Rozchodnice růžová vám zlepší paměť i náladu

Rozchodnice růžová je superpotravinou s mnoha pozitivními účinky na fyzické i psychické zdraví. Její pravidelné užívání je vhodné pro studenty, sportovce, ale i další jedince, kteří chtějí příval nové energie, snížit stres a dostat se do čilého stavu.

REKLAMA

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč


Rozchodnice růžová vám zlepší paměť i náladu.
Rozchodnice růžová vám zlepší paměť i náladu. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Rozchodnice růžová jinak nazývaná jako Rhodiola rosea se běžně vyskytuje v horských oblastech, kde má v oblibě chladnější místa, a to především na území Asie. K získání adaptogenu se využívá oddenková část rostliny, ze které je poté zpracován doplněk stravy. Ten slouží především k posílení psychického a fyzického zdraví.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Rozchodnice pro fyzické i psychické zdraví

Látky, které rozchodnice obsahuje, zvyšují hladinu dopaminu. Ten se přirozeně uvolňuje ve chvíli, kdy má člověk nějaké potěšení. Stimulace této látky je žádoucí, jelikož se pak člověk cítí psychicky lépe.

REKLAMA
rozchodnice new - Rozchodnice růžová vám zlepší paměť i náladu

Kromě toho rostlina zvyšuje čilost, posiluje paměť a vytváří silnější imunitu. Její účinky ocení všechny věkové kategorie. U dětí funguje jako prevence, studenti se s její pomocí lépe učí a dospělí a senioři díky ní získají více energie do nového dne.

Pokud vás trápí stres a špatná nálada, nabízí rozchodnice snadné řešení. Při jejím pravidelném užívání hladina stresu klesá a snižuje se také podrážděnost a citlivost. Jako doplněk ji mohou užívat také sportovci.

Náročné trénování vyžaduje, aby tělo i psychika byla v dobrém rozpoložení. Rozchodnice podporuje různé tělesné i psychické funkce a díky tomu i jedinci s vyšší fyzickou aktivitou pocítí úlevu. Rostlina výrazně pomáhá také pečovat o svaly a zachovávat při sportování jejich kvalitu.

Jak zakomponovat doplněk stravy do běžného denního jídelníčku

Doplněk stravy je k dostání ve formě tablet nebo prášku. Prášek se rozpouští ve vodě nebo se zapíjí. Tato forma rozchodnice vám dovoluje také experimentovat a zakomponovat určité množství do receptu. Pokud s ní vylepšíte nepečený dort v RAW variantě, můžete s ní vylepšit běžný pokrm. Konzumovat ji můžete každé ráno a večer  jen se sklenicí vody, a to pravidelně, aby se projevily pozitivní účinky.

Jak dlouho je třeba doplněk stravy užívat

Je vhodné myslet také na fakt, že si tělo čas od času bude potřebovat od doplňku stravy odpočinout. Po dobrání balení je vhodné dát tělu pauzu a nechat ho pracovat samostatně. Jestliže začnete brát po delším čase nové balení, bude fungovat stejně účinně.

REKLAMA

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

219 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*