Horoskop na týden od 5. do 11. prosince 2022

Tento týden nám hodně naroste zdravé sebevědomí. Rázně, rozhodně a tím pádem úspěšně vyřešíme cokoliv, co se před námi objeví. Počítejme ovšem s tím, že hluší stále neslyší a slepí stále nevidí, takže lepší bude někdy neříkat vůbec nic, protože by to byla naprosto marná námaha.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Horoskop na týden od 5. do 11. prosince 2022.
Horoskop na týden od 5. do 11. prosince 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Naše vlastní seberealizace bude maximální. Štěstěna nám ale příliš nepomůže, takže se musíme připravit i na jistý pád spojený s rozčarováním, což nás může na dlouho zranit.

Taková je ale už povaha naší reality – všechno zlé je k něčemu dobré a všechno dobré je k něčemu zlé. Důležité proto bude neustále si tento nejdůležitější aspekt uvědomovat, abychom zbytečně nepropadali hněvu. To ale neznamená, že nemáme být nekompromisní. Naopak buďme co nejvíce, aniž bychom do toho zapojili vlastní emoce.

Zachováme si tak vnitřní harmonii a láskyplnost. Díky tomu se nám stále bude dařit a my tak budeme stále moci být maximálně uvolnění a zase o něco svobodnější.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Období klidu může vystřídat lomcováním hněvem. Jak píší výše, nejlepší bude nenechat se vyvést z míry, ale tvrdě a nekompromisně stát za svým, aniž bychom se rozčilovali. Díky tomu se naše úspěšnost zdvojnásobí.

Úterý

V úterý se budeme držet dále od všeho dění, naše vnitřní pravda zůstane zachována. Něco ovšem může krachnout a úspěšně skončit zároveň, rozčarování může ale převážit.

Středa

Ve středu budeme mít mnoho práce, ale s harmonií v duši to snadno zvládneme. Můžeme se ovšem cítit poněkud osamoceni, raději se proto plně ponoříme do své oblíbené činnosti.

Čtvrtek

Ve čtvrtek nás čeká povzbuzení, takže budeme harmoničtí, ale zároveň se o nás může pokoušet hněv, který tak může zamlžit naši další cestu.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

I když pátek vypadá velmi pozitivně, takže obnovíme všechny své síly, musíme si dávat pozor na konflikt. Naštěstí budeme mít podporu, takže se nenecháme vyvést z míry.

Sobota

V sobotu se budeme pohybovat na místech s větší koncentrací lidí, ale nebude nám to vadit, jelikož díky pokračující regeneraci budeme plní sebedůvěry, zároveň se nám v emočně nepříjemných situacích dostane pomoci.

Neděle

Sobotní pomoc budeme potřebovat především v neděli, protože můžeme čelit nervozitě. Pokud posuneme naše uvažování na vyšší úroveň, nic se nás nedotkne.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 5. do 11. prosince 2022269b - Horoskop na týden od 5. do 11. prosince 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 5. do 11. prosince 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 5. do 11. prosince 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*