Křemelina pomůže tělu doplnit křemík

Organická křemelina je unikátním zdrojem přírodního dobře vstřebatelného křemíku, který potřebujeme pro zdravé kosti, kůži, nehty a vlasy. Pokud konzumujeme organickou křemelinu, zároveň účinně detoxikujeme své tělo, jelikož v trávicím traktu absorbuje bakterie, plísně, prvoky, parazity, viry, pesticidy a těžké kovy.

Monoatomické prvky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Křemelina se skládá z rozsivek, což jsou jednobuněčné organizmy, které se před 300 miliony let proháněly v tehdejších oceánech.

Z mořské vody si pak tyto organismy vytvořily křemičité jemné skořápky, které se po odumření hromadily na mořském dně, což do dnešní doby mělo za příčinu vznik až tisícimetrových vrstev.

Jakmile oceány ustoupily, tyto vrstvy se staly společně s mušlemi součástí křídových útesů, prášek z nich pak dal vzniknout rozsivkové půdě.

Jako zcela netoxická obsahuje velmi cenné minerály – křemík, vápník, mangan, hořčík, titan, železo a další.

Konzumace křemeliny = detox

Pokud konzumujeme křemelinu, v trávicím traktu absorbuje bakterie, plísně, prvoky, parazity, viry, pesticidy a zbytky chemických látek, E-coli a těžké kovy, takže tyto jinak nebezpečné odpadní látky místo usazení v organismu spolehlivě vyloučíme ve stolici.

Konzumace křemeliny = obnova křemíkových zásob

Další obrovskou výhodou křemeliny je vysoký obsah křemíku, jehož sloučeniny patří mezi základní stavební kameny živé hmoty.

Křemík se nachází našich kostech, kůži, nehtech a vlasech. Bohužel jak stárneme, obsah křemíku se v našem těle snižuje. Řešením je proto křemík doplňovat. Jenže lidské tělo umí zpracovat jedině organický křemík, který tkáním dodává pevnost.

Křemelina z eshopu Energie života tyto požadavky přesně splňuje. Je bez jakýchkoliv chemických úprav, přísad nebo barviv přímo z dolů ve sluneční Kalifornii.

Další zdravotní výhody křemeliny

– lepší trávení a pravidelnější pohyby střev
– lepší fungování jater a tlustého střeva
– silnější imunita a ochrana před nemocemi
– silnější kosti a ochrana před zlomeninami a osteoporózou
– silnější klouby a vazy
– zvýšená životní energie
– pro psy a kočky – lepší srst a ochrana před blechami


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*