Bez nemocí: Co na posílení imunity?

Chřipka, nachlazení, rýma či bolesti hlavy. Tomu všemu se dá jednoduše zabránit díky úžasným superpotravinám a naturálním doplňkům stravy. Které to jsou?

REKLAMA

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Acai

Nádherně fialové bobule Acai z džunglí Amazonie obsahují opravdu výjimečný vitamínový komplex a zastoupení důležitých minerálů a stopových prvků. V bobulích jsou zastoupeny vitamíny A, B1, B2,B3, B6, B12, C a E, chrom, hořčík, železo, vápník, bór, fosfor, mangan, draslík, měď a molybden. Tato úžasná superpotravina dále obsahuje omega 3, 6 a 9 nenasycených mastných kyselin.

Díky svému skvělému složení a vysokému obsahu vitamínů plody Acai silně podporují činnost našeho imunitního systému a jeho regeneraci.

Camu camu

Výborný antioxidant a jeden z nejlepších přírodních protizánětlivých léků na světě. Tak lze popsat Ovoce Camu camu, které obsahuje řadu pro tělo prospěšných látek. Doslova obrovské zásoby vitamínu C nám pomáhají proti jakýmkoliv virovým či bakteriálním nemocem.

Ovoce Camu camu však obsahuje řadu dalších prospěšných látek a má celé spektrum účinků na naše zdraví, proto bychom jej měli právem zařadit do našeho jídelníčku.

Spirulina

Spirulina neboli Arthrospira platensis je velmi často a mylně považována za řasu. Pravdou je, že se jedná o velmi užitečný kmen bakterií patřící mezi sinice, který svým složením obsahuje až 60% proteinů, z nichž je velká část tvořena esenciálními aminokyselinami. Velké zastoupení minerálů, vitamínů, karotenů a chlorofylu činí Spirulinu velmi vhodným doplňkem stravy, který pomáhá optimalizovat náš imunitní systém.

Spirulina působí:

 • protizánětlivě
 • antioxidačně
 • chlorofyl pomáhá odstranit toxiny z krve
 • pomáhá proti alergiím
 • posiluje kosti a zuby
 • zlepšuje prostředí zažívacího traktu a tím i imunitního systému

Vilcacora

Během let 1993 proběhl v Itálii výzkum, který se zabýval studiem skupiny látek nazývaných glykosidy kyseliny quinové. Tyto látky velice pozitivně působí na náš organismus a pomáhají hubit bakterie, plísně a velice účinně pomáhají bránit přeměně normálních zdravých buněk na nádorové.

Kůra Vilcacory, ze které se dělá vynikající čaj, obsahuje izopteropodin, který dokáže aktivovat oslabený imunitní systém. Nejlépe Vilcacora pomáhá při astmatu, oparu, žaludečních a zánětlivých onemocnění, ale také pomáhá při boji s rakovinou.

Samahan

Bylinná směs Samahan se připravuje dle tradičních ayurvédských postupů. Byliny, kterou tvoří tuto čajovou směs, posilují obranyschopnost organismu především proti chřipce a nachlazení.

Některé z bylin pomáhají imunitnímu systém bojovat s nemocemi, jiné ho zase zásobují celou škálou účinných a posilovacích látek. Čajová směs Samahan má protialergické a antipyretické účinky, velice usnadňuje vykašlávání hlenů. Z těchto důvodu je čaj Samahan perfektním přítelem pro každé ráno.

Sangre de drago

Sangre de drago se užívá:

 • při virovém zánětu dýchacích cest, zánětech hrtanu, mandlí a dutiny ústní
 • během tuberkulózy či chřipky a angíny
 • během trávících problémů a nadýmání
 • při anemii
 • proti oparu
 • při průjmech

Sangre de drago je pro naše tělo velice prospěšná živice původem z amazonských pralesů. Místní obyvatelé znají tuto báječnou medicínu již odnepaměti a způsoby jejího využití byly předávány ústně z pokolení na pokolení. Celá škála účinných látek zde obsažených tak silně působí na náš imunitní systém, že ho doslova zmobilizuje. Stačí 15 kapek denně.

Koloidní stříbro

Koloidní stříbro je velice účinné proti virům a bakteriím, jelikož dokáže velice dobře pronikat do jejich jádra a tam způsobit jejich rozpad. Mikročástice koloidního stříbra jsou totiž mnohem menší než buňky jednotlivých virů či bakterií. Na podobném principu funguje i chlór. Ostatně tak vzniklo spojení dezinfekce a koloidního stříbra.

Koloidní stříbro se dále užívá při navýšení obranyschopnosti organismu, jelikož by se mělo kladně podílet na dozrávání T-lymfocytů imunitního systému.

Nutno upozornit že koloidní stříbro se na českém trhu prodává pouze pro vnější užití. Vnitřní užití je čistě na svobodné vůli každého z nás.

REKLAMA

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

469 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*