Horoskop na tento týden od 18. do 24. října 2021

Něco zásadního nám udělá velkou radost. Následný zmatek bude zákonitý, protože nás přinutí zahlédnout záblesk lepší budoucnosti. Je však nutné do ní rázně investovat. Jak úsilím, tak i financemi.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 18. do 24. října 2021.
Horoskop na tento týden od 18. do 24. října 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden proto silně doporučuje, abychom se plně oddali svému záměru, který nás bytostně naplňuje. Přinese nám totiž seberealizaci, hojnost a především setkání s lidmi na stejné vlně.

Důležité ovšem bude, abychom oplývali sebevědomím, že to všechno zvládneme, protože zpočátku se může stát, že naše snaha nikam nevede, i když víme, že jdeme správně. Ale tak to bývá u každého nového startu, kdy je cíl v nedohlednu.

A proto se neohlížejme vpravo ani vlevo. A už vůbec ne dozadu. Jedině vpřed, i když se nám bude zdát, že všechno není v pořádku. Ale je. Jen je nutné, abychom se o samotě řádně připravili na hlavní dějství, které přijde ve správnou dobu.

Nenechme se rozladit žádným rozčarováním z jednání jiných, i když my budeme nadšení. Raději se držme stranou, ať se nenakazíme negativní energií, která rozhodně není naše.

Tím spíše, když každý náš úspěch bude někdo snižovat. Buďme trpěliví, klidní a vědomi si skutečnosti, že to vypovídá něco o nich, nikoliv o nás.

A když už se nám bude zdát, že nás negativita pohlcuje čím dál více, objeví se před námi světlo, které nás s povzbuzením navede zpět na správnou cestu. Jen buďme pozorní, abychom maják neminuli.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne dobře, i když nám stále bude něco kazit náladu. Budeme stát před rozhodnutím, jak jednat v určité záležitosti. Bohužel nebudeme mít dostatek informací, takže budeme muset volit intuitivně.

Úterý

Úterý bude podobné jako pondělí, ale se zásadním rozdílem – čeká nás hojnost, pozitivní obrat a dovršení jisté důležité etapy našeho života, protože jsme se v pondělí rozhodli správně.

Středa

Ve středu se budeme držet stranou. I když se nám v něčem zadaří, některé věci budou značně drhnout. Budeme se cítit dost na dně, úplněk si zkrátka vyžádá své.

Čtvrtek

Osud si s námi zahraje i ve čtvrtek. Každý náš úspěch bude vyvážen nervozitou, zda-li jednáme správně.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude už na tom lépe, protože v případě jakýchkoliv potíží se dočkáme podpory. Naše cesta dostane nový směr.

Sobota

Sobota bude příjemná, posilující, oddaná naší milované činnosti. Cítíme se lehce, nic nás netíží, ať jdeme kamkoliv. Nová cesta, na kterou jsme najeli v pátek, dostává jasné obrysy.

Neděle

Neděle začne náročně, hlavně po fyzické stránce, ale to se brzy změní v harmonii a hluboké rozjímání. Bude potřeba, protože naše mysl se může ocitnout v mlze.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. října 2021269b - Horoskop na tento týden od 18. do 24. října 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. října 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 18. do 24. října 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*