Pokud pocházíte ze souhvězdí Vega, jste…

Z jakého hvězdného systému pocházíte? Co když je to Vega? Ti, kdo pocházejí ze systému Vegy jsou soběstační, nezávislí, hrdí a mají pevnou vůli. Vyzařují klidnou vnější energii a jeví se jako silní a schopní. Chtějí být vzdělaní v mnoha oblastech a ve sférách svého zájmu někdy bývají sběrateli neobvyklých vědomostí. Mají schopnosti a nadání v mnoha směrech, jsou velmi kreativní a často umí projevit kreativitu a inteligenci ve vzájemné kombinaci.

REKLAMA

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

249 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

999 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mohou to být umělci, designéři, vynálezci, architekti a v současnosti mohou svou kreativitu rozvíjet skrze nové technologie. Jejich metody práce s těmito technologiemi jsou neobvyklé, protože je zakládají energiezivota Banner3 - Pokud pocházíte ze souhvězdí Vega, jste... více na „cítění“, než na intelektuálním porozumění.

Daří se jim projekty začínat, ale ne už tak je dokončovat. Vegané by měli chodit na hodiny vůle a sebekázně. Případně se mohou obklopit lidmi, kteří je podpoří a pomohou jim v dokončení projektů a nápadů.

Lidé z Vegy jsou cestovatelé hledající různorodost, výzvy a porozumění mnoha vnitřním otázkám. Snadno se začnou nudit. Nezřídka analyzují, dotazují a zpochybňují vše, čemu nerozumí, co neodpovídá systému jejich víry nebo co jim prostě nepřijde správné.

Ačkoliv mají docela chuť se učit, měnit a růst, potřebují Vegané dojít porozumění na vnitřní úrovni, aby své nitro otevřeli změnám. Toto porozumění nebude mít praktickou či logickou povahu. Namísto technického půjde spíše o porozumění vnitřní na úrovni „pocitů“, jež povede k „vědění“.

Většina lidí pocházejících z Vegy má silný smysl pro zodpovědnost, starostlivost a péči. Mohou nalézt naplnění v práci s dětmi a s lidmi, kteří jsou nemocní nebo vyžadují péči a podporu. Někdy to však mohou se zodpovědností za druhé přehánět a musí si připomenout, stejně důležité je naučit druhé vlastní zodpovědnosti.

Někdy potřebují rozvíjet silnější smysl pro pocit integrity s ostatními, protože se kvůli své starostlivé povaze mohou cítit zneužívaní. Mohou mít pocit, že ostatní jsou přitahování jejich chápavou energií, a že za nimi přicházejí řešit své osobní problémy. Je třeba poznamenat, že jen málo Veganů je ochotných sdílet své osobní detaily s ostatními, dokud předtím nenaváže důvěrný vztah.

Vegané mají léčitelské schopnosti a mohou cítit afinitu ke kamenům a krystalům. Mnoho Veganů v zaměstnání pečuje o druhé – například ve zdravotnictví, jako učitelé nebo ve sférách, jež umožňují svobodu a umělecké vyjádření.

Mají silnou potřebu trávit čas o samotě, v soukromí a mimo omezení. Je důležité, aby jim druzí projevili ocenění za to, co pro ně dělají. Vzhledem k mnoha zájmům a sférám působení se někdy partneři Veganů mohou cítit trochu opomíjeni a potřebují více pozornosti. Vegané mohou být natolik vtaženi do péče o druhé, že opomíjejí vlastní potřeby a osobní vztahy.

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

zdroj: www.in5d.com

překlad: Honzoid

REKLAMA

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zdravá pokožka

249 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

799 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*