Vyšší logika: Principy vládnutí mocných

V každém z nás je skeptik. Záleží jen, jaké pozornosti se mu od nás dostane. Skeptik je to hmotné v nás, které nevěří v nehmotné, jelikož to není možné, protože hmotné je tvořeno nehmotným, tedy to, co nás přesahuje. A čím méně si to uvědomujeme, tím více upadáme do iluze, tudíž mnohem snadněji se dá s námi globálně manipulovat. Abychom tomuto na první pohled nesmyslnému blábolení lépe porozuměli, musíme jít do podstaty oné skryté manipulace, která spočívá ve využívání skrytých významů jednotlivých slov, protože ta jsou klíčem k naší duši. Vědci z ruské akademie věd již prokázali, že struktura našeho genetického kódu, tedy DNA, může být spojená s každou existující lidskou řečí, aniž bychom si to uvědomovali. Stručně řečeno slova, která používáme, jsou tak klíčem k naší duši. Pokud elity používají určitá slova, po jejichž původnímu významu vůbec nepátráme, snadno nás tak uvrhnou do svých osidel, aniž bychom si toho všimli. To ale není vše.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jelikož DNA je podle zjištění ruských vědců přijímačem a vysílačem zároveň, můžeme si směle položit otázku – s čím nás tedy DNA ve skutečnosti spojuje? Odpověď je velmi prostá – DNA je spojením mezi duchem, přebývajícím ve vyšších světech a naší fyzickou osobností v tomto světě. DNA je synonymem pro duši, je jejím matematicko-lingvistickým vyjádřením.

A jelikož příkazy přicházejí vždy ze shora, protože je to pro fungování lidské bytosti naprosto přirozené, vládci Země využívají tohoto principu k ovládání mas. Chápete správně – pouze napodobují vyšší moc, i když nejsou a nemohou být vyššími. Naučili se jen pár levných triků, kterými se daří lidstvo oblafnout.

Klasická lest – otočka o 180 stupňů

Třeba nás ovládají základním falešným programem, že když jim přestaneme sloužit, tak zemřeme. Jenže ve skutečnosti je to přesně naopak – oni zemřou, když jim přestaneme sloužit, protože nebudou mít koho ovládat. Povšimněte si prosím onoho jednoduchého triku, jak zakrýt pravdu – převrátíte ji o 180 stupňů, abyste odvedli pozornost od vás samotných.

To je ale pouze taková povrchní legrácka, kterými nás zásobují skrze média, která různí oligarchové vlastní, každý den. Jejich praktiky jsou mnohem rafinovanější, protože manipulují s naší DNA právě prostřednictvím slov, do nichž vkládají skryté významy.

Vezměme si například slovo vláda. Upírají se k ní často naše zraky, jelikož řídí naše životy. Tedy alespoň si to myslíme. Základem slova vláda je „vlad“. Jiných slov se stejným základem moc nenajdeme. Respektive jedno jediné – jméno. Vladimír. Třeba Iljič Lenin – největší vůdce všech robotů, pracujících na vrchnost. Nebo Vladimír Putin. Ten má navíc ještě po otci druhé jméno Vladimirovič. Není divu, že má v Rusku tak zásadní postavení. V každém jazyce existuje mnoho slov, jejichž prostřednictvím elity manipulují s davy.

Dá se tak jednoduše dá o-vláda-t mnoho lidí, aniž by o tom věděli, jelikož je jim vkódováno do jejich duše například pojem „velký vůdce, bez něhož bychom se neobešli a který nás řídí.“ Nebo ho můžeme klidně i nenávidět, ale i to plní svou funkci, protože svou pozorností danému subjektu věnujeme svou energii. Že byste na to nenaletěli? Ale o vás přece vůbec nejde, navíc o tom ani nemusíme vědět, jelikož jsme tento program zdědili po svých rodičích, kteří tomu věřili a tím to přenesli na nás.

