Svobodná vůle je naší svobodnou volbou

Je zřejmé, že síla manipulace lidstva vyvěrá z ovládání skrze hormonální systém. Je to důvodem, proč nedošlo k avizovanému vzestupu? Problém tkví již v samotném slově před-povídaný. Jelikož nekonečný stvořitel je ze své podstaty nepředvídatelný, vše, co je předpovězeno, je zákonitě produktem systému. Dá se to vysvětlit na příkladu světské vlády.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud chcete vytvořit sektu, nemůžete nikdy říci celou pravdu. Jinak by neexistoval žádný důvod pro její vznik. Sektou ale nemusíme chápat jen společenství církevní, národní či rasové, ale rovněž vyšší samosprávné a státní celky. Tedy obce, města, okresy, kraje, státy. A dále světadíly, náš svět, sluneční soustavu, galaxii, vesmír a můžeme pokračovat dál – vesmír vesmírů, tedy vesmír na druhou až do nekonečna, pro ilustraci podle vzorce:

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


= vesmír n

Pokud cokoliv, co na počátku bylo systémovým produktem, umocníme do nekonečna, stane se z něj opět systém. Sice nekonečný, ale stále umělý.

V umělém systému proto žádný vzestup nemůže fungovat. Ve skutečnosti je to posun. V rámci systému, který tvoří vše živé, což je projekcí nekonečného stvořitele, který spí a my se mu jen zdáme.

Obecným principem projekce je vytváření umělých světů, abychom my všichni, rozumějme nekonečný stvořitel, zažívali jiný stav než ten, ve kterém stále prodlévá.

Jelikož je nekonečný stvořitel za všech okolností nepředvídatelný, jsou jakékoliv pokusy o vzestup k němu odsouzeny k nezdaru už jen tím, že se nazývají vzestupem. Dokud toto slovo v sobě nerozplyneme, aby se přerodilo v přerod, nikdy nemůžeme vzestoupit, protože teprve v okamžiku vnitřního přerodu si uvědomíme, že žádný vzestup není možný. Vždy to bude jen posun. V rámci systému.

Jelikož většina lidstva to vnitřně tuší, proto se nechce probudit, protože by tomu musela čelit v plné nahotě. Jenže to zvládne málokdo. Být schopen vidět celou pravdu, nikoliv jen tu svou z vlastního pohledu na naše okolí v nekonečném systému.

Pokud se posuneme nahoru v rámci systému, opět to bude ohraničeno hierarchií. Jelikož vedle či spíše za hierarchií světskou existuje hierarchie duchovní, podle níž se systém projektuje do hmotného světa, jakýkoliv posun bude také pokračovat do nekonečna.

Nebude mít konce. Na rozdíl od přerodu, který konec má. Je jím vždy zároveň nový počátek, což je slovním vyjádřením vnitřního pochopení pojmu: „Žít v přítomnosti.“

Sedm klíčů k dobrému dni, tedy životu

Abychom však sami nevytvořili další systém, jakýmkoliv návodem se prosím jen inspirujme, protože nikdy není možné cokoliv dokonale zkopírovat. Jen napodobit. Což není totéž. Je to důsledkem toho, že úplně všichni jsme naprostým originálem. I když se lidstvo bude schopno klonovat, uvnitř každého klonu bude vždy někdo jiný. Nekonečný stvořitel je nepředvídatelný, tudíž každá jeho projekce musí být nenapodobitelná. Identický klon nemůže být živý, ale pouze umělý, tedy robot neboli otrok.

Proto nelze vzestoupit, jen se posunout. Pokud se nechcete přerodit. Nechcete?

Výše zmíněným ovšem netvrdíme, že systémy jsou špatné. Slouží naší výuce. Pokud výuku nepotřebujeme, nikdo nám ji nutit nemůže. Otázka potřebnosti je čistě svobodnou vůlí každého z nás. Nikoho jiného.

Parádní rok 2017 plný živé energie přeje GCAT

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Svobodná vůle je naší svobodnou volbou 269b - Svobodná vůle je naší svobodnou volbou  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Svobodná vůle je naší svobodnou volbou  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Svobodná vůle je naší svobodnou volbou  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

369 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*