Pokud pocházíte ze souhvězdí Vega, jste…

Z jakého hvězdného systému pocházíte? Co když je to Vega? Ti, kdo pocházejí ze systému Vegy jsou soběstační, nezávislí, hrdí a mají pevnou vůli. Vyzařují klidnou vnější energii a jeví se jako silní a schopní. Chtějí být vzdělaní v mnoha oblastech a ve sférách svého zájmu někdy bývají sběrateli neobvyklých vědomostí. Mají schopnosti a nadání v mnoha směrech, jsou velmi kreativní a často umí projevit kreativitu a inteligenci ve vzájemné kombinaci.

REKLAMA

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

799 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mohou to být umělci, designéři, vynálezci, architekti a v současnosti mohou svou kreativitu rozvíjet skrze nové technologie. Jejich metody práce s těmito technologiemi jsou neobvyklé, protože je zakládají energiezivota Banner3 - Pokud pocházíte ze souhvězdí Vega, jste...více na „cítění“, než na intelektuálním porozumění.

Daří se jim projekty začínat, ale ne už tak je dokončovat. Vegané by měli chodit na hodiny vůle a sebekázně. Případně se mohou obklopit lidmi, kteří je podpoří a pomohou jim v dokončení projektů a nápadů.

Lidé z Vegy jsou cestovatelé hledající různorodost, výzvy a porozumění mnoha vnitřním otázkám. Snadno se začnou nudit. Nezřídka analyzují, dotazují a zpochybňují vše, čemu nerozumí, co neodpovídá systému jejich víry nebo co jim prostě nepřijde správné.

Ačkoliv mají docela chuť se učit, měnit a růst, potřebují Vegané dojít porozumění na vnitřní úrovni, aby své nitro otevřeli změnám. Toto porozumění nebude mít praktickou či logickou povahu. Namísto technického půjde spíše o porozumění vnitřní na úrovni „pocitů“, jež povede k „vědění“.

Většina lidí pocházejících z Vegy má silný smysl pro zodpovědnost, starostlivost a péči. Mohou nalézt naplnění v práci s dětmi a s lidmi, kteří jsou nemocní nebo vyžadují péči a podporu. Někdy to však mohou se zodpovědností za druhé přehánět a musí si připomenout, stejně důležité je naučit druhé vlastní zodpovědnosti.

Někdy potřebují rozvíjet silnější smysl pro pocit integrity s ostatními, protože se kvůli své starostlivé povaze mohou cítit zneužívaní. Mohou mít pocit, že ostatní jsou přitahování jejich chápavou energií, a že za nimi přicházejí řešit své osobní problémy. Je třeba poznamenat, že jen málo Veganů je ochotných sdílet své osobní detaily s ostatními, dokud předtím nenaváže důvěrný vztah.

Vegané mají léčitelské schopnosti a mohou cítit afinitu ke kamenům a krystalům. Mnoho Veganů v zaměstnání pečuje o druhé – například ve zdravotnictví, jako učitelé nebo ve sférách, jež umožňují svobodu a umělecké vyjádření.

Mají silnou potřebu trávit čas o samotě, v soukromí a mimo omezení. Je důležité, aby jim druzí projevili ocenění za to, co pro ně dělají. Vzhledem k mnoha zájmům a sférám působení se někdy partneři Veganů mohou cítit trochu opomíjeni a potřebují více pozornosti. Vegané mohou být natolik vtaženi do péče o druhé, že opomíjejí vlastní potřeby a osobní vztahy.

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

zdroj: www.in5d.com

překlad: Honzoid

REKLAMA

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*