Mnohdy byli vychováni v křesťanských církvích, přičemž jejich chrámy a katedrály často stojí na takzvaných silových liniích Země. Tudíž programy, které církev šířila, se do nich často nasákly až do morku kostí. Jejich DNA převzala tento manipulativní program, který jsme poté všichni zdědili.

Když si vezmeme modlitbu „Otče náš, jenž si na nebesích“, ke komu se vlastně lidé modlí? Vzhledem ke skutečnosti, že nekonečný stvořitel se nachází všude, ne jen na nebesích, z nichž přicházely vyspělé bytosti, ale z masa a kostí, vydávající se za bohy? Jejich moc posléze pozemské linie vládnoucích kast jen začaly napodobovat, jak je již zmíněno v úvodu článku.

Zatímco původně byla řízení lidstva zcela otevřené – v podobě vyvolené šlechty – později přes zednáře, kteří se ještě na konci 19. století zcela otevřeně deklarovali svou moc, dnes se již schovávají pod pláštíkem anonymity. Byli k tomu donuceni, protože přímé řízení ze shora čím dál více dráždí. To však neznamená, že mezi politiky zednáři nejsou. Ba naopak, jen to o nich nevíme. A funguje to všude, i v českých reáliích – Bude zednářská vláda? Babiš a Sobotka se pozdravili zednářským stiskem ruky. Podívejte se.

Demokracie = skrytá diktatura

Když přímá diktatura již přestala vyhovovat svému původnímu účelu, přistoupilo se k takzvané demokracii, která je pouze skrytou formou diktatury. Stačí totiž tímto primitivním způsobem infikovat alespoň jednu třetinu voličů – robotů, kteří ve své slepé naivitě (jsou to roboti) pak mohou nákazu šířit dále.

Jestli vám to připadá stupidní, máte naprostou pravdu. Na primitivní obyvatelstvo ani nemůžete vyrukovat s nějakými moudry – proto jsou reklamy „pitomé“, protože jedině takovým roboti rozumějí – respektive snadnou se nahrávají jako programy do jejich podvědomí. Označení „stupidní“, „primitivní“ a „pitomé“ prosím neberte jako hanlivé, jen pouze určující a označující daný stav.

Geniálnost je v něčem jiném. Nikdo by totiž nevěřil, že se celá společnost dá snadno ovládat jen přes její část, kterou tvoří právě roboti. Slepí roboti.

Jak toho vlastně vládci dosáhli, že se jim podařilo mezi nás infiltrovat roboty, aniž bychom si toho všimli? Nijak, jsou to jen pozůstatky geneticky upravených primitivních primátů, kterým se trpělivě vštěpovalo do DNA základní pravidlo: „monkey see, monkey do – opice vidí, opice dělá.“ A neodmlouvá svému pánovi. Původně tak kopala zlato, posléze uhlí, dnes pracuje v nadnárodních montovnách.

A jelikož v opičích tlupách vždy vládl silný samec, tak se tímto nepsaným pravidlem roboti řídí i nadále. Zatímco v džungli byl dominantní samec silný kvůli svalům, dnes je to kvůli penězům. Což je to stejné, protože moc a peníze jdou spolu ruku v ruce jako sestry.

Ovšem moc vyžaduje velmi mnoho energie. Každý vládce proto potřebuje nejdříve ovládat hlásnou troubu, tedy média, aby zvyšoval svůj podíl na moci. A posléze mu zbývá jen svatý grál moci. Všichni až na výjimky jsme závislí na energiích. A teď nemám na mysli ty skeptiky zpochybňované, ale velmi reálné v čele s potravinami, posléze ropou, plynem a elektřinou. Ta je mnohdy klíčová. Pokud největší energetické firmy stále vlastní či spoluvlastní stát, oligarchové, trpící sexuální úchylkou v podobě touhy řídit vše a všechny, pro převzetí hybných pák tak vlastně do politiky jít prakticky musí.

