Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (3)

Možná bude pro některé z vás uklidňující fakt, že i když jste možná technicky nešikovní, může to na druhou stranu znamenat, že jste dobří v hyperkomunikaci. Ve své knize Vernetzte Intelligenz, Grazyna Gosar a Franz Bludorf vysvětlují obě strany téže mince . Autoři citují zdroje, díky nimž se předpokládá, že v dřívějších dobách lidé na tom byli podobně jako zvířata: velmi silně spojení se skupinovým vědomím a tím působili jako skupina. Aby se však mohla rozvíjet individualita a zkušenosti, lidé museli na hyperkomunikaci téměř úplně zapomenout.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Předchozí část.

Nyní, když jsme ve svém individuálním vědomí poměrně stabilní, můžeme vytvořit novou formu skupinového vědomí. A sice takovou, ve které docílíme přístupu ke všem informacím prostřednictvím naší DNA, aniž bychom byli nuceni prostřednictvím naší mysli kontrolovat, jak s takovými informacemi vůbec naložit.

V současné době už víme, že stejně tak jako používáme internet, tak i naše DNA načítá potřebná data ze sítě a může navázat kontakt s ostatními účastníky v síti. Léčení na dálku, telepatie nebo dálkové snímání může být proto tímto vysvětleno. Je známo, že některé druhy zvířat s velkým předstihem vědí, kdy se jejich pánové či paničky vrací domů. Tento jev může být osvětlen konceptem skupinového myšlení a hyperkomunikace.

Jakékoliv kolektivní vědomí nemůže být ovšem rozumně používáno po libovolně dlouhou dobu bez výrazné jedinečnosti – bez ní bychom se vrátili do formy zdivočelého primitivního stádového instinktu, který je jednoduše manipulovatelný (přestože se tak paradoxně stále děje, jen bez hyperkomunikace).

Výzkumníci jsou přesvědčeni, že pokud jedinci s plně vyvinutou jedinečností sobě vlastní by opět získali skupinové vědomí, získali by 'jako Bůh' moc tvoření, tedy měnit a utvářet věci na Zemi! A lidstvo kolektivně k takovému druhu skupinového vědomí směřuje!

Polovina právě narozených dětí bude „problémová“ ve chvíli, kdy začnou chodit do školy. Systém chce jednotvárně všechny děti zaškatulkovat a dožaduje se adaptace. Ale výrazná individualita těchto dětí je tak silná, že přizpůsobení se systému odmítnou. Stejně tak se nebudou chtít vzdát se své různorodé jedinečnosti. Spolu s tím bude na svět přicházet stále více jasnovidných dětí. Něco v těch dětech bude tíhnout ke skupinovému vědomí nového druhu a již nebude možné to potlačit.

Je pravidlem, že například počasí je velmi obtížné ovlivnit pouze jediným, samotným jedincem (byť jsou známy tyto případy z lidské historie, skeptici prominou). Nicméně může být ovlivněn skupinovým vědomím, což není žádnou novinkou pro některé na Zemi žijící kmeny.

Počasí bývá silně ovlivněno zemskou rezonanční frekvencí (tzv. Schumannovou frekvencí). Nicméně stejné frekvence produkuje i náš mozek. Když skupina více lidí synchronizuje své myšlení nebo když jiní výrazní jedinci (duchovní mistři například) soustředí své myšlenky, pak není žádným překvapením, že ovlivní i počasí.

Civilizace nynější moderní doby, která by vyvíjela skupinové vědomí, by neměla problémy s nedostatkem energie a ani se životním prostředím, protože kdyby se užila moc vědomí a duševní síly sjednocené civilizace, toto lidstvo by tímto přirozeným důsledkem mělo plnou kontrolu nad energiemi své domovské planety.

Když se velké množství lidí sjednotí k vyššímu záměru v meditaci za mír – tendence potenciálního násilí se rozpouští. (zdroj: www.rense.compřeklad: Lenkita)

Pokračování.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

269b - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (3) ORMUS AKTIVUJE DNA

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (3) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (3) http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (3)269b - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (3) MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (3) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědci díky DNA osvětlují paranormální jevy (3) monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

194 Kč

REISHI BIO 100 g

posiluje játra

369 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*