Horoskop na tento týden od 29. března do 4. dubna 2021

Prozřetelní uvidí budoucnost nejen svou, ale také globální. Nijak je ovšem nevyděsí, protože pochopí, že to, co se aktuálně děje, je součástí vyššího plánu, který vede k pročištění kolektivního vědomí lidstva. Toto uvědomění je přiměje k mnohem větší opatrnosti při sdělování názorů těm, kteří nejsou schopni vidět a slyšet. Mohou se tak cítit poněkud izolovaní, protože s málokým na toto téma najdou společnou řeč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na tento týden od 29. března do 4. dubna 2021.
Horoskop na tento týden od 29. března do 4. dubna 2021. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Horoskop na tento týden upozorňuje, že bude zapotřebí naší větší přísnosti, abychom rázně ukončili záležitosti, kterými nás zkoušejí nevyspělí egoisté. Díky tomu obnovíme všechny své síly. A nejen to, bude nám hojně přáno i po materiální stránce.

Podpora vyšších sil bude velmi mocná. Zajistí nám stabilitu a úspěchy. Zároveň nás nabádá, abychom zjistili víc, proč si máme podporu zasloužit.

Pochopíme mnohem hlouběji smysl hry, kterou s námi společně hraje naše vyspělejší já.

Pochopíme, že jsme obdařeni láskyplnou energií, která nám pomáhá čelit jakýmkoliv nepříjemnostem.

Navíc díky ní budeme snadno nacházet spřízněné duše na cestě k naplnění našeho života.

Případný hněv, který můžeme zažívat při kontaktu s extrémními egoisty, nás rychle opustí, když si uvědomíme, že ve skutečnosti nemáme žádné starosti, jelikož se můžeme na ony spřízněné duše naprosto spolehnout.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do pondělí se opřeme nabití silnou energií, jelikož vidíme smysl našich investic do budoucna. Zároveň k nám budou přicházet nápady či zajímavé zprávy. Uvnitř budeme cítit mocnou podporu.

Úterý

Naprostá regenerace nás bude provázet i v úterý. Jen pozor na přehnané ambice. V konečném důsledku by zároveň mohly vést k pochybnostem. Naštěstí budeme vnitřně harmoničtí, takže se s nimi snadno vypořádáme.

Středa

Ve středu bude pokračovat naše úsilí směrem k investicím do budoucna. Bude se nám dařit, budeme zcela bez obav.

Čtvrtek

Podpora našeho vyspělejšího já nás bude notně posilovat i ve čtvrtek. Takové odhodlání naplňovat své touhy i poslání v jednom, jsme snad ještě nikdy nezažili. I když se stane něco nepříjemného, velmi rychle se nám dostane podpory.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Obrovská radost nás čeká v pátek. Povzbudí nás do nového směru v našem životě. Zároveň si ale uvědomíme, že nás čeká dost úsilí, abychom vše dotáhli zdárně do konce. Bude zapotřebí proto pomoci zkušených.

Sobota

I když se můžeme cítit v sobotu osamělí, naše nitro bude vyzařovat lásku.

Neděle

Nová cesta začne právě v neděli. Naše vědomí nabude hlubší moudrosti. Na druhou stranu budeme mít tendenci se v něčem držet zpět, protože si uvědomujeme, že všechno má svou cenu, kterou je nutno zaplatit.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na tento týden od 29. března do 4. dubna 2021269b - Horoskop na tento týden od 29. března do 4. dubna 2021 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na tento týden od 29. března do 4. dubna 2021 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na tento týden od 29. března do 4. dubna 2021 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*