Konkrétní český příklad skryté manipulace – Andrej Babiš

Abychom byli konkrétní a zůstali v Česku, rozebereme si typický, byť po česku poněkud minimalistický příklad v podobě Andreje Babiše. Proč šel do politiky? Pod pláštíkem boje proti korupci, i když je její součástí, ale v megarozměru, se dostal do vlády za jediným účelem – ovládnout ČEZ a znárodnit Unipetrol, který se zabývá rafinérskou a petrochemickou výrobou.

Mocný muž se nikdy nespokojí s tím, co už má

Přestože je to pro mnohé z nás nepředstavitelné, že někdo má moc a přitom chce ještě více moci, je tomu tak. Odjakživa bylo, je a otázkou jen zůstává, zda bude. Respektive určitě bude, ale možná na zcela jiné planetě. Pokud ovšem budeme my sami lidé chtít.

Průpovídce, že někdo mocný a bohatý zároveň již nemá potřebu dále hromadit moc a majetek, většinou věří právě tito lidé. Musí tomu věřit, protože pokud by přestali, celý svůj dosavadní život by zákonitě museli prohlásit za zbytečný.

A to neudělá nikdo z nich. Zůstat stát na místě, že mají dost, tak nemohou, protože styl jejich života to zcela vylučuje. Celý život hromadili a tak v tom musí pokračovat i nadále.

Taková je jejich karma, pro níž se rozhodli už mnohem dříve, než si to sami uvědomili. Pokud vůbec si to uvědomili. Protože pokud by si to skutečně uVědomili, nikdy by nemohli konat tak, jak konají.

151122vědma - Vyšší logika: Principy vládnutí mocných

Zatímco Babiš jako ministr financí má nyní pod sebou všechny české firmy, které nyní může dusit daňovými obstrukcemi přes finanční správu, když ovládne ČEZ, konečně se mu splní tajný sen mít všechny na drátkách. Včetně těch, kteří o jeho typicky mocnářské úchylce vědí. Ale nebude jim to nic platné, o to slastnější opojení AB bude.

Jenže i v takové zdánlivě bezvýchodné situaci se dá vždy najít řešení. Stačí najít pár slabostí, na jejichž zamaskování nebudou média a hlavně peníze, kterými disponuje, jednoduše stačit. Takový Agrofert zase toho tolik nevydělá. Své produkty totiž prodává pouze oné části zmanipulované společnosti. Kdo jiný by tyto „nepotraviny“ taky jedl, že? Vědomější zbytek národa totiž preferují jiné zdroje, nevyjímaje malých obchodníků, kteří zboží Made in agrofert mnohdy nevedou. Proto taky Babiš proti nim vytáhl EET, jen tak na okraj.

Naštěstí Babiš v boji o ovládnutí oné zlaté robotí části zapomněl, že proti němu stojí zbylá, nikoliv bezvýznamná masa, která se začíná probouzet. A které stačí jen najít několik slabin, na které budou vytrvale poukazovat a díky tomu se nejen Babiš, ale všichni oligarchové, toužící býti bohem, mohou složit jako vesnická kadibudka. A když si probuzení něco uvědomí, zapíšou si to do své DNA, začnou to rovněž vysílat do celonárodní sítě, podobně jako již dnes čím dál více lidí nevěří, že za útoky v Paříži nestojí Islámský stát, ale zpravodajské služby, které jen plní zakázku vyšších míst – šířit strach.

Slabosti Andreje Babiše

Každý oligarcha, už jen proto, že narostl do degenerativních rozměrů, které nemají nic společného s vytvářením pozitivních přínosů pro společnost, má svá slabá místa. Čím jste větší, tím více jdou vidět. Když zůstaneme u Andreje Babiše, hned tři jsou velmi zřejmé.

1) Nesnáší nepříjemné dotazy. Čím pravdivější, jdoucí do podstaty jeho jinak velmi prázdné osobnosti, tím více řádí a označuje jiný názor za podraz. A začne mluvit slovensky, takový je to český ministr financí.

