Horoskop na týden od 11. do 17. dubna 2022

Bude nám přáno. Pokud v něčem tápeme, dostane se nám pomoci. Budeme slavit vítězství, i když nebude zadarmo. Ale to nám vadit vůbec nebude, protože nás naše poslání naplňuje. Díky tomu si budeme vesele pískat, protože nová cesta v nás budí naděje do budoucna.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Horoskop na týden od 11. do 17. dubna 2022.
Horoskop na týden od 11. do 17. dubna 2022. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nebude to ale úplně jednoduché, něco může být hodně namáhavé. Jelikož se můžeme se spolehnout na své přátele či kolegy, naši odvahu a rozhodnost to jen posílí. Podpora v našem úsilí bude mocná.

A to i v případě, kdy budeme čelit obrovskému náporu, který nám může odčerpávat energii, finance či obojí. Vědomi si své vlastní vnitřní síly to ale hravě překonáme, i když některé záležitosti budeme muset nechat být, protože jakákoliv snaha by přišla vniveč. V tomto směru možná budeme stát před rozhodnutím, které se bude odvíjet od skutečnosti, zda v nás převládnou emoce anebo roz-um.

Ať už se rozhodneme jakkoliv, nebudeme mít z toho dobrý pocit. Můžeme ale každopádně počítat s výše uvedenou pomocí, která nám umožní stát pevně na nohou.

Zkrátka vše bude záviset na naší trpělivosti jít neúnavně za svým cílem, abychom průběžně transformovali svou mysl, která nám pomůže lépe zvládat úskalí naší reality, ať už nápor na nás bude sebevětší.

My jsme si ale vědomi sami sebe, a proto nás nic nemůže zlomit, že?

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Pondělí začne nepříjemnostmi, míra nedorozumění může být vysoká. Trpělivost a zároveň nekompromisnost bude na místě.

Úterý

Úterý může být ztrátové, bezvýsledné. Díky pomoci se nám podaří v druhé části dne nepříznivé okolnosti zvrátit do velkého vítězství.

Středa

Ve středu se plně ponoříme do své práce, budeme slavit vítězství, které nám slibuje zúročit naše investice do budoucna, byť povinností můžeme mít nad hlavu.

Čtvrtek

Ve čtvrtek budeme potřebovat trpělivost, vyřešení některých záležitostí budeme muset odsunout na dobu, až budou vhodnější okolnosti. Pochopíme to?

Vnitřně budeme ale v nádherné harmonii.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Do pátku vkročíme s plným odhodláním. Budeme mít plnou podporu ve všem, na co sáhneme. Počítejme s tím, že se toho může na nás valit příliš, nápor může být obrovský. Čím silnější pozitivní obrat, tím více nároků a povinností. Pokud necháme promlouvat ze sebe vnitřní sílu, nemusíme se ničeho bát.

Sobota

Těžký nápor se může přelít až do sobotního rána. Pak ale přijde obrat, který nám přinese štěstí, požehnání. Na nové cestě teď převáží její pozitivní stránky.

Neděle

V neděli bude marné cokoliv někomu vysvětlovat. Takže nám nezbude nic jiného, než se obrnit trpělivostí, přestože zmatků může být až nad hlavu.

Vnitřně se nenecháme ničím rozhodit. Jsme pevní jako nikdy předtím.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 11. do 17. dubna 2022 269b - Horoskop na týden od 11. do 17. dubna 2022  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 11. do 17. dubna 2022  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 11. do 17. dubna 2022  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*