Horoskop na týden od 12. do 18. prosince 2022

I když se nemusíme po celý týden cítit zrovna příjemně, v reálném životě budeme zažívat lásku, harmonii. Budeme plní sebedůvěry, která nás bude posilovat a zároveň naplňovat bezstarostností na naší další cestě.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Horoskop na týden od 12. do 18. prosince 2022.
Horoskop na týden od 12. do 18. prosince 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Budeme velmi uvážlivě a moudře investovat do své budoucnosti, i když to zatím nebude mít žádný viditelný efekt. Všeho do času.

Může se tak stát, že některé naše myšlenky a postoje bude velmi těžké vysvětlovat svému okolí. Takže i když se nám bude v něčem dařit, v jiných záležitostech nás může čekat porážka, přestože jim můžeme věnovat značné úsilí.

My se ale nenecháme ničím odradit, nekompromisně si půjdeme za svým. Budeme mít podporu, kterou využijeme v samostatné práci. Následující pozitivní obrat pak bude zaslouženou odměnou.

Jakékoliv možné rozčarování tak velmi snadno rychle hodíme za hlavu. Není divu, naše harmonické rozpoložení nedá jakýmkoliv chmurám žádnou šanci. Naše sebejistota nás povede vstříc novým možnostem a obzorům.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Budeme se zcela koncentrovat na jakoukoliv činnost. Naše mysl projde transformací na vyšší úroveň, takže případné nesnáze se nás nijak nedotknou. Budeme si užívat společnosti lidí na stejné vlně.

Úterý

V úterý budeme v naprosté harmonii. Budeme láskyplní, uvolnění, sebejistí jak to jen půjde. Vydáme se novým směrem.

Středa

I středa bude poměrně úspěšná, ale nic nebude zadarmo, takže některé záležitosti mohou vyznívat poněkud prázdně. My ale budeme vědět, že jdeme správnou cestou, protože se necháme vést naším nejvyspělejším já.

Čtvrtek

Čtvrtek bude velmi slibný, protože vstoupíme na novou dráhu, která nabídne pozitivní obrat. Budeme pečliví, pozorní a trpěliví.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

V pátek bude vládnout nedorozumění, což může vytvářet nervozitu. My se ale nenecháme ničím vyvést z míry, zvesela si pískáme, protože jedeme na poznání ze čtvrtku.

Sobota

V sobotu skončí jistá etapa našeho života. Budeme mít ale podporu se adaptovat na nové možnosti, večer budeme mocně a euforicky slavit.

Neděle

Nedělní ráno bude ve znamení vyššího uvědomění, což ale může posléze vyvolat nedorozumění a nervozitu. Vnitřně se můžeme cítit pod drobnohledem davů.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 12. do 18. prosince 2022269b - Horoskop na týden od 12. do 18. prosince 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 12. do 18. prosince 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 12. do 18. prosince 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*