Pozadí kauzy botulotoxin v cizrnové pomázance

Případ třiačtyřicetiletého muže ze Slovenska, který upadl do kómatu na základě údajné otravy cizrnovou pomazánkou od firmy Alfa Bio, vyústil v dokonalou frašku. Na veřejnost se totiž dostaly informace, podle nichž máslo na hlavě nemá výrobce, ale paradoxně nemocnice, která muže přijala.

REKLAMA

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

499 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

chia+maca - Pozadí kauzy botulotoxin v cizrnové pomázanceShodou okolností právě tam onen muž vykonával brigádu, v rámci níž svážel nebezpečný toxický odpad. Když se mu udělalo špatně, vyhledal lékaře v dotyčné nemocnici. Jenže tamní personál místo toho, aby v první řadě pátral po vzniku otravy především v pracovní náplni nešťastníka, který navíc podle našich informací neměl zcela v pořádku pracovní smlouvu, hledal příčinu jinde.

Když si muž vzpomněl, že snědl cizrnovou pomazánku, která byla nafouklá, obvinění výrobce bylo nasnadě.

Své si k tomu přidali slovenští úředníci, kteří vydali zprávu o výskytu prudce jedovatého botulotoxinu v obalu cizrnové pomazánky. Na pováženou již byl fakt, že prázdný obal ležel v odpadkovém koši 24 hodin v tropických vedrech. Jenže nyní vyšlo najevo, že skutečnost je ještě jiná.

magazin - Pozadí kauzy botulotoxin v cizrnové pomázanceBotulotoxin se nenašel uvnitř obalu, ale na něm. Jak se tam mohl dostat? O tom již můžeme čile spekulovat. Ano, to je to pravé slovo, na kterém ale nemůžeme založit celou represivní akci, které jsme byli svědkem.

I přes tento podstatný detail se úředníci, jak čeští, tak slovenští, rozhodli jednat a nemilosrdně požadovali zmíněnou šarži stáhnout z oběhu. Přestože již byla prakticky snězená a nikomu se nic nestalo.

A to je to nejdůležitější – nakonec se až na otráveného muže (nechť se uzdraví) nikomu nic nestalo. Tudíž je čas na omluvu ze strany státních orgánů. Dočkáme se jí?

Parádní den plný živé energie přeje amber

REKLAMA

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

799 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

399 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*