2) Je to nevzhledný muž. Jak vůbec může nějaké inteligentní a moudré ženě imponovat?

Babis portrait - Vyšší logika: Principy vládnutí mocných3) Nemá rád svůj pisklavý hlas. Proto se neslyší, tím pádem si ani nepamatuje, co říkal včera, na čemž ho již přichytil nejeden novinář, samozřejmě žádný, kterého má Babiš na výplatní pásce (MfDNES, Lidovky apod.) I kdyby mu to připomínali poradci, co vlastně řekl včera, či předevčírem, stejně by je neposlouchal, proto taky všichni raději mlčí. Protože on je ten, který je platí.

Všechny tyto slabosti, kterých je mnohem více, Babiš zakrývá neustálým vytahováním se, kolik má ve šrajtofli peněz. Viz dokument Matrix AB, jak dal bezdomovci pětitisícovku a ten na něj koukal, jako by mu to zkazil celý život. Podobně se chová Donald Trump, Jako přes kopírák. Tito lidé zkrátka moc dobře vědí, že na jednoduché roboty takové chování velmi silně zabírá. Pozice silného samce působí na tyto roboty jako hypnóza. Oni vědí, že sami nikdy tyto peníze mít nebudou, a tak alespoň k němu obdivně vzhlížejí. Andrej Babiš si je toho moc dobře vědom. Stejně jako mnozí jiní vládcové, kteří se zaměřovali na onu slepou část společnosti, která se vždy budou chovat roboticky.

Pojistka na udržení moci

Proč tomu ale tak neustále je? Musíme se vrátit z fyzické reality do roviny idealistické. Takový je už zároveň program učení se duše. Jakéhokoliv vůdce je proto nutno brát jako smyslový program, podobně jako agenta Smithe v Matrixu, který si jen neuvědomuje sám sebe a tím nutně musí mířit ke zničení nejen sebe sama, ale i okolního světa, který svým zasahováním spoluvytváří.

Je pouze na nás, uvědomělých, abychom si to nenechali líbit, protože součástí duchovního růstu není opuštění tohoto Matrixu (to lze ostatně stejně především jen smrtí i jinak, což nebudeme dále rozebírat), ale zapuštění se do něj, abychom byli schopni jej spoluvytvářet nikoliv pro ukojení vlastních mocenských choutek, ale proto, že máme zájem na duchovním růstu ostatních a nechceme je úmyslně udržovat ve stavu nevědomosti pro vlastní prospěch, jako to dělají oligarchové, Andrejem Babišem nevyjímaje.

Ale abychom Andrejovi nekřivdili, ani ostatní politici na tom nejsou lépe. Všem jde o jedno – alespoň někoho ovládat, když toho nejsou schopni ve vlastním případě. Opět zůstaneme v Česku, protože místní figury dobře známe.

Panoptikum obludnosti

Šlechta vždy jen napodobovala ty skutečně urozené, dle základního principu imitovat vyšší moc. Podívejme se na Karla Schwarzenberga, tuto rádoby tragikomickou figurku, která má však velmi úzké vazby na Bilderberg group. Naštěstí jsme celkem dost malá republika, takže „knížecí póza“ zabírá jen na poměrně malou část lidí, kteří si to ještě nechají spíše pro sebe.

Dalším pánem na holení je Bohuslav Sobotka s pokryteckou maskou Mirka Dušína. Dokonce i jeho vlastní sestra mu tento nejapný převlek věří, sourozenci prostě vždy drží při sobě, ať se děje, co se děje. Věří mu, přestože jí jako novinářce musí být jasné, že za prodej státního podílu v OKD v roce 2004 musel obdržet exkluzivní motivační balíček.

