Andromeďané touží především po svobodě

Ti, jejichž planetárním původem je Andromeda hledají svobodu. Cítí hlubokou vnitřní touhu a nutkání, které je vede k hledání tohoto pocitu svobody. Při svém hledání mohou měnit zaměstnání, domovy nebo vztahy. V určitém bodě si uvědomí, že svoboda, kterou hledají a pocity uvěznění, jež často zažívají, nepramení z aktuálních okolností. Skutečná svoboda, již hledají, přichází zevnitř.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Lze ji nalézt pouze skrze rozvíjení sebelásky a vnitřního duchovního já. Dospělý Andromédan si to uvědomil a pracuje s touto informací tak, aby vytvářel realitu, jež mu umožňuje respektovat tyto potřeby a zároveň růst v dalších oblastech.

Andromédané musejí pracovat se sebeláskou a sebevědomím. V potřebě jejich rozvoje to může, ale také nemusí být na první pohled zřejmé. Jakmile rozvinou sebevědomí a naučí se sebelásce, naleznou vnitřní svobodu a duchovní napojení uvnitř sebe samotných. Tedy na místě, kde vždy byly a kde je mohli spatřit, kdyby jim to víra a důvěra v sebe sama umožnily dříve.

Jakmile si tyto vlastnosti vyvinou, spojení mezi já a Stvořitelem se velmi upevní. Rozproudí to vzpomínky na minulé životy a začnou se v nich znovu probouzet mnohá zapomenutá nadání. Mnoho Andromédanů zjistí, že mohou ostatním na jejich duchovní cestě mnohé nabídnout a mohou vejít v povědomí jako učitelé nebo léčitelé.

Andromédané rádi cestují a libují si v zakoušení mnoha druhů realit. Mají rádi vzrušení, aktivitu a různorodost. Už od dětství mohou cítit potřebu spatřit domovy ze svých předchozích životů, což se projevuje jako touha navštívit určitá místa nebo nebo zájem o určité oblasti či časová období, aniž by byl zřejmý důvod.

Mohou mít zálibu v rychlé jízdě autem nebo v pilotování letadla, což u nich vyvolává vzpomínky na „domov“. Vzhledem k tendenci být k sobě kritičtí a nebrat se vážně pro sebe Andromédané rádi vytvářejí dramatické výukové scénáře. Tím, že se učí „všímat si“ malých příležitostí k růstu a učení, začnou se vyhýbat vytváření větších dramat.

Tendence Andromédanů k sebekritice u nich může vést k očekávání sebekritiky u druhých. Často jsou překvapeni zjištěním, jak moc je mají ostatní rádi! Navenek je mnoho Andromédanů sebejistých, schopných a společenských s citem pro komunikaci s okolím. Velmi dobře umějí skrývat své niterné obavy, pochyby a nejistotu a okolnímu světu ukazují zcela jinou tvář. Jsou to dobří učitelé, zdravotníci nebo pracovníci cestovního ruchu. Někteří spojí svůj smysl pro drama s psaním nebo herectvím a vyjadřují se tímto způsobem.

Andromédané mají komunikační a léčitelské dovednosti, které jsou často zřejmé již v dětství. Členové rodiny tyto schopnosti nezřídka ignorují nebo je od nich odrazují, a tak musejí být později obnoveny. Andromédané jsou starostliví jedinci s velkou empatií a schopností vcítit se do pozice druhých a skutečně je chápat. Mají v sobě touhu léčit fyzické, emocionální nebo psychické rány lidstva. (zdroj: www.in5d.com)

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Andromeďané touží především po svobodě 269b - Andromeďané touží především po svobodě  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Andromeďané touží především po svobodě  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Andromeďané touží především po svobodě  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*