Křemelina pomůže tělu doplnit křemík

Organická křemelina je unikátním zdrojem přírodního dobře vstřebatelného křemíku, který potřebujeme pro zdravé kosti, kůži, nehty a vlasy. Pokud konzumujeme organickou křemelinu, zároveň účinně detoxikujeme své tělo, jelikož v trávicím traktu absorbuje bakterie, plísně, prvoky, parazity, viry, pesticidy a těžké kovy.

REKLAMA

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


Křemelina pomůže tělu doplnit křemík. Křemík je v těle důležitý nejen pro nehty a vlasy, ale má i další příznivé účinky na naše zdraví.
Křemelina pomůže tělu doplnit křemík. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Křemelina pro lidi je unikátní přírodní zdroj křemíku, která zahrnuje i další důležité minerály. Křemík je v těle velice důležitý pro pevnost a jeho vliv na zdraví je větší než si myslíme. Je totiž důležitý nejenom pro kosti, nehty a vlasy.

Potravinářská křemelina se skládá z rozsivek, což jsou jednobuněčné organizmy, které se před 300 miliony let proháněly v tehdejších oceánech. Z mořské vody si pak tyto organismy vytvořily křemičité jemné skořápky, které se po odumření hromadily na mořském dně, což do dnešní doby mělo za příčinu vznik až tisícimetrových vrstev.

Jakmile oceány ustoupily, tyto vrstvy se staly společně s mušlemi součástí křídových útesů, prášek z nich pak dal vzniknout rozsivkové půdě. Křemelina jako zcela netoxická obsahuje velmi cenné minerály – křemík, vápník, mangan, hořčík, titan, železo a další. Křemík a další minerály mají zásadní vliv na naše celkové zdraví.

Křemík odstraňuje těžké kovy z těla

Pokud konzumujeme křemelinu, v trávicím traktu absorbuje bakterie, plísně, prvoky, parazity, viry, pesticidy a zbytky chemických látek, E-coli a těžké kovy, takže tyto jinak nebezpečné odpadní látky místo usazení v organismu spolehlivě vyloučíme ve stolici.

Další obrovskou výhodou křemeliny je vysoký obsah křemíku, jehož sloučeniny patří mezi základní stavební kameny živé hmoty. Křemelina nám tedy může v těle skvěle doplnit zásoby křemíku. Prodej křemeliny není nijak omezen a je jí dostatek, a to se odráží v ceně křemeliny.

Účinky křemeliny v těhotenství nebyly zjišťovány žádnou studií. Pokud byste se rozhodla v těhotenství křemelinu užívat, tak je důležité se poradit s vaším lékařem.

Křemík se nachází v našich kostech, kůži, nehtech a vlasech. Bohužel jak stárneme, obsah křemíku se v našem těle snižuje. Řešením je proto křemík doplňovat. Jenže lidské tělo umí zpracovat jedině organický křemík, který tkáním dodává pevnost.

Křemelina z eshopu Energie života tyto požadavky přesně splňuje. Je bez jakýchkoliv chemických úprav, přísad nebo barviv přímo z dolů ve sluneční Kalifornii.

Další zdravotní výhody křemeliny

Křemík je v těle důležitý především pro:

  • lepší trávení a pravidelnější pohyby střev
  • lepší fungování jater a tlustého střeva
  • silnější imunita a ochrana před nemocemi
  • silnější kosti a ochrana před zlomeninami a osteoporózou
  • silnější klouby a vazy
  • zvýšená životní energie
  • zdravé nehty a vlasy
  • pro psy a kočky
  • lepší srst a ochrana před blechami
REKLAMA

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*