Nahoře, tedy falešném nahoře, je to zcela běžné, že všichni se nějak motivují navzájem, bez ohledu na partaj. Ta slouží pouze jako vějička na cílovou skupinu voličů, s nimiž chcete manipulovat. Slíbí se jim růže, pivo či kobliha výměnou za to, aby si zvolení zástupci mohli užívat u švédského stolu. Chytré, že?

Když už jsme začali probírat jednotlivé strany, nemůžeme vynechat lidovce, kteří jsou ochotní podstoupit cokoliv, jen aby se udrželi u moci. Oni musí. Vlk v rouše beránčím jakožto prodloužená ruka katolické církve musí být vždy u pekelného kotle.

Mrtvá ODS nestojí ani řeč, ta již spáchala sebevraždu hodně dávno, když se přestala se svými voliči znát, ba co více, chtěla jim snižovat platy. Komunisté jsou zase jako pouťová atrakce i se střelnicí, na které se můžete trefit jedině tehdy, když nebudete mířit.

Tomio – oh, my Dio, chtělo by se zvolat na tohoto prohnaného obchodníka s lidskými emocemi. A Piráti? Ti se domnívají, že systém je v pořádku, jen jej řídí špatní lidé. Velmi dětinský názor, který se ale od dětí, jakými Piráti jsou, dá shovívavě očekávat.

Systém je od počátku založený na ovládání, lidé v tom roli vůbec nehrají

Samozřejmě nemůžeme naši českou politickou šaškárnu vnímat jako zcela uvědomělou součást celosvětové tajné vlády. Pokud to někdo občas vysloví, hned to schytá od naivních skeptiků, kteří jen čekají na svou příležitost. Ti, kteří skutečně stojí v pozadí vytváření událostí v tomto světě, nemusí mít žádné vědomé nohsledy v každé zemi. Užiteční a zvrhlí idioti, toužící se rochnit u koryta, se vždy najdou sami.

Důležitý je právě systém, který někdo musel vytvořit a nabídnout lidem jako spásonosný, že si budou moci rozhodovat o svém osudu sami. Ti, kteří demokracii jako systém vytvořili, ale moc dobře věděli, že s pomocí snadno manipulovatelných robotů, jej vždy budou moci jednoduše ovládat, aniž by si toho přímo někdo všiml. Včetně těch, kteří se domnívají, že ovládají, ale přitom jsou sami ovládáni. Respektive to funguje jako pyramida, kdy nižší úroveň jen matně tuší, kdo stojí na vyšší a už vůbec ne, jaké má skutečné záměry. I když se jedná o falešnou hierarchii v napodobování vyšší moci, i tady platí, že nižší nemůže pochopit vyšší (viz článek Vyšší logika: Lze prokázat neprokazatelné?).

Jenže všeho do času. Falešná struktura neoficiálních vládců systému se bortí, jak čím dál více jedinců ji opouští, alespoň mentálně, a vidí celou pyramidu zvenčí, včetně samotného vrcholu. Nedokáže jej sice konkrétně pojmenovat, ale to není podstatné. Důležité je, že do své DNA zakódují poznání o iluzorním vzhledu reality, kterou nám falešní mocní předkládají. A poznání této skutečnosti budou dále šířit. Jak verbálně, písemně, tak nelokálně. Prostě najednou to lidé, aniž by si to sdělili, budou vědět. A ti, kteří ne, těm pomoci nebude, protože nebudou schopni i nadále existovat na naší Zemi, kde kosmické energie zvednou úroveň vědomí natolik, že roboti začnou kolabovat, protože nebudou s to se přizpůsobit. A když tady zůstanou jen ti, kteří vědí, mocní již nebudou mocní, protože nebudou mít s kým manipulovat. To lze jedině s tím, který nechce či nemůže vidět skutečnou a pravdivou realitu – světlo nekonečného stvořitele.

g.i.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vyšší logika: Principy vládnutí mocných269b - Vyšší logika: Principy vládnutí mocných MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vyšší logika: Principy vládnutí mocných OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vyšší logika: Principy vládnutí mocných monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*