Tento text nečtěte, pokud dál chcete žít v iluzi

Manipulace. Velmi škaredé slovo, které dnes kdekdo skloňuje, byť často význam je zcela neuchopitelný a zcela někde jinde, než základ tohoto slova vypovídá. Ať už tak či onak, zkusme si tento náročný kus poněkud rozdělit, ať to máme o něco snazší.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

ERYTHRITOL 400 g

nahradí bílý cukr

119 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Negativní manipulace. Ta spočívá v zakrývání skutečnosti. Pozitivní zase v odkrývání pravdy. Skutečnost, že vědomí zakrývači označují odkrývání za hulvátství, netaktnost a nezdvořilost je zcela irelevantní.

Pak tady ale máme nevědomé zakrývače, česky řečeno skeptiky. Ti odkrývání označují spíše za hloupost anebo nesmysl. Třeba mnozí lékaři, kteří nechtějí v žádném případě připustit, že máme v sobě parazity, tedy skutečné původce mnoha nemocí. Proč to nechtějí připustit? Z jednoduchého důvodu – ze strachu, že by pak neobhájili svůj diplom.

Na druhou stranu odkrývači zase často postrádají dostatek ohleduplnosti vůči těm, kteří nesnesou tolik světla/pravdy ve svých očích a zvuku/pravdy ve svých uších. Přiznávám, jsem jedním z nich. Jsem tedy vinen?

Je mi to srdečně Jedno. Držím se zlatého pravidla „Nikdy ničeho nelituj“. Každý okamžik, opravdu každý okamžik, stál za to jej prožít, povznesl nás a měl tudíž svůj smysl. A žádná, opravdu žádná výtka od kohokoliv k čemukoliv, to nezmění. Samozřejmě pokud někoho rovnou nezabijete. Ale i to je na diskusi, záleží totiž z jaké roviny se na danou skutečnost díváte. Třeba takoví Ilumináti.

Jak je můžeme soudit, když je absolutně nechápeme? A sice z velmi jednoduchého důvodu, že nižší nemůže nikdy pochopit vyšší, které to nižšímu nebude nikdy vysvětlovat, protože by to nepochopilo. Jejich snaha vysvětlit nám jejich pohnutky se zcela míjí účinkem, proto mezi nás posílají své prostředníky – politiky. Bohužel ti ovšem nejsou tak dokonalí jako oni sami.Jejich mysl totiž využívá především šedou kůru mozkovou, kde sídlí ego, na rozdíl od duše, která má své království uvnitř mozku, přesněji v šišince mozkové.

Ať už ale používáme více či méně vnější nebo vnitřní část mozku, v lidském těle jakákoliv bytost zůstává lidskou bytostí. Na vyspělosti oné bytosti často vůbec nezáleží. Stále zůstává člověkem spojeným s ostatními lidskými bytostmi na této planetě. Tedy taky s nimi sdílí veškeré slasti i strasti.

A stejně nezáleží na tom, zda věříme anebo nikoliv. Třeba esoterika je skutečná jen pro ty, kteří tomu věří. Ale i hmota existuje jen pro ty, kteří tomu věří. Akorát tato iluze je mnohem uvěřitelnější.

Zkrátka všechno kolem nás je iluzí. Pokud by se dala rozdělit, ačkoliv jak racionálně rozdělit Všemocnou přítomnost na různých úrovních Bytí, tak se jednotlivé úrovně liší mezi sebou dokonalostí a určením, ke komu mají směřovat. Co však iluzí rozhodně není, je fakt, že jedině ego, byť takzvaně duchovní, dokáže být netolerantní.

Duše v žádném případě. Ta odpouštět umí, protože je jí to zcela božsky přirozené. A hlavně Jedno.

Proto si prosím všechno navždy odpusťme. Vždyť je to jenom Hra 🙂

Harmonii v duši přeje georg

P.S. Pokud používáte mobil, nezapomínejte prosím, že je to nástroj, nikoliv hračka:-)

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Tento text nečtěte, pokud dál chcete žít v iluzi MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Tento text nečtěte, pokud dál chcete žít v iluzi OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Tento text nečtěte, pokud dál chcete žít v iluzi monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Škornice extrakt 10:1 ZDARMA.


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*