Horoskop na týden od 1. do 7. srpna 2022

Tento týden plně obnovíme všechno, co nám v poslední době scházelo. Zotavíme se ze všeho, co nás trápilo. Zvedne nám to sebedůvěru, takže snadněji se přeneseme přes případné neplodné období, abychom závěr týdne završili totální harmonií, kdy všechno bude krásně ladit a lahodit.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Horoskop na týden od 1. do 7. srpna 2022.
Horoskop na týden od 1. do 7. srpna 2022.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Když díky tomu vykročíme směle dál za svými životními cíli, může nás na chvíli popadnout jistý nervózní pocit, spojený s něčím velmi těžkým. Když se ale necháme vést naším vyspělejším já, všechno bude krásné.

Jen pozor na přílišné ambice. Čím výš míříme, tím větší negativitu okolí můžeme poutat, což nás právě můžeš hodně znervóznit natolik, že budeme mít problém neubránit se konfliktu, a to dokonce na veřejnosti, která trpí zombie postižením.

Díky plnému zotavení, jak se zmiňuji v úvodu horoskopu, to můžeme překonat velmi hladce, byť s jistým rozčarováním musíme počítat, pokud nenecháme v sobě plně rozvinout výše zmíněnou harmonii.

Pomůže nám nespoutaná vnitřní radost a trpělivá snaha jít vstříc svému snu.

Horoskop na tento týden – pondělí až čtvrtek

Pondělí

Do pondělí vkročíme směle, ale pak nás může zachvátit deprese, z níž bude snadné sklouznout do konfliktu, protože marné bude hluchým cokoliv vysvětlovat.

Úterý

Úterý bude harmonické a bohaté. Dozvíme se zprávu, která nám do budoucna zajistí stabilitu.

Středa

Ve středu se nám rovněž bude dařit. Něco zásadního si uvědomíme, takže naše sebevědomí půjde hodně nahoru. Budeme mít tendenci investovat.

Čtvrtek

Ve čtvrtek pozor na ego, které v nás může spouštět hněv. Když necháme v sobě rozvinout vnitřní radost, veškeré disharmonie se zbavíme.

Horoskop na tento týden – pátek až sobota

Pátek

Pátek bude podobný jako čtvrtek s tím, že naše ostražitost před upadnutím do problémů bude na velmi vysoké úrovni, takže nás absolutně nic nemůže rozházet.

Sobota

V sobotu nás čeká obrovský úspěch, ale rovněž konflikt. Buďme proto maximálně trpěliví.

Neděle

V neděli budeme přísně sledovat vše, co se kolem nás děje. Oddanost naší věci bude rovněž zásadní. Odpoledne budeme uvolnění, plní rozdávání zvěstí všude kolem.

Horoskop na tento týden pro jednotlivá znamení

Obdržíte s Vaší objednávkou z eshopu Energie života.

Parádní den plný zlaté energie života přeje Energie života

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Horoskop na týden od 1. do 7. srpna 2022269b - Horoskop na týden od 1. do 7. srpna 2022 MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Horoskop na týden od 1. do 7. srpna 2022 OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Horoskop na týden od 1. do 7. srpna 2022 monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*