životního směru. Nový začátek. Naplní nás harmonií a oddaností.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek pozor na diskuse, které mohou přerůst v konflikt, který nás může hodně znervóznit. Za dobrotu na žebrotu.

Sobota

Konflikt může pokračovat i v sobotu. Naštěstí se budeme moci obrátit na podobně smýšlející přátele, kteří nás podpoří, i když vzniklý zmatek může přetrvávat i nadále.

Neděle

V neděli se situace uklidní, podaří se nám problémy překonat naší odvahou a rozhodností. Takže s klidem vykročíme dál. Počítejme ale s tím, že nás budou provázet dozvuky v podobně menších nepříjemností.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. srpna 2020 269b - Horoskop na tento týden od 3. do 9. srpna 2020  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. srpna 2020  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 3. do 9. srpna 2